خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

009- لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی

009- لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی

009- لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی

ساختار یک محصول تمام فلزی از آلیاژ مخصوص آلومینیم،مواج،تواًم با درزهای محکم ضد آب ساخته شده است.

سایز 6_7_ 8_10_12_15_17_20_22.5_25_30_35_40_45 (سانتیمتر)

طول 3 متری

دمای کار مقاوم در بازه دمای 30- الی 250+ درجه سانتیگراد

مزایا غیر قابل احتراق

انعطاف پذیری بالا

بسیار سبک

میان ساپرت ها شکم نمی دهد و حالت خط مستقیم را نگه می دارد

مقاوم در برابرز فشارهای بالا و پایین

ساخت شرکت پیشگام سپهر برساد

اسامی دیگر این محصول

لوله خرطومی آلومینیومی آکاردئونی, لوله هود, لوله بخاری, کانال فلکسیبل آلومینیومی آکاردئونی, کانال فلکسیبل, فلکسی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی یکی از انواع بسیار پر کاربرد لوله های هوا به شمار می رود و دلیل پر کاربرد بودن آن مزایا و ویژگی های بسیار منحصر به فردی است که نسبت به سایر انواع لوله های خرطومی دارا است که به توضیح و بررسی تعدای از مهمترین این خصوصات می پردازیم.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی به شکل آکاردئون باز و بسته می شود و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است. این ویژگی انعطاف پذیری بسیار کاربردی است چرا که به راحتی بر حسب نیاز شما، باز و بسته شده و به شکل ها و حالت های مختلفی در می آید.

به همین علت به هنگام بسته شدن فضای بسیار کمی را اشغال می کند و در نتیجه جهت قرارگیری در فضاهای محدود، به هنگام انبار کردن و به هنگام جابه جایی و قرارگیری در خودروی حمل بار بسیار مناسب بوده و فضای کمی را اشغال می کند، به همین علت می توان تعداد بسیار بیشتری از لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی را در یک فضا جای داد و همچنین به دلیل خاصیت انعطاف پذیری، در فضاهایی که عبور و یا قرارگیری در آنها دشوار است، به راحتی جای می گیرد و عبور می کند.

وزن سبک لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی دومین خاصیت بسیار پرکاربرد آن است که وزن سبک موجب حمل بهتر، آسان تر و سریعتر می شود. به همین علت در زمان بسیار صرفه جویی می شود.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی از مقاومت بسیار بالایی بهره مند است. این مقاومت در برابر عوامل گوناگون صادق می باشد. برای مثال در برابر عواملی همچون مواد شیمیایی، نفت، گاز، بنزین، گازوئیل، عوامل طبیعی همچون باد، باران، رطوبت، گرما، سرما، شرایط جوی و آب و هوایی مختلف، حشرات ، باکتری ها، میکروب ها و بسیاری از عوامل گوناگون دیگر از خود مقاومت نشان می دهد به همین دلیل می توان با خاطری آسوده از لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی در شرایط گوناگون مورد استفاده قرار داد.

علاوه بر موارد ذکر شده، لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی در برابر ضربه ها و فشارهای وارد شده، سایش و فرسایش و... هم بسیار مقاوم بوده و دچار هیچ گونه آسیب و صدمه ای نمی شود. بدین ترتیب در طول عملکرد خود نیاز به تعمیرات و یا نگهداری خاص پیدا نمی کند و در نتیجه در هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود.

اجرا و نصب لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی به هیچ وجه دشوار نیست و تنها اگر فردی خبره و با تجربه در این زمینه حضور داشته باشد، به کمک او می توان در کوتاه ترین زمان ممکن اجرای آن را انجام داد.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی در سایزهای متنوعی قابل تولید است و همین خصوصیت باعث استفاده گسترده از این لوله خرطومی در شرایط و کاربری های گوناگون شده است.

با وجود انعطاف پذیری بالا در لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی، به هیچ وجه هنگامی که در میان ساپورت قرار می گیرد، شکم نداده و به صورت کاملا صاف قرار می گیرد.

سطح داخلی لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی کاملا صاف و یکدست است و به همین علت موادی که از داخل آن عبور می کنند، به هنگام عبور در جایی گیر نکرده و به صورت روان و به سرعت از داخل لوله عبور می کنند. علاوه بر صافی سطح داخلی، عاری از هرگونه سوراخ، خلل و فرج است و بدین ترتیب مواد به هنگام عبور از لوله نشت نکرده و موجب هدر رفتن انرژی نمی شود. این خصوصیت عاری بودن از هرگونه خلل و فرج، در سطح خارجی لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی وجود دارد که باعث می شود هیچ گونه عامل خارجی وارد لوله خرطومی نشده و موجب آسیب رساندن به آن نگردد.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی قابل استفاده در دمای بالا تا ۲۵۰ درجه سانتیگراد می باشد و در این بازه دمایی دچار هیچ گونه آسیب و یا آتش سوزی نمی شود.

