خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

0019- لوله خرطومی سیلیکون نسوز

0019- لوله خرطومی سیلیکون نسوز

0019- لوله خرطومی سیلیکون نسوز

ساختار این لوله از دو لایه رشته سیلیکون و یک مفتول فولادی که بین نوارهای سیلیکون قرار میگیرد ساخته شده است. این محصول در سایزهای  1 - 11/4 - 11/2 - 13/4 - 2 - 21/2 - 3 - 31/2 - 4 - 5 - 6 - 61/2 - 8 (اینچ) و شاخه های به  طول 4 متر  تولید می شود. دمای کار مقاوم آن در بازه دمای 30- الی 300+ درجه سانتیگراد قرار دارد

لوله خرطومی سیلیکون نسوز بدین صورت تشکیل می شود که ورقه های سیلیکونی به دور مفتول های فلزی پیچیده و ساختار یک کانال خرطومی را به وجود می آورد. در واقع مفتول های فلزی موجب محکم و ثابت نگه داشتن ورقه های سیلیکونی در جای خود می شود. این لوله خرطومی در سایزهای متنوع و مختلفی تولید می شود تا جهت کاربری های گوناگون و مصارف مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. اما طول این لوله خرطومی ثابت و چهار متری است. در شرایطی که اگر قصد استفاده از متراژ کمتری دارید، می توانید به سادگی به کمک یک کاتر آن را به مقدار دلخواه برش داده و مورد استفاده قرار دهید. و هچنین اگر قصد استفاده مقدار بیشتری از چهار متر را دارید، می توانید به تعداد مورد نیاز از لوله را به کمک رابط به یکدیگر وصل کنید. مزیتی که این لوله خرطومی دارا است، این است که لوله خرطومی سیلیکون نسوز در میان بست ها و رابط ها به هیچ وجه شکم نداده و به صورت صاف و یکدست قرار می گیرد.


مزایای لوله خرطومی سیلیکون نسوز

 •  دارای سطح داخلی نسبتاً صاف در نتیجه بهبود جریان
 • مقاومت بالاتر نسبت به تمامی لوله های خرطومی
 • انعطاف پذیری بالا
 • مقاوم در برابر سایش
 • مقاوم در برابر رطوبت و برخی اسیدها
 • مقاوم در برابر نور آفتاب

لوله خرطومی سیلیکون نسوز یک لوله بسیار مقاوم و مستحکم است بدین صورت که در برابر عوامل خارجی نظیر انواع ضربه، فشار، کشش و سایر عوامل جانبی مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد.

مقاومت لوله خرطومی سیلیکون نسوز در برابر عواملی همچون شرایط نا مساعد آب و هوایی نظیر شدن باران، برف، رطوبت، گرما، سرما، نور خورشید، باکتری ها، قارچ ها، مواد سمی و شیمایی، مواد نفتی، گازهای مختلف شیمایی و... از خود مقاومت بسیار بالا نشان داده و دچار آسیب و صدمه نخواهد شد. درواقع در ساختار این لوله خرطومی ویژگی هایی تعبیه می شود که آن را در برابر این دسته از مواد مقاوم می نماید.

به همین علت این لوله خرطومی دارای طول عمر بسیار بالایی است و می توان این اطمینان خاطر را داشت که از آن می توان در پروژه های مختلفی استفاده نمود بدون آنکه دچار هیچ آسیب و صدمه ای بشود و نیاز به تعمیرات خاصی داشته باشد. بدین ترتیب هزینه هایی که ممکن است در جهت تعمیرات و نگهداری صرف شود، به طور کلی حذف شده و موجب استفاده طولانی مدت از این محصول با کیفیت می شود. از طرفی بودجه ای که در جهت تولید این محصول مصرف می شود، نیاز به مقدار زیادی نداشته و در نتیجه بدین ترتیب می توان در مصرف هزینه ها تا مقدار فراوانی صرفه جویی نمود. 


