خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

004- شیلنگ آبنما فنردار

004- شیلنگ آبنما فنردار

004- آب نما فنردار

ساختار یک شلنگ PVC که داخل آن یک مفتول سیم قرار گرفته و باعث انعطاف پذیری بهتر در زوایای مختلف میشود.

سایز 2/1_4/3_1_1 4/1_1 2/1_2 (اینچ)

طول 25 متری

دمای کار مقاوم در بازه دمای 5- الی 65+ درجه سانتیگراد

مزایا مقاومت در برابر نیروی کشش بالا و سهولت در نصب و حمل و نقل

بدون بو، غیر سمی و شفاف

سازکاری خوب در برابر شرایط بد آب و هوایی و فشار منفی

موارد استفاده این نوع لوله برای انتقال شیر و نوشیدنی های تخمیری مورد استفاده قرار می گیرد و هم چنین برای انتقال آب، روغن و پودر در صنعت و کشاورزی استفاده می شود.

ساخت شرکت پیشگام سپهر برساد

اسامی دیگر این محصول

آبنما فنردار, شیلنگ آبنما فنردار, شلنگ آبنما فنردار, صنایع غذایی, انتقال مواد غذایی, انتقال مایع, شلنگ فنردار, شیلنگ فنردار, هوز صنایع غذایی, آبنما, شلنگ انتقال مایعات, شلنگ انتقال مواد, صنایع لبنی

--------------------------------------------------------------------------

شیلنگ آبنما فنر دار بسیار منعطف و حالت پذیر است بدین صورت که تنها به کمک نیروی دست قادر است تا به هر شکل و حالت دلخواهی در بیاید. همین امر موجب شده است تا در مکان هایی که امکان قرارگیری و عبور سایر لوله ها و کانال ها درآن مشکل است، شیلنگ آبنما فنر دار به راحتی در آن ها قرار بگیرد و یا عبور نماید. از دیگر ویژگی مثبت خاصیت انعطاف پذیری شیلنگ آبنما فنر دار این مورد است که به راحتی جمع شده و به همین ترتیب می توان تعداد بسیار بالایی از آن ها را در انبار قرار داد و همچنین به هنگام حمل و نقل به علت آنکه به راحتی جمع و فشرده می شود، به راحتی می توان تعداد زیادی از این لوله خرطومی را جای داده و حمل نمود.

وزن شیلنگ آبنما فنر دار بسیار سبک است و این امر یکی دیگر از عوامل سهولت در جابه جایی آن است. 

نصب و اجرای شیلنگ آبنما فنر دار به کمک یک یا چند نیروی ماهر و با تجربه به سادگی قابل انجام است  و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان یک اجرای بی نقص و با کیفیت توسط شیلنگ آبنما فنر دار داشت.

شیلنگ آبنما فنر دار در سایزهای مختلف و متنوعی تولید می شود و همین عامل باعث گستردگی و تنوع استفاده از شیلنگ آبنما فنر دار در کاربری ها و شرایط گوناگون شده است.

سطح خارجی شیلنگ آبنما فنر دار عاری از هرگونه شکاف و یا سوراخی است. به همین علت هیج گونه عامل مزاحم و یا آسیب رسانی به داخل لوله خرطومی نفوذ نخواهد کرد. اما به طور کلی شیلنگ آبنما فنر دار از مقاومت و پایداری بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که در برابر عوامل آسیب رسانی همچون شرایط جوی و آب و هوایی و بسیاری از عوامل طبیعی و غیر طبیعی دیگر از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد و همچنین در برابر عواملی همچون ضربه، فشار، خراش و سایر آسیب های جانبی وارده نیز مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد. به همین علت نسبت به سایر انواع کانال ها و لوله های هوارسان از پایداری و دوام بسیار بالاتری برخوردار بوده و به همین علت دارای طول عمر بسیار بالاتری است.

علاوه بر سطح خارجی، سطح داخلی آن هم بدون هیچ سوراخ و درز و شکافی می‌ باشد، به همین علت مواد به هنگام عبور از داخل لوله خارج نشده و در نتیجه موجب هدر رفتن و اتلاف انرژی نمی شود. 

از طرفی دیگر سطح داخلی شیلنگ آبنما فنر دار کاملا یکدست و صاف است و به همین علت مواد به هنگام عبور به سرعت عبور می کنند. در حالی که اگر در سطح داخلی آن پستی و بلندی هایی وجود داشت، مواد به هنگام عبور به مانعی برخورد می کردند و ممکن بود در همان جا متوقف شوند و یا از سرعت حرکت آنها کاسته شود.

با توجه به مزایای گسترده ای که برای شیلنگ آبنما فنر دار گفته شد، می توان گفت که جهت مصارف گوناگون، این نوع لوله خرطومی انعطاف پذیر جایگزین بسیار مناسب و گزینه ای کاربردی جهت جایگزینی برای سایر کانال ها و لوله های هوا خصوصا کانال های صلب و محکم است که دارای هیچ گونه خاصیت انعطاف پذیری نیستند. 

سرعت تولید و اجرای بالای شیلنگ آبنما فنر دار، هزینه های کم و مقرون به صرفه، مقاومت و پایداری بسیار بالا، وزن سبک و... ویژگی هایی هستند که موجب پر طرفدارتر شدن این لوله خرطومی و استفاده گسترده از آن در کاربری ها و شرایط گوناگون شده است. بنابراین سازندگان و مهندسان در بسیاری از پروژه های گوناگون خود ترجیح می دهند تا از شیلنگ آبنما فنر دار به جای سایر انواع لوله های محکم و بدون انعطاف استفاده نمایند.

