خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی پی وی سی- 001

لوله خرطومی پی وی سی- 001

001-لوله خرطومی پی وی سی

 ساختار کانال خرطومی PVC از یک رشته فیلم PVC و یک مفتول فولادی که بین نوارهای PVC قرار می گیرد ساخته شده است.این لوله را می توان در ضخامت های مختلف تولید نمود.

سایز  3_4_5_6_7_8_9_10_11_12_14_15_17_20_22.5_25_30_35_40_45_50_55_60_65_70_75_80_90 سانتیمتر

طول 6 متری

رنگ بی رنگ / مشکی

دمای کار مقاوم در بازه دمایی 20- الی 80+ درجه سانتیگراد

مزایا

انعطاف پذیری بالا
سبک
سطح داخلی صاف
مقاوم در برابر روغن و بنزین
مقاوم در برابر مواد شیمیایی
مقاوم در برابر رطوبت و برخی اسیدها
مقاوم در برابر سایش
مقاوم در برابر نور آفتاب
تراکم پذیر
حداقل شعاع خم
بدون پیچ و تاب

مورد استفاده داکت فلکسیبل PVC به عنوان رابط انعطاف پذیر برای انتقال هوا، پودر و ذرات طراحی شده و قابل استفاده در کارخانه های چوب، مکنده های نجاری، کارخانه های سرامیک و سنگ، کارخانه های نساجی، اتاق های تمیز، آزمایشگاهها، معادن، ساختمانها و کارخانه های صنعتی می باشد.

ساخت شرکت پیشگام سپهر برساد

مطالب مرتبط

اسامی دیگر این کانال خرطومی هوا عبارتند از

 لوله خرطومی پی وی سی, کانال خرطومی پی وی سی, کانال فلکسیبل, لوله خرطومی pvc, کانال خرطومی انتقال هوا, داکت فلکسیبل پی وی سی, فلکسی پی وی سی, داکت پی وی سی, داکت فلکسی پی وی سی, فلکسیبل داکت پی وی سی, داکت فلکسی pvc, لوله خرطومی هوا, لوله خرطومی مکنده, لوله خرطومی هواکشی, لوله مکنده پی وی سی, فلکسیبل داکت, لوله انعطاف پذیر هوا, کانال خرطومی پی وی سی, خرطومیp.v.c, لوله خرطومی مکنده نجاری, لوله خرطومی, لوله خرطومی PVC هوا, کانال خرطومی, کانال خرطومی هوا, کانال هوا, داکت فلکسیبل هوا, فلکسیبل هوا, داکت فلکسیبل پی وی سی, فلکسیبل داکت

-----------------------------------------------------------------------------------------

علت نام گذاری لوله خرطومی پی وی سی شکل ظاهری منعطف و خرطومی شکل آن است که موجب عملکرد بسیار بالای آن شده است. عموما از لوله خرطومی پی وی سی جهت انتقال مایعات، مواد پودری، ذرات، هوا و... مورد استفاده قرار می گیرد. خرطومی شکل بودن ساختار آن موجب می شود که تمامی مواد ومایعات به صورت روان و به سادگی از درون لوله عبور نمایند.

همچنین سطح داخلی لوله خرطومی پی وی سی کاملا صاف و یکدست است به همین علت مواد به هنگام عبور به صورت روان و بدون آنکه به هیچ مانعی برخورد نمایند عبور کرده از داخل لوله خارج می شوند. همین امر موجب سهولت عملکرد این لوله خرطومی می شود.

لوله خرطومی پی وی سی در سایزهای مختلف و متنوعی تولید شده و جهت کاربری های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت بازه استفاده از لوله خرطومی پی وی سی بسیار گسترده است و در تنوع بسیار بالایی از کاربری ها و شرایط گوناگون قابل استفاده است.

لوله خرطومی پی وی سی به دلیل ساختاری که توسط آن تشکیل شده است از مقاومت و پایداری بسیار بالایی برخوردار است به طوری در برابر عواملی همچون گرما، سرما، شرایط گوناگون جوی و آب و هوایی، حشرات، اسیدها، نور خورشید، آلاینده ها، باکتری ها، مواد شیمیایی و عوامل جانبی همچون فشارهای وارده، ضربه، خراش، پوسیدگی، فرسایش و... تحت تاثیر قرار نگرفته و دچار آسیب و صدمه نمی شوند. بنابراین دارای طول عمر بسیار بالایی هستند و بسیار دیرتر از سایر انواع کانال ها و لوله ها دچار آسیب می شوند.

درواقع به همان دلایل ذکر شده، لوله خرطومی پی وی سی بسیار دیرتر نیاز به تعمیرات و یا تعویض پیدا می کند. در نتیجه در زمان و هزینه ها کاملا صرفه جویی می گردد و دارای طول عمر بسیار بالایی است.

لوله خرطومی پی وی سی در میان انواع لوله ها و کانال های انتقال هوا و ذرات موجود در بازار دارای برتری ها و مزیت هایی است که همین مزیت ها موجب شده اند تا از این لوله خرطومی استفاده گسترده شود.

از کاربری های گسترده لوله خرطومی پی وی سی می تواند به این موارد اشاره نمود، معادن، کارخانه های نساجی، سرامیک و سنگ،  صنایع چوب، اتاق تمیز، کارگاه ها، آزمایشگاه ها و...

ساختار خارجی لوله خرطومی پی وی سی همانند سظح داخلی آن کاملا یکدست و عاری از هرگونه شکاف و سوراخ است. به همین علت مانع از ورود و نفوذ هرگونه ماده خارجی به درون لوله خرطومی پی وی سی می گردد. این خصوصیت نیز می تواند یکی دیگر از علل پایداری و مقاومت این نوع لوله خرطومی هوا به شمار برود.

