خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

0013- کانال فلکسیبل با عایق الاستومری

0013- کانال فلکسیبل با عایق الاستومری

 کانال فلکسیبل با عایق الاستومری

کانال کشی و عایق کاری کانال های هوا پس از نصب ، همواره با دشواری های اجرایی روبرو بوده است، بویژه در سقف های کاذب کم ارتفاع که امکان فعالیت بسیار محدود می باشد،این مسئله باعث افزایش روز افزون تقاضا برای کانال های پیش عایق گردیده است.
در این راستا شرکت پیشگام سپهر برساد(PSB)، همگام با تکنولوژی روز دنیا ،برای اولین بار در ایران 2 محصول جدید خود، 1- داکت فلکسی با عایق الاستومری (EPDM)  و روکش آلومینیوم  و 2-  داکت فلکسی با عایق پلی اتیلن و روکش PVC را به بازارعرضه می نماید. برخلاف نمونه ها ی دیگر که عایق را پس از تولید کانال بصورت غلافی روی آن قرار می دهند(که معمولا از جنس پشم شیشه بوده و علاوه بر حجم بالا و عمر کوتاه ، اثرات سویی بر سلامتی انسان دارد) محصولات شرکت پیشگام سپهر برساد (PSB) شامل 3 لایه بهم پیوسته است که همزمان درحین تولید با هم به ترتیب، پیرامون یک سیم فنری مارپیچ قرار گرفته و به همدیگر بافته می شوند.

ساختار 1- لایه داخلی از فویل آلومینیوم 2- لایه میانی عایق فشرده  الاستو متری EPDM  3- لایه خارجی روکش محافظ از جنس فویل آلو مینیوم
سایز 16- 14-12- 10- 8- 6- 5- 4
طول 6متری
رنگ مشکی
دمای کار مقاوم در بازه دمایی 110+ الی 30- درجه سانتیگراد

ویژگی های داکت فلکسی با عایق الاستومری
عدم جذب و نفوذ رطوبت
سبک و کاملا منعطف با عمر بالا
 عدم ایجاد گردو غبار در محیط
نصب سریع و عدم نیاز به پوشش اضافه
ساختار بهم پیوسته و یکنواخت در طول کانال
عایق مناسب با ضریب انتقال حرارت بسیار پایین
فشردگی بالای این نوع عایق ها  باعث جلوگیری از انتقال صدای جریان هوا در طول کانال های فلکسی می گردد.
بکارگیری عایق الاستومری ، این محصول را به عنوان بهترین کانال پیش عایق فلکسیبل به بازار معرفی می کند.


مورد استفاده جهت مصارف صنعتی و ساختمانی در سیستم ها، جابجایی و تخلیه هوا و در سیستم گرمایش و سرمایش، تهویه مطبوع در مجتمع های تجاری و خانگی، هتلها و بیمارستانها و آزمایشگاهها مورد استفاده قرار می گیرد.
ساخت شرکت پیشگام سپهر برساد

اسامی دیگر این محصول

داکت فلکسی با عایق الاستومری, کانال فلکسیبل الاستومری, داکت فلکسیبل با عایق الاستومری، کانال فلکسی الاستومری, داکت فلکسی با عایق الاستومری و روکش آلومینیوم,داکت فلکسی بلک, پی اس بی بلک, فلکسی الاستومری, لوله خرطومی با عایق الاستومری و روکش آلومینیوم, داکت فلکسی پیش عایق الاستومری, لوله خرطومی با عایق الاستومری, داکت فلکسیبل پیش عایق الاستومری

کانال فلکسیبل با عایق الاستومری

تگ ها : داکت فلکسی با عایق الاستومری, کانال فلکسیبل الاستومری