نصب لوله خرطومی سیلیکون نسوز

  از طرفی در جهت اجرا و نصب لوله خرطومی سیلیکون نسوز هم نیاز به صرف هزینه های بالا نیست بنابراین می توان مقدار فراوانی از میزان بودجه در دسترس را ذخیره نمود. از آنجایی که حفظ و تامین بودجه از مسائل بسیار مهم به هنگام اجرای یک پروژه است، این خصوصیت لوله خرطومی سیلیکون نسوز می تواند یک مزیت بسیار عالی به شمار برود.

  لوله خرطومی سیلیکون نسوز همان طور که از نامش پیدا است، قادر به تحمل حرارت بالا می باشد و به همین علت تا سقف دمای  400 درجه سانتی گراد قادر به تحمل داشته و به هیچ عنوان در این بازه دمایی دچار هیچ آسیب و صدمه ای به لوله خرطومی وارد نخواهد شد. به همین دلایل ذکر شده، تقریبا می توان گفت که از لوله خرطومی سیلیکون نسوز در بسیاری از شرایط و موقعیت ها می توان استفاده نمود بدون آنکه ذره ای آسیب و صدمه به لوله خرطومی وارد گردد.

  سطح داخلی لوله خرطومی سیلیکون نسوز تقریبا یک سطح صاف، صیقلی و یکپارچه است که موجب می شود روند انجام پروژه با سرعت بالاتری انجام بگردد و مواد به هنگام عبور به هیچ جایی و مانعی برخورد نخواهد کرد و به همین علت با سرعت به مقصد خود خواهد رسید.

  در ساختار لوله خرطومی سیلیکون نسوز هیچ گونه سوراخ و شکافی مشاهده نخواهید کرد و سطح کار از خارج و از داخل هر دو کاملا بدون هر درز و شکافی است. به همین علت نه تنها از بیرون هیچ ماده آسیب رسانی به داخل لوله وارد نمی شود، بلکه از داخل لوله خرطومی هم مواد به هنگام عبور از هیچ جایی نشتی نکرده و به بیرون خارج نخواهد شد. در نتیجه موجب اتلاف انرژی نخواهد شد. به سرعت تمامی مواد وارد شده به لوله خرطومی به مقصد خود خواهد رسید.

  لوله خرطومی سیلیکون نسوز بسیار سبک است. به همین علت وزن پایین به راحتی می توان آن را جا به جا و حمل نمود. عمده ترین علت وزن پایین این لوله خرطومی، ساختار ساده آن است که موجب شده است هم هزینه های پایینی را شامل شود و هم حمل و جا به جایی آن به سهولت انجام شود. در نهایت به هنگام اجرا و نصب آن در محل پروژه هم به علت وزن پایین، این عمل به سادگی انجام خواهد شد. بنابران علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، در زمان صرف شده و انرژی هم بسیار صرفه جویی می نماید.

  به هنگام استفاده از لوله خرطومی سیلیکون نسوز نیاز به لوازم جانبی دیگری نیز هست تا پروژه به صورت کامل و بی نقص انجام شود. این لوازم شامل بست ها، ساپورت ها، تبدیل ها، دریچه ها، دمپر و... هرکدام به فراخور نیاز به تعداد مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. البته لوله خرطومی سیلیکون نسوز به علت ساختاری که دارد، نیاز به متعلقات و اتصالات زیادی نداشته و نهایتا به کمک یک یا دو عدد لوازم جانبی قابل استفاده در پروژه می باشد و پروژه را تکمیل کرده و به اتماما می رساند. البته کاملا وابسته و نوع، کاربری و متراژ پروژه هم هست که نیاز به این قطعات به چه مقدار و در چه انواعی باشد. اما با وجود این لوله خرطومی با کیفیت بالا انجام می شود.   کاربرد لوله خرطومی سیلیکون نسوز

   لوله خرطومی سیلیکون نسوز در بسیاری از فضاها و کاربری ها نظیر رستوران ها، بیمارستان ها، هتل ها، کارخانه ها، کارگاه ها، مراکز بهداشتی و درمانی، ویلاها، آپارتمان های مسکونی، پاساژها و... مورد استفاده قرار می گیرد. 

