خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

0015- لوله خرطومی برزنتی

0015- لوله خرطومی برزنتی

0015- لوله خرطومی برزنتی لمینت باپی وی سی

لوله خرطومی برزنتی

ساختار این لوله از الیاف پلی استر لمینت شده ( به وسیله PVC) و یک مفتول فولادی تشکیل شده است.

سایز 7_8_9_10_11_12_14_15_17_20_22.5_25_30_35_40_45_50_60_70_75_80_90 (سانتیمتر)

طول 6 متری

دمای کار مقاوم در بازه دمایی 20- الی 100+ درجه سانتیگراد

مزایا مقاوم در برابر سایش و تا حدی ضربه

انعطاف پذیری بسیار بالا

بسیار سبک

افت فشار کمتر نسبت به دیگر لوله های خرطومی

ساخت شرکت پیشگام سپهر برساد

اسامی دیگر این محصول

لوله خرطومی برزنتی, هواکشی برزنتی, فلکسیبل برزنتی, خرطومی, کانال فلکسیبل برزنتی, کانال خرطومی برزنتی, داکت فلکسیبل برزنتی هوا, لوله خرطومی برزنتی لمینیت با پی وی سی, کانال خرطومی برزنتی, داکت فلکسی برزنتی,کانال خرطومی برزنتی پلی استر دار, داکت فلکسیبل برزنتی, لوله فلکسی برزنتی

مطالب مرتبط:

برای یک سیستم انتقال موثر هوا، نیاز به کانال های هوای فلکسیبل ( لوله خرطومی برزنتی) است که بتوان از طریق راهروهای تنگ، انتقال هوا را بدون تهدید جریان هوا انجام داد. یک سیستم کارآمد تهویه هوای محیط  با استفاده از کانال های انتقال هوای فلکسیبل (Flexible Air duct)  و در نوع خاص لوله خرطومی برزنتی (Polyester fabric canvas cloth with PVC coating)، دارای مزایای فراوانی از جمله ایجاد محیطی سالم و صرفه جویی در انرژی و سرمایه می باشد. و اساساً از لحاظ اقتصادی نیز استفاده از این نوع کانال های انتقال هوا (لوله خرطومی برزنتی ) در مقایسه با ورق های سنتی و قدیمی گالوانیزه مقرون به صرفه و بسیار مناسب تر می باشد. در حال حاضر کانال فلکسیبل برزنتی) لوله خرطومی برزنتی  ( ارزانترین نوع کانال در بین کانال های موجود برای داکت اسپلیت است و پرمصرف ترین نوع کانال برای دستگاه داکت اسپلیت در سراسر جهان می باشد.  استفاده از این نوع کانال های هوای انعطاف پذیر در تهیه هوای مطبوع در محیط، ضروری است، که اجازه می دهد تا هوای گرم و یا خنک به سادگی از طریق لوله خرطومی برزنتی منتقل شود. 

لوله خرطومی برزنتی، پیشنهاد بسیار مناسبی جهت انتقال هوا به محیط های گوناگون بوده و در تمامی سایزها و مدل ها قابل ارائه و اجرا می باشد. یکی از انواع کانال های فلکسیبل، لوله خرطومی برزنتی نام دارد که ساختار آن از الیاف پلی استر (لمینت شده بوسیله PVC و یک مفتول فولادی) تشکیل شده است. 

این نوع کانال (لوله خرطومی برزنتی) نقش عمده ای در تهویه محیط های تجاری، صنعتی و حتی مسکونی ایفا می کند. لوله خرطومی برزنتی در انتقال هوا، ذرات و پودر در فضاهای مسکونی و تجاری، هتل ها، کارخانجات، سالن های تولید، کارگاه های صنعتی، صنایع چوب، معادن، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها بکار می رود.

از دیگر موارد استفاده از لوله خرطومی برزنتی میتوان به سالن های همایش و نماشگاهی، رستوران ها و کافی شاپ ها، فست فود ها، فروشگاه ها، سالن های ورزشی و استخر ها اشاره نمود. همچنین می توان از لوله خرطومی برزنتی در مجتمع های داروسازی، گلخانه ها، انبار ها و سردخانه ها، فضای پاک و .... اشاره نمود.