بنابراین جایگزینی شیلنگ آبنما فنر دار به جای سایر انواع گوناگون کانال ها و لوله موجب بالاتر رفتن سرعت، سهولت و کیفیت در کار شده و می توان با خاطری آسوده از شیلنگ آبنما فنر دار به عنوان جایگزینی مناسب استفاده نمود.

به دلیل آنکه از شیلنگ آبنما فنر دار جهت انتقال و جابه جایی موادی همچون ذرات پودری، شیر، أب، مواد تخمیری، روغن، مواد شیمیایی و ... استفاده می‌شود، از این جهت این لوله خرطومی به گونه ای شفاف و نیمه شفاف ساخته می شود که مواد به هنگام عبور از داخل لوله به سادگی قابل بازدید و رویت باشند.

شیلنگ آبنما فنر دار به گونه ای ساخته شده است که در ساختار آن از فنرهای بسیار مقاوم و مستحکمی استفاده شده است که ساختار این لوله خرطومی را در جای خود محکم نگه داشته و موجب می شود تا لوله در برابر عواملی همچون انواع فشار، ضربه، کشش، فشردگی و... کاملا مقاوم بوده و دچار هیچ گونه آسیب و صدمه ای نشود. از این رو می توان گفت که این لوله خرطومی، یک لوله خرطومی بسیار مقاوم و مستحکم است.

در لایه بیرونی شیلنگ آبنما فنر دار هیچ گونه سوراخ و شکافی حتی بسیار ریز دیده نمی شود و همین امر موجب شده است تا عوامل خارجی آسیب رسان به آسانی به داخل لوله خرطومی نفوذ نکرده و موجب آسیب رساندن به آن نشود.

این عوامل شامل آب، رطوبت، حرارت، گرما، سرما، برف، باران و شرایط آب و هوایی و جوی گوناگون می باشد.

به دلیل آنکه از این لوله خرطومی جهت انتقال مواد نفتی و شیمیایی هم استفاده می شود، بنابراین به گونه ای تولید می شود که در برابر این دسته از مواد شیمیایی و حتی مواد سمی از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد.

به دلیل مقاومت و استحکام بسیار بالای این لوله خرطومی، طول عمر بسیار بالایی دارا است به گونه ای که می توان برای مدت طولانی از این لوله خرطومی در پروژه های گوناگون استفاده نمود.

دوام و پایداری بالای شیلنگ آبنما فنر دار در کاهش هزینه ها نقش بسیار مهم داشته است چرا که باعث می شود تا این لوله خرطومی در طی طولانی مدت و استفاده مداوم و قرار گیری در معرض عوامل گوناگون دچار هیچ آسیب و صدمه ای نشود و بدین ترتیب نیاز به تعمیرات و تعویض نداشته و حتی نیاز به نگهداری خاصی هم نخواهد داشت در نتیجه موجب کاهش بسیار زیاد هزینه هایی که ممکن بود صرف تعمیرات شود می گردد. از این رو می توان این لوله خرطومی را یک کانال بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی چه از نظر قیمت، چه از نظر مصرف انرژی و چه از نظر زمان دانست.

از لحاظ صرفه جویی مصرف انرژی به این دلیل گفته می شود که در سطح داخلی این لوله هیچ درز و شکافی وجود ندارد و به همین دلیل مواد به هنگام عبور از داخل لوله در میانه راه از طریق شکاف ها خارج نشده و به صورت روان و مستقیم به سوی مقصد خود روانه می شوند. حتی این عمل به سرعت انجام شده و موجب کوتاه شدن زمان انجام کار می شود.

شیلنگ آبنما فنر دار با سرعت بسیار بالایی قابل تولید است و علت این امر هم سادگی در ساختار آن است که یک مزیت بسیار خوب به شمار می رود چرا که علاوه بر کوتاه شدن زمان ساخت، زمان اجرای آن هم به دلیل سادگی ساختار، به سرعت انجام خواهد شد و بدین ترتیب می توان طی یک بازه زمانی بسیار کوتاه، هم تعداد بسیار زیادی از این لوله خرطومی را تولید نموده و هم تعداد زیادی را به سرعت در محل نصب و اجرا نمود. به همین علت گفته می شود که در مصرف زمان هم بسیار صرفه جویی می نماید.

شیلنگ آبنما فنر دار در سایزهای متنوعی قابل تولید است تا برای تمامی کاربری ها و فضاهای مختاف بتوان از آن استفاده نمود و تنوع کاربری آن که تنها محدود به هوا نیست برای انواع ذرات و مایعات هم قابل استفاده می باشد باعث استفاده گسترده و متنوع از آن شده است.

از این رو می توان گفت که کم کم پیشرفت و توسعه صنعتی به سمتی خواهد رفت که استفاده از شیلنگ آبنما فنر دار یک جایگزین بسیار مناسب و به صرفه برای بسیاری از لوله ها و کانال هایی خواهد شد که به علت ایرادات و مشکلاتی که دارند، در روند نصب و استفاده از آنها مشکلات هزینه بر و بعضا جبران ناپذیری را پدید می آورند و در نهایت موجب نیمه تمام ماندن پروژه می شوند.


تگ ها : آبنما فنردار, شیلنگ آبنما فنردار, شلنگ آبنما فنردار