خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

0032- لوله خرطومی معدنی ضخیم فنر بیرون

0032- لوله خرطومی معدنی ضخیم فنر بیرون
از یک رشته پارچه PVC  ضخیم و یک مفتول فلزی که بین پارچه های PVC  ضخیم از بیرون قرارگرفته و با پرس گیج دستگاه 2 لایه نوار را در بر می گیرد و درز بیرون آن را هوابند می کند.
قابل تولید از سایز 4 اینچ الی 80 اینچ
رنگ آبی
دمای کار  مقاوم در بازه دمایی 30 – الی 2800+ درجه سانتیگراد
مزایا
1.در این نوع لوله خرطومی در هنگام تولید از هیچ گونه چسب و یا حتی دوختی دراتصال نوارها به یکدیگر استفاده نمی شود و فنر آن از بیرون به صورت پرسی حول محور کانال خرطومی قرار می گیرد.
2.به دلیل قرار گرفتن فنر فولادی از بیرون از ساییدگی و آسیب دیدگی نواری که در ساختار آن بکار رفته جلوگیری کرده و عمر مفید کانال خرطومی را بالا می برد.
3.انعطاف بالا و سبک
4.مقاوم در برابر عوامل محیطی (تابش خورشید، اشعه UV  و...)
5.تراکم پذیر
6.مقاوم در برابر رطوبت و برخی اسیدها
کاربرد
 در تمامی صنایعی از قبیل کاشی و سرامیک سازی، کارخانه های صنایع غذایی، معادن، صنایع هوایی برای خنک کردن جت هواپیماها، موتور جت هواپیما، انتقال دود در فضاهای بزرگ ، کارخانه ها و سوله های صنعتی،  کارخانه های آب معدنی، فولاد، مس و...
در صنایعی که برای انتقال درجه حرارت بالا نیاز به لوله خرطومی دارند و تنش بالا در محیط وجود دارد، تا دمای 2800+ درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرد.

اسامی دیگر این محصول
لوله خرطومی معدنی، لوله قابل حمل فنر از بیرون، کانال فلکسیبل فنر از بیرون ضخیم، لوله خرطومی فنر از بیرون برزنتی، کانال خرطومی برزنتی فنر بیرون، لوله خرطومی فنر پرسی، کانال فلکسی پی وی سی فنر از بیرون

تگ ها : لوله خرطومی معدنی, لوله قابل حمل فنر از بیرون