لوله خرطومی پی وی سی به هر سه صورت شفاف، نیمه شفاف و کدر ساخته می شود. نوع شفاف آن بسیار مناسب مکش و انتقال ذرات ریز و درشت است که باعث می شود که به هنگام عبور درون آن به خوبی قابل مشاهده باشد.

اگر نیاز باشد که از لوله خرطومی پی وی سی در کاربری های گسترده تر و عظیم تر و جهت جا به جایی موادی همچون مواد اسیدی و شیمیایی استفاده شود، بسیار اهمیت دارد که ضخامت این لوله مناسب بوده و ویژگی های ساختاری آن به گونه ای صورت بگیرد که در برابر این مواد اسیدی و شیمیایی از خود مقاومت نشان دهد.

لوله خرطومی پی وی سی از پرکاربردترین انواع لوله‌های خرطومی موجود در بازار صنعتی امروزی به شمار می‌رود. در بسیاری از پروژه ها از جمله کارخانه ها، کارگاه ها و صنایع گوناگون، بیمارستان ها، مراکز درمانی، خانه های مسکونی، رستوران ها و... به طور گسترده از این لوله خرطومی انعطاف پذیر استفاده می شود. از مهمترین دلایل استفاده بسیار از لوله خرطومی پی وی سی خاصیت منعطف بودن آن است. انعطاف پذیری آن به قدری بالا است که تنها به کمک نیروی دست قادر خواهید بود این لوله خرطومی هوا را شکل و حالت های مختلفی تبدیل کنید تا در فضاها و شرایط متفاوت مورد استفاده قرار بگیرد.

لوله خرطومی پی وی سی در سایزهای متنوعی قابل تولید است و این تنوع سایزی یکی از مفیدترین ویژگی های آن است جهت تنوع استفاده در شرایط و کاربری های مختلف. بدین ترتیب که می توان از سایزهای بزرگتر برای فضاهای گسترده تر و عظیم تر استفاده نمود مانند هتل ها، کارخانه ها، پاساژها و... از سایزهای کوچکتر در فضاهایی که متراژ کمتری دارند مانند خانه های مسکونی، بوتیک ها و... مورد استفاده قرار می گیرد.

از لوله خرطومی پی وی سی جهت حمل و جابه جایی هوا، ذرات ریز و مایعات استفاده می شود. عموما لوله خرطومی پی وی سی به صورت کاملا کدر، نیمه شفاف و شفاف تولید می شود. نوع شفاف و نیمه شفاف آن در جهت انتقال ذرات و مایعات مورد استفاده قرار گرفته و به هنگام حمل، این امکان را به شما می دهد که مسیر عبوری آنها را دنبال کنید.

این امکان برای لوله خرطومی پی وی سی وجود دارد که ویژگی هایی را به آن اضافه کنید برای مثال قدرت مکش به این لوله خرطومی بیافزایید تا جهت مکش و جذب ذرات ریز مورد استفاده قرار بگیرد. 

عمده استفاده از این ویژگی متفاوت لوله خرطومی پی وی سی، برای کارخانه های سنگ بری، گچ بری و نجاری و جاروبرقی های صنعتی است که به کمک این لوله خرطومی، ذرات به سرعت و به راحتی تماما جذب شده و به فضایی دیگر منتقل می شود. همچنین جهت جذب هوا در کارخانه هایی که آلاینده های بسیاری را در هوا پراکنده میکنند مورد استفاده قرار می گیرد بدین صورت که هوای نا مطبوع و نا مناسب را از فضا مکیده و به فضایی خارج از آن محیط منتقل می نماید.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این لوله خرطومی این است که سطح خارج و داخلی آن عاری از هرگونه سوراخ، درز و شکاف است. بدین ترتیب اولا موجب می شود که مواد خارجی و مزاحم که آسیب رسان هستند از محیط بیرون به داخل لوله خرطومی وارد نشده و موجب آسیب رساندن به آن نشوند و از طرفی مواد به هنگام عبور از داخل لوله در میانه راه به بیرون از لوله خرطومی نرفته و به اصطلاح نشت نکند و به صورت مستقیم از ابتدا تا انتهای مسیر را بدون هیچ گونه هدر رفتی طی کند.

اگر سطح داخلی لوله خرطومی PVC  را ملاحظه نمایید، متوجه سطح صاف، صیقلی و یک دست آن خواهید شد. این سطح صاف و یک دست، بدون آنکه هیچ گونه مانع و دست اندازی ایجاد کند، باعث می شود که هر نوع ماده ای به هنگام عبور، به هیچ مانعی برخورد نکرده، در مسیر خود متوقف نشود و به سرعت به صوت روان حرکت نماید. این مسئله در سرعت بخشیدن به مراحل انجام کار نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

این لوله خرطومی بسیار سبک است به همین علت جابه جایی و حمل آن درطی زمان بسیار کوتاهی انجام می شود و همان طور که می دانید سرعت بخشی به کار و صرفه جویی در زمان یکی از مهمترین مواردی است که به هنگام کار باید مد نظر قرار بگیرد. تحویل به موقع کار، یکی از مهمترین اصولی است که در وجه کاری شما تاثیر فراوانی خواهد داشت.

بنابراین با توجه به موارد ذکر شده، اکنون دلیل پر طرفدار بودن این لوله خرطومی را در می یابید و می توانید در طیف گسترده ای از پروژه های خود با خاطری آسوده از این لوله خرطومی استفاده نموده و این اطمینان را داشته باشید که برای مدت بسیار طولانی بدون آنکه دچار آسیبی شود برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تگ ها : لوله خرطومی پی وی سی, کانال خرطومی پی وی سی, کانال فلکسیبل