خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

005- لوله هود ضخیم اس پی

005- لوله هود ضخیم اس پی

005- لوله هود ضخیم اس پی

ساختار این لوله از یک رشته PVC شفاف با ضخامت 0.20 و یک مفتول فنری به قطر یک میلیمتر که بین نوارهای PVC قرار می گیرد.

سایز 10_12_15_20_25_30_35_40_45 (سانتیمتر)

طول 6 متری

دمای کار مقاوم در بازه دمای 20- الی 60+ درجه سانتیگراد

مزایا انعطاف پذیری بالا

بسیار سبک

مقاوم در برابر رطوبت

موارد استفاده جهت مصارف خانگی و صنعتی برای فشارهای پایین مورد استفاده قرار می گیرد.

مطاالب مرتبط

اسامی دیگر این لوله

لوله هود کامپیوتری، لوله خرطومی کامپیوتری، لوله هواکش، لوله خرطومی هوا، لوله خرطومی هود آشپزخانه، لوله خرطومی

ساخت شرکت پیشگام سپهر برساد

--------------------------------------------------------------------------------------

لوله هود ضخیم اس پی  به گونه ای طراحی و ساخته شده است که از انعطاف پذیری بسیار بالایی بهره مند بوده و به هر شکل و حالت دلخواهی در می آید. این خاصیت از جنبه های گوناگونی دارای مزایای بسیار خوبی است چرا که اولا در مناطق و نقاط صعب العبوری که سایر انواع کانال ها و لوله ها به سختی از آن عبور می کنند این لوله خرطومی شکل به راحتی عبور می کند و جای می گیرد. 

دیگر خاصیت بدست آمده در نتیجه ویژگی انعطاف پذیری آن این مورد است که به راحتی می توان آن را فشرده نمود و در نتیجه فضای کمتری را اشغال می کند. این حالیت برای انبار کردن و حمل و نقل بسیار مناسب است چرا که با اشغال فضای کمتر باعث می شود که بتوان تعداد بسیار بیشتری از لوله هود ضخیم اس پی را در یک فضا جای داد.

به طور کلی لوله هود ضخیم اس پی یک لوله خرطومی مقرون به صرفه و اقتصادی است چرا که هزینه هایی که در جهت تولید و نصب لوله هود ضخیم اس پی مصرف می شودُ هزینه های نسبتا پایین و مناسبی هستند و به طور کلی به دلیل آنکه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است، در طول کارکرد خود نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات نداشته و درنتیجه هزینه هایی در جهت این اوامر صرف نخواهد شد.

لوله هود ضخیم اس پی بسیار مقاوم و مستحکم است. ساختار آن به گونه ای طراحی و تولید شده است که در برابر هرگونه پارگی، فشار، ضربه، تغییرات آب و هوایی، عوامل آسیب رسان شیمیایی و طبیعی و... از خود مقاومت بسیار بالایی نشان داده و همین اوامر موجب شده اند تا لوله هود ضخیم اس پی به یک لوله خرطومی بسیار مقاوم و با دوام با طول عمر بسیار بالا تبدیل شود.

لوله هود ضخیم اس پی در سایزهای مختلف و متنوعی قابل تولید است و همین تنوع سایزی موجب استفاده گسترده از آن در کاربری ها و شرایط مختلف شده است. این تنوع موجب جلب توجه بسیاری از مصرف کنندگان شده است و در نتیجه لوله هود ضخیم اس پی می تواند به عنوان جایگزین بسیار مناسب برای سایر انواع لوله های خرطومی موجود در بازار به شمار برود.

لوله هود ضخیم اس پی وزن بسیار سبکی دارد و این وزن پایین موجب شده است تا حمل و جا به جایی آن با سهولت و سرعت هرچه بیشتر انجام شود. این امر موجب می شود که در زمان بسیار صرفه جویی شود.

نصب و اجرای لوله هود ضخیم اس پی کار دشواری نیست و در طی زمان بسیار کوتاهی می توان با بالاترین کیفیت آن را نصب و اجرا نمود و از طرفی جهت نصب این لوله خرطومی نیاز به تعداد زیادی نیروی کار نیست بلکه به کمک یک نیروی باتجربه و حرفه ای می توان لوله هود ضخیم اس پی را در محل پروژه نصب نمود.

عمده کاربری لوله هود ضخیم اس پی جهت مصارف خانگی برای هود آشپزخانه ها است که با قدرت مکش بسیار بالایی که دارد، دود، بود و هوای نامطبوع موجود در محیط را از فضا گرفته و به سمت فضای بیرون منتقل می کند.

سطح خارجی لوله هود ضخیم اس پی کاملا بدون هرگونه شکاف و سوراخی است. این ویژگی برای سطح داخلی این لوله خرطومی هم صادق است و بدین ترتیب هم از نظر ورود مواد و عوامل خارجی آسیب رسان به داخل لوله کاملا مقاوم است و هم از نظر داخلی مواد به هنگام عبور از سوراخ های احتمالی خارج نشده و موجب اتلاف و هدر رفتن انرژی در میانه راه نمی شود. به همین علت به سرعت مواد به خارج از محیط منتقل می شوند. صاف و یکدست بودن سطح داخلی لوله هود ضخیم اس پی هم در سرعت بخشیدن به انتقال مواد نقش بسیار مهمی داشته است چرا که در میانه راه خود به مانع و سرعت گیری برخورد نمی کنند.

تمام ویژگی های خاص و منحصر به فردی که برای لوله هود ضخیم اس پی گفته شد، نشان از کاربردی بودن و مقرون به صرفه بودن آن است که به قدری توجه کارفرمایان و مهندسین رو به خود جلب نموده است که درصدد جایگزینی لوله هود ضخیم اس پی برای سایر انواع لوله ها و کانال های موجود در بازار بر آمده اند.


تگ ها : لوله خرطومی کامپیوتری, لوله هود کامپیوتری, لوله هواکش