خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

003- لوله خرطومی آبنما استخوانی

003- لوله خرطومی آبنما استخوانی

آبنما استخوانی

ساختار یک شیلنگ PVC که به همراه یک رشته فشرده PVC که دارای حالت انعطاف پذیری است قرار دارد. این شلنگ شفاف بوده و مقاومت خوبی در برابر گرما و سرما دارا می باشد. دیواره شفاف این محصول امکان بازرسی حین عملیات را فراهم می آورد. دارای شعاع خم کوچک و مقاومت بالا در برابر فشار منفی است.

سایز 1_1 4/1_1 2/1_2_2 2/1_3_4_5_6_8 (اینچ)

طول 10 متری

دمای کار مقاوم در بازه دمای 20- الی 80+ درجه سانتیگراد

مزایا مقاوم به فشارهای بالا
سبک و انعطاف پذیر
بسیار بادوام

سطح داخلی و خارجی صاف
مقاوم در برابر پیچ خوردگی
مقاوم در برابر جمع شدن
مقاوم در برابر اشعه UV

مقاوم در برابر مواد شیمیایی
عدم جذب آب
مقاوم در برابر رشد کپک

موارد استفاده جهت انتقال، مکش و تخلیه آب، مواد، نفت، پودر، آب نمک، اسید های رقیق، بذرهای کشاورزی،خاک اره چوب و ذرات فوم در کارخانجات، صنایع کشاورزی، صنعت ساخت و ساز، آبیاری، معادن و سیستم های عفونی


لوله خرطومی آبنما استخوانی  دارای انعطاف پذیری و حالت پذیری بسیار بالایی است. به همین علت برای فضاهایی که عبور از آن دشوار است، لوله خرطومی آبنما استخوانی بسیار مناسب است چرا که به راحتی خم و جمع شده و در فضا جای می گیرد. از طرفی به علت خاصیت جمع شدگی، می توان تعداد بسیار زیادی از این لوله خرطومی را انبار نمود چرا که فضای زیادی را اشغال نمی کند. هنگام حمل و جابه جایی هم می توان تعداد بسیار زیادی از لوله خرطومی آبنما استخوانی را حمل و جا به جا نموده و به محل مورد نظر منتقل نمود.

وزن لوله خرطومی آبنما استخوانی بسیار سبک است، به همین خاطر می توان به سرعت تعداد زیادی از آن ها را از جایی به جای دیگر منتقل نمود. وزن سبک این لوله خرطومی در سرعت بخشیدن به نصب و راه اندازی آن هم نقش بسیار مهمی را ایفا می کند بنابراین می توان گفت که لوله خرطومی آبنما استخوانی در زمان تا میزان زیادی صرفه جویی می کند.

هزینه هایی که در جهت تهیه و تولید و سپس نصب لوله خرطومی آبنما استخوانی مصرف می شود شامل هزینه های مناسب و مقرون به صرفه ای است و هزینه های بالایی را شامل نمی شود. به همین علت این نوع لوله خرطومی هوا یک لوله خرطومی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی به شمار می رود.

لوله خرطومی آبنما استخوانی بسیار مقاوم و مستحکم است بدین صورت که در برابر عوامل خارجی آسیب رسان نظیر ضربه ها و فشارهای وارده، پارگی، ساییدگی، فرسایش و... مقاوم است. همچنین در برابر عواملی همچون مواد شیمیایی، اسیدی، گازهای سمی، بنزین، گازوئیل، حشرات موذی، آبریال رطوبت، حرارت، شرایط جوی و آب و هوای نامساعد نظیر گرما و سرمای بیش از حد و... از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد و از آنجایی که دارای سطح خارجی صاف و بدون هیچ گونه درز و شکافی است، هیچ ماده آسیب رسان خارجی به داخل آن نفوذ نخواهد کرد.

علاوه بر سطح خارجی، سطح داخلی لوله خرطومی آبنما استخوانی هم کاملا صاف و یکدست است به همین خاطر مواد به هنگام عبور از داخل لوله هدر نمی روند و در نتیجه موجب هدر رفتن انرژی نمی شود. از طرفی صاف بودن سطح داخلی لوله باعث می شود که مواد به هنگامی عبور بدون هیچ مشکلی و بدون گیر کردن به هیچ مانعی به سادگی عبور نمایند.

از لوله خرطومی آبنما استخوانی در صنایع و کاربری های مختلفی استفاده می شود و عموما جهت حمل گاز، هوا، مایعات و بعضا ذرات پودری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربری گسترده لوله خرطومی آبنما استخوانی موجب شده است تا از آن در تنوع بسیار بالایی از کاربری ها و شرایط گوناگون استفاده شود و درواقع مزیت ها و برتری های آن نسبت به سایر انواع لوله ها و کانال های موجود در بازار موجب شده است تا این لوله خرطومی جایگزینی بسیار مناسب و کاربردی برای این دسته از کانال هوا و لوله ها باشد.

کار با لوله خرطومی آبنما استخوانی و خصوصا نصب و اجرای آن عمل دشواری نیست بلکه تنها با کمک یک یا دو نیروی کار در زمان بسیار کوتاهی می توان آن را چنان با کیفیت نصب و اجرا نمود که در طی زمان طولانی هم بدون آنکه دچار هیچ آسیبی شود، به فعالیت خود ادامه داده و در طول فعالیت هم نیاز به هیچ تعمیرات و یا تعویض قطعات پیدا نکند و در نتیجه طول عمر بالایی داشته باشد.

