خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

0016- داکت فلکسی برزنتی

0016- داکت فلکسی برزنتی

0016- داکت فلکسی برزنتی

ساختار این لوله از یک لایه پلی استر و یک مفتول فولادی تشکیل شده است.

سایز 8_10_12_15_20_25_30_35_40_45 (سانتیمتر)

طول 10 متری

دمای کار مقاوم در بازه دمای 30- الی 80+ درجه سانتیگراد

مزایا انعطاف پذیری بالا

بسیار سبک

افت فشار کمتر نسبت به دیگر لوله های خرطومی

اسامی دیگر این محصول

لوله خرطومی برزنت, لوله هوای برزنت ,انتقال دود, انتقال هوا, برزنتی, لوله مکش هوا ,تهویه, کانال خرطومی برزنتی, داکت فلکسی برزنتی, کانال خرطومی برزنتی پلی استردار, داکت فلکسیبل برزنتی, لوله فلکسی برزنتی

------------------------------------------------------------------------------

داکت فلکسی برزنتی   یک نوع کانال هوای بسیار منعطف است و این انعطاف پذیری بالا موجب کاربری هرچه بیشتر و بهتر این لوله خرطومی شده است چرا می توان به دلیل خاصیت انعطاف پذیری و فلکسیبلیتی بالا، آن را به هر شکل و حالتی در آورده و در فضاها و شرایط گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد.

داکت فلکسی برزنتی متشکل از ورقه های برزنت است که به کمک مفتول های فلزی به هم پیچیده شده و در نهایت یک ساختار لوله خرطومی را به وجود می آورد. وجود برزنت در ساختار این لوله خرطومی موجب شده است که در برابر بسیاری از عوامل نظیر عوامل طبیعی و آب و هوایی، تغیرات شدید اقلیمی مانند سرما یا گرمای شدید، رطوبت و حرارت بالا، آتش سوزی، ضربه، فشار، کشش، پوسیدگی، سایش و... در برابر تمامی این عوامل مقاومت بسیار بالایی داشته و دچار هیچ گونه آسیب و صدمه ای نخواهد شد. در نتیجه می توان این گونه بیان نمود که داکت فلکسی برزنتی از طول عمر بسیار بالایی برخوردار بوده و در طول استفاده می تواند درمدت زمان بسیارطولانی تری مورد استفاده قرار بگیرد. در نتیجه اینگونه هیچ هزینه ای جهت تعمیرات و نگهداری از این لوله خرطومی صرف نخواهد شد. 

داکت فلکسی برزنتی بسیار سبک و کم وزن است و همین امر، عملیات حمل و جابه جایی آن را سرعت بخشیده و موجب می شود که با سهولت هرچه تمام تر این کار انجام شود. کاهش زمان به هنگام انجام عملیات و سرعت بخشیدن به پروسه اجرای پروژه، یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در هر پروژه بسیار به آن اهمیت داده می شود و از آنجایی که داکت فلکسی برزنتی از سرعت تولید و اجرای بسیار بالایی برخوردار است، در نتیجه می توان آن را یک گزینه بسیار مناسب و کاربردی برای بسیاری از پروژه های انتقال هوا در شرایط گوناگون دانست.

داکت فلکسی برزنتی هزینه های بسیار پایینی را در بر دارد. به طوری که هزینه هایی که در جهت تولید و نصب این لوله خرطومی مصرف می شود، هزینه های بسیار پایینی بوده و همین امر موجب صرفه جویی فراوان در هزینه های اولیه و جاری پروژه می شو.

توجه به بوجه بندی و ذخیره آن، یکی از مهمترین مسائلی است که در هر پروژه ای بسیار به آن توجه می شود. بنابراین همین امر و این خصوصیت بسیار بارز و کاربردی داکت فلکسی برزنتی موجب این شده است که مورد توجه بسیاری قرار بگیرد.

داکت فلکسی برزنتی دارای سطحی کاملا عاری از هرگونه درز و شکاف است. به همین علت به هنگام قرار گرفتن در معرض بسیاری از عوامل آسیب رسان، هیچ ماده ای به داخل آن نفوذ نخواهد کرد و در نتیجه احتمال آسیب رساندن به آن را تقریبا برابر با صفر خواهد کرد. از طرفی به دلیل عدم وجود درز و شکاف در لایه داخلی لوله، مواد به هنگام عبور از اخل آن، نشتی نکرده و به طور ناخواسته از داخل لوله خارج نشده بلکه به صورت مستقیم و یک راست به مقصد مورد نظر روانه خواهد شد. این امر موجب سرعت بخشیدن هرچه بیشتر و بهتر به عملیات اجرایی خواهد شد.

داکت فلکسی برزنتی در سایزهای گوناگون و متنوعی قابل تولید است تا برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. در نتیجه از فضاهای بسیار کوچک با متراژ پایین گرفته تا فضاهای بزرگتر و گسترده تر، از این لوله خرطومی می توان استفاده نمود. همین تنوع کاربری و استفاده موجب استفاده گسترده از آن و محبوبیت فراوان آن در میان انواع کانال ها و لوله های هوا شده است.

داکت فلکسی برزنتی با سرعت بسیار بالایی تولید می شود و علت این امر هم سادگی ساختار آن است و درواقع باز هم به همین علت سادگی ساختار، به سرعت و به سادگی می توان آن را در محل پروژه اجرا و نصب نمود. بدین ترتیب در مسئله زمان بندی صرفه جویی بسیاری می نماید.

صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه ها موجب شده است تا داکت فلکسی برزنتی تبدیل به یک کانال هوای بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی شود. پیش بینی می شود که در آینده نزدیک، داکت فلکسی برزنتی جایگزینی برای بسیاری از کانال ها و لوله های هوا در انواع گوناگون باشد چرا که بسیاری از مشکلات ومسائلی که آن دسته از کانال ها فراهم می کنند را بر طرف نموده است و همین امر موجب استفاده گسترده از آن شده است.

 


تگ ها : لوله خرطومی برزنت, لوله هوای برزنت, انتقال دود