بر طبق تمامی نکات ذکر شده، لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی یک لوله بسیار کاربردی و مقرون به صرفه است که امروزه در بسیاری از پروژه ها می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سایر انواع کانال ها و لوله های موجود در بازار باشد چرا که بسیاری از کانال های موجود مشکلات فراوانی را به وجود می آورند که لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی تقریبا تمامی آن مشکلات را از بین برده است. به همین علت صاحبان پروژه در پروژه های خود ترجیح می دهند که از این نوع لوله خرطومی استفاده نمایند.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی درست همانند یک آکاردئون عمل کرده و به آسانی باز و بسته می‌ شود.  در ساختار این لوله خرطومی از آلومینیوم استفاده شده است و آلومینیوم در برابر بسیاری از عوامل نظیر حرارت بالا، رطوبت، گرما، سرمای زیاد، نور خورشید و... مقاوم است. به همین علت می توان از این لوله خرطومی در شرایط جوی و آب و هوایی گوناگون استفاده نمود.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی در سایزهای متنوعی قابل تولید است تا برای کاربری های مختلف و پروژه های متنوع قابل استفاده باشد. تنوع سایزی یکی از ویژگی های منحصر به فرد این لوله خرطومی به شمار می رود که موجب استفاده گسترده و متنوع از آن شده است.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی یک نوع لوله خرطومی بسیار مقاوم است. چرا که در اثر شرایط مختلف دچار هیچ گونه آسیبی نمی شود. در برابر ورود ضربه، فشار، کشش، پارگی، پوسیدگی و... هم بسیار مستحکم بوده و از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد. همین امر موجب شده است که این لوله خرطومی از طول عمر بسیار بالایی برخوردار باشد.

در تمام طول لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی هیچ گونه سوراخ و شکافی مشاهده نخواهید کرد. از این رو حتی اگر این لوله خرطومی در شرایط گوناگونی قرار بگیرد، هیچ عامل خارجی به داخل این لوله خرطومی نفوذ نکرده و دچار هیچ آسیب و صدمه ای نخواهد شد. از طرفی هر گونه ماده ای که از داخل لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی در حال عبور است، در میانه راه نشت نکرده، به بیرون منتقل نمی‌شود و به طور مستقیم و به سرعت به مقصد خواهد رسید.

این ویژگی مزیت‌ های بسیاری را در بر خواهد داشت. اولین مورد این است که موجب هدر رفت انرژی نخواهد شد. دومین مورد این است که در موجب افزایش هزینه های ناشی از تعمیر لوله نخواهد شد و سومین مورد اینکه در زمان هم صرفه جویی خواهد کرد.

یک ویژگی بسیار مهم دیگری که لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی دارا است، این مورد است که هنگامی که از ساپورت جهت نگه داشتن و اتصال این لوله خرطومی در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، در طول آن، لوله خرطومی شکم نداده و صاف و مستقیم در جای خود باقی می ماند. این مسئله بسیار اهمیت دارد چرا که موجب سرعت بخشیدن به مراحل انجام کار شده و موجب می شود که هیچ مانع و دست اندازی در طول مسیر حرکتی مواد به وجود نیامده و به طور مستقیم و با سرعت بسیار به مقصد خود برسد.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی در میان انواع کانال ها و لوله های موجود در دنیای صنعت بسیار پر طرفدار است. چرا که ویژگی ها و خواص بسیار متنوع و منحصر به فردی دارا است که موجب شده است تا جایگزین بسیار مناسبی برای این دسته از انواع لوله های خرطومی شود. معمولا دیده می شود که کانال های هوا موجود در بازار، یا کیفیت مناسبی ندارد و به سرعت در اثر عوامل گوناگون دچار آسیب و صدمه می شوند، یا هزینه های بسیار بالایی را جهت تهیه و اجرا در بر دارند و یا سرعت تولید و اجرای بسیار پایینی دارند. این ویژگی ها موجب آسیب رساندن بسیار به پروژه از جنبه های مختلف می شود. بنابراین می توان گفت لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی که هیچ یک از این مشکلات را نه تنها فراهم نکرده، بلکه مزایای فراوانی هم در بر داشته می تواند یک گزینه بسیار مناسب و کاربردی برای پروژه های مختلف به شمار برود.

لوله خرطومی آلومینیمی آکاردئونی بسیار منعطف است. بدین صورت که در هر فضایی و هر شرایطی قابل جایگیری است. به راحتی تنها به کمک نیروی دست به هر شکل و حالتی در آمده و می توان آن را درمحل مورد نظر جای داد.

سرعت تولید و اجرای آن هم بسیار بالا است. به طوری که در طی مدت زمان بسیار کوتاهی می توان تعداد زیادی از این لوله خرطومی را تولید نموده و سپس به علت سهولت در اجرا و نصب، می توان آن در طی بازه زمانی بسیار کوتاهی و به کمک نیروی نصاب محدود، در محل پروژه اجرا و راه اندازی نمود. 

این لوله خرطومی می تواند مزایای فراوانی را برای شما با خود به همراه داشته باشد و از آنجایی که زمان بندی، حفظ بودجه و کیفیت اهمیت دارد، این لوله خرطومی گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود.تگ ها : لوله خرطومی آلومینیومی آکاردئونی, لوله هود, لوله بخاری