همانند سایر مدل های کانال های فلکسیبل،  لوله خرطومی برزنتی نیز جهت انتقال هوا بین سطوحی که ارتفاع آن ها یکسان نبوده و یا محدودیت فضا وجود دارد و امکان استفاده از کانال های چهارگوش امکان پذیر نمی باشد؛ مورد استفاده قرار می گیرد.  بنابر این کانال های فلکسیبل (لوله خرطومی برزنتی)، بهترین جایگزین و راه حل برای سیستم های داکت اسپیلت و کانال های قدیمی و سنتی گالوانیزه می باشد.

لوله خرطومی برزنتی در اندازه های متنوع موجود هستند و می توان به صورت سفارشی و شیوه ای مقرون به صرفه ساخته شوند. از سوی دیگر، کانال های فلکسی و در نوع خاص لوله خرطومی برزنتی به ویژه در زمینه های کاربردی در فضای باز، نسبت به سایر محصولات، دوام بیشتری دارند. عمر طولانی آسیب پذیری بسیار کم و زیبایی ظاهری لوله خرطومی برزنتی از دیگر مشخصه های این محصول می باشد. 

لوله خرطومی برزنتی از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه بوده و می تواند از اتلاف انرژی جلوگیری نماید. همچنین انعطاف پذیری فوق العاده و وزن بسیار سبک لوله خرطومی برزنتی، مقاومت در برابر پارگی، خوردگی و عدم زنگ زدگی را بدنبال دارد و باتوجه به هزینه بسیار کم و ناچیز لوله خرطومی برزنتی جهت نصب و اجرا، ) به دلیل آن که کانال فلکسیبل یا لوله خرطومی برزنتی انتقال هوا نیازی به خم نمودن، فرم، شکل دادن و … (درست نمودن با توجه به نقشه اجرایی) نداردو فقط می بایست به وسیله یک قفل به دریچه مربوطه متصل گردد)؛ مورد استقبال روز افزون قرار گرفته است.  

ساختار تشکیل دهنده لوله خرطومی برزنتی بسته به شرایط محیطی و نوع کاربرد از قبیل دما، فشار، ساییدگی، خوردگی و میزان سختی شرایط محیطی، متفاوت است. به همین دلیل لوله خرطومی برزنتی در انواع متنوع با شرایط و ویژگی های متفاوت تولید و عرضه می شود.


لوله خرطومی برزنتی با جدیدترین تکنولوژی و فناوری روزاروپا درﮐﺸﻮرﺗﻮﻟﯿﺪ می گردد.

 از ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ وﯾﮋﮔﯽ ﻫﺎی اﯾﻦ ﻧﻮع از ﮐﺎﻧﺎﻟﻬﺎ (لوله خرطومی برنتی) ﻣﯽ ﺗﻮان ﺑﻪ دارا ﺑﻮدن اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی ﮐﯿﻔﯽ و ﻓﻨﯽ ﻣﻌﺘﺒﺮ ، دوﺳﺘﺪار ﻣﺤﯿﻂ زﯾﺴﺖ ، ﻧﺼﺐ و اﺟﺮای ﺳﺮﯾﻊ و آﺳﺎن ، ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﺑﺴﯿﺎر ﺑﺎﻻدر ﺑﺮاﺑﺮ ﺿﺮﺑﻪ، حرارت ، ﭘﺎرﮔﯽ و … اﺷﺎره ﻧﻤﻮد . و به دلیل همین درجه مقاومت بالا در لوله خرطومی برزنتی، می توان از آن در محیط های خشن مانند؛ کارخانه ها، کارگاه ها، سوله ها و …در سطح وسیع استفاده نمود. 

لوله خرطومی برزنتی در برابر مواد خورنده و اسیدها نیز مقاوم بوده و همین مسئله باعث ایجاد قابلیت استفاده در سیستم های تخلیه (اگزاست) و انتقال هوای گرم و گاز را برای لوله خرطومی برزنتی ایجاد می نماید.

تگ ها : لوله خرطومی برزنتی, هواکشی برزنتی, فلکسیبل برزنتی, خرطومی