لوله خرطومی آبنما استخوانی نوع خاصی از یک لوله خرطومی انعطاف پذیر است که دارای شعاع خمش بسیار پایین است و در برابر فشار، فشردگی، پارگی، شکستگی و  بسیاری از عوامل جانبی که ممکن است بر برهم زدن ساختار ظاهری آن دخیل باشد، از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد. و علت این امر هم ساختار بسیار مستحکم لوله خرطومی آبنما استخوانی به دلیل وجود مفتول های فلزی داخل این لوله خرطومی است.مقاومت این لوله خرطومی در برابر سایر عوامل اعم از طبیعی و شیمیایی هم بسیار بالا است. بدین ترتیب که در برابر مواردی همچون سرمای زیاد، گرما و حرارت زیاد، بارش برف، باران، تابش مستقیم نور خورشید، حشرات و عوامل غیر طبیعی نظیر مواد سمی، نفت، گازوئیل، انواع گازها، بنزین و سایر مواد شیمیایی و نفتی هم از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد. به همین علت است که از این لوله منعطف در بسیاری از شرایط مختلف می توان استفاده نمود بدون آنکه هیچ گونه آسیبی به آن وارد شود. در نتیجه این لوله دارای طول عمر بسیار بالایی بوده و به راحتی توسط عوامل گوناگون دچار آسیب و صدمه نخواهد شد.
بنابراین اگر به دنبال لوله ای هستند که برای مدت طولانی در پروژه های خود استفاده نمایید، لوله خرطومی آبنما استخوانی یک گزینه بسیار مناسب و کاربردی برای شما به شمار می رود.
علاوه بر طول عمر بالا، این محصول از سرعت تولید و سرعت اجرای بسیار بالایی هم بهره مند است بدین ترتیب که در طی بازه زمانی بسیار کوتاهی در کارخانه می توان تعداد بسیار زیادی از آن را تولید نمود چرا که این محصول دارای ساختاری بسیار ساده و در عین حال بسیار مقاوم و مستحکم است. همچنین به هنگام اجرا و نصب هم نیاز به زمان زیادی نداشته و در طی مدت زمان بسیار کوتاه می توان آن را نصب نمود چرا که کار با این محصول بسیار ساده است و نیاز به تعداد بالایی نیروی کار ندارد. بدین ترتیب تا مقدار بسیار زیادی در وقت و زمان صرفه جویی می نماید.
لوله خرطومی آبنما استخوانی هزینه های بسیار پایینی را هم شامل می شود. در واقع هزینه هایی که در جهت تولید  و سپس اجرا و نصب این لوله خرطومی مصرف می شود، هزینه های پایینی بوده و نیاز به صرف هزینه های بالا نیست. بدین ترتیب با صرف هزینه اندکی می توان پروژه های مربوط به این نوع لوله خرطومی را انجام داد. بر این اساس می توان گفت که لوله خرطومی آبنما استخوانی یکه لوله خرطومی کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی است و از آنجایی که صرف هزینه اندک در پروژه ها بسیار اهمیت دارد، این لوله خرطومی می تواند بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.
لوله خرطومی آبنما استخوانی شفاف است و به همین علت هنگامی که مواد، مایعات و انواع گازها از درون آن عبور می کنند، به راحتی می توانید حرکت آنها را از داخل لوله مشاهده کنید. 
این لوله خرطومی در سایزهای متنوعی قابل تولید می باشد تا بتوان از آن در کاربری ها و پروژه های مختلف استفاده نمود. از سایزهای کوچکتر آن می توان در کاربری ها و فضاهایی با متراژ پایین استفاده کرد و از سایزهای بزرگتر آن در فضاهای بزرگتر و گسترده تر. از این رو این کانال انعطاف پذیر در گستره عظیمی از کاربری های متنوع و گوناگون قابل استفاده می باشد.
لوله خرطومی آبنما استخوانی به گونه ای طراحی شده است که سطح داخلی آن به صورت یکدست و کاملا صاف و صیقلی است و به همین علت موادی که از داخل این لوله خرطومی عبور می کنند تا مقصد خود برسند، در راه به هیچ مانعی برخورد نخواهند کرد و به سرعت به صورت روان و راحت در مسیر خود حرکت کرده و به مقصد می رسند.
علاوه بر مورد گفته شده، سطح داخلی و خارجی آن هیچ گونه سوراخ و شکافی نداشته و به همین علت در میانه مسیر خود از لوله خارج نمی شوند و همچنین از طرف بیرون لوله هم هیچ ماده خارجی به داخل لوله نفوذ نخواهد کرد.
لوله خرطومی آبنما استخوانی در میان انواع لوله های موجود جزو بهترین و مناسب ترین انواع به شمار می رود که می توان با خاطری آسوده از جانب دوام و کیفیت آن استفاده نمود.

مطالب مرتبط

اسامی دیگر این کانال خرطومی هوا عبارتند از
لوله خرطومی فنر استخوانی, آبنما فنر استخوانی, هواکشی, شیلنگ آبنما فنردار, شلنگ فنر استخوانی, شلنگ آبنما فنردار, لوله خرطومی آبنما فنردار, داکت فلکسی آبنما فنردار, داکت فلکسیبل آبنما فنردار, هلیکس هوز, لوله خرطومی بذر پاشی, لوله خرطومی کشاورزی, لوله خرطومی صنایع غذایی, شیلنگ آبنما فنر استخوانی, لوله خرطومی آبنما فنر استخوانی, لوله خرطومی نفتی, آبنما نفتی, لوله خرطومی هواکشی, فنر استخوانی هواکشی, آبنما فنر استخوانی


تگ ها : لوله خرطومی فنر استخوانی, آبنما فنر استخوانی, هواکشی