   بسیاری از کانال های موجود در بازار مسائل و مشکلات بسیاری را پدید می آورند. برای مثال بسیاری از کانال ها دارای ساختاری مستحکم و صلب بوده و به دلیل دارا نبود ساختار انعطاف پذیری، در بسیاری از فضاها قابل استفاده نخواهند بود. به همین علت نمی توان از آنها استفاده گسترده نمود و همچنین به هنگام انبار کردن و حمل و نقل به دلیل آنکه فشرده و جمع نمی شوند، فضای بسیاری را اشغال می کنند. از طرفی اکثرا دارا ساختاری پیچیده هستند و وزن بسیار بالایی هم دارند. بنابراین تولید و اجرای آنها بسیار زمان بر بوده و نیاز به نیروهای بسیاری جهت اجرا و راه اندازی دارند. همچنین هزینه های بسیار بالایی را جهت تولید و اجرا مصرف می کنند. 

   اکثرا بسیاری از کانال های هوا از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و همین مسئله باعث می شود در پروژه ها مشکلات فراوانی را به وجود آورد و در برابر عوامل گوناگون قادر به مقاومت نبوده و به سرعت دچار آسیب و صدمه می شود و همین امر موجب می شود که نیاز به صرف هزینه های بسیار جهت تعویض قطعات کانال هوا  و یا تعمیر آنها صرف می شود و در نهایت موجب بروز اختلال و یا توقف انجام پروژه خواهد شد. بنابراین ضررها و مشکلات فراوانی را به وجود خواهد آورد.


   خرید لوله خرطومی سیلیکون نسوز

   لوله خرطومی سیلیکون نسوز از انعطاف پذیری بسیار زیادی بهره مند است بدین صورت که به سادگی جمع و باز می شود و بدین ترتیب در فضاهایی برای مثال جهت انبار کردن، می توان تعداد بسیاری از این لوله خرطومی را به صورت فشرده قرار داده و از آنجایی که فضای کمی را اشغال می کند، می توان تعداد بسیاری از آن را در فضای انبار نمود و همچنین به هنگام حمل و نقل نیز، تعداد بسیاری از این لوله خرطومی را می توان داخل ماشین های حمل قرار داده و به محل پروژه منتقل کرد.

   بنابراین می توان گفت که لوله خرطومی سیلیکون نسوز در میان انواع دیگر کانال های هوا بسیار پر استفاده تر است به طوری که در بسیاری از پروژه های امروزی تقریبا تمامی کارفرها و مهندسین پروژه ترجیح می دهند که از این لوله خرطومی به جای سایر انواع کانال ها و لوله ها استفاده نمایند. بنابراین می توان گفت که لوله خرطومی سیلیکون نسوز می تواند یک گزینه بسیار مناسب جهت جایگزینی برای سایر انواع کانال های موجود در بازار به شمار برود.

   شما هم می توانید برای انواع پروژه های خود در هر متراژ و هر نوعی با هر شرایطی می توانید در سایزهای مختلف این لوله خرطومی را مورد استفاده قرار دهید.


   اسامی دیگر این محصول

   لوله خرطومی سیلیکون, لوله سیلیکون, لوله هواکشی نسوز, کانال خرطومی سیلیکون, کانال نسوز, خرطومی نسوز, داکت فلکسیبل سیلیکون, فلکسی سیلیکون, کانال خرطومی سیلیکون نسوز, داکت فلکسی سیلیکون نسوز, کانال خرطومی سیلیکون نسوز,  داکت فلکسیبل سیلیکون نسوز, لوله فلکسی سیلیکون نسوز

   تگ ها : لوله خرطومی سیلیکون, لوله سیلیکون, لوله هواکشی نسوز