خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

0012- کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

0012- کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

 داکت فلکسیبل با عایق پلی استر

کانال کشی و عایق کاری کانال های هوا پس از نصب ، همواره با دشواری های اجرایی روبرو بوده است، بویژه در سقف های کاذب کم ارتفاع که امکان فعالیت بسیار محدود می باشد، این مسئله باعث افزایش روز افزون تقاضا برای کانال های پیش عایق گردیده است. در این راستا شرکت پیشگام سپهر برساد(PSB)، همگام با تکنولوژی روز دنیا ،برای اولین بار در ایران 2 محصول جدید خود، کانال فلکسیبل با عایق الاستومری (EPDM)  و روکش آلومینیوم  و همچنین محصول  کانال فلکسیبل با عایق پلی استر و روکش PVC  که با نام کانال فلکسیبل IFD شناخته می شود را به بازار عرضه می نماید. 

برخلاف نمونه ها ی دیگر که عایق را پس از تولید کانال بصورت غلافی روی آن قرار می دهند (که معمولا این عایق از جنس پشم شیشه بوده و علاوه بر حجم بالا و عمر کوتاه ، اثرات سویی بر سلامتی انسان دارد) محصولات شرکت پیشگام سپهر برساد (PSB) شامل 3 لایه بهم پیوسته است که همزمان درحین تولید با هم به ترتیب، پیرامون یک سیم فنری مارپیچ قرار گرفته و به همدیگر بافته می شوند.


ساختار کانال فلکسیل با عایق پلی استر

 1. لایه داخلی از  آلومینیم لمینیت شده
 2. لایه میانی از فوم فشرده پلی استر 
 3. لایه خارجی روکش محافظ از جنس پی وی سی  ( PVC )

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر در قطر های 10 تا 60 سانتیمتر و طول 6 متر به صورت استاندارد تولید می شود و برای قطر های خارج از این محدوده به صورت سفارشی تولید می شود. همچنین این محصول به رنگ مشکی تولید می شود که به صورت سفارشی با pvc سفید و یا رنگ های دیگر قابل تولید است.

دمای کار مقاوم آن در بازه دمایی 110+ الی 30- درجه سانتیگراد می باشد و بیشتر برای کانال کشی هوای رفت کاربرد دارد.

ویژگی های داکت فلکسی با عایق پلی استر

 • سبک
 • پایداری بالا
 • قابلیت نصب آسان
 • مقاومت سایشی بالا
 • غیر سمی و بدون بو
 • جذب آب بسیار پایین
 • مقاوم در برابر خوردگی
 • صد درصد قابل بازیافت
 • قابلیت جذب ضربه بسیار بالا
 • عدم ایجاد گردو غبار در محیط
 • نسبت استحکام به وزن بسیار خوب
 • مقاوم در مقابل رشد قارچ و میکروب
 • دوام بالا و افت ناچیز در ارتفاع و ضخامت
 • مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و بخار آب
 • سطح اشتعال پایین تر نسبت به عایق های دیگر   
 • مقاوم در بازه دمایی 80+ الی 30- درجه سانتیگراد
 • فشردگی بالای این نوع عایق ها  باعث جلوگیری از انتقال صدای جریان هوا در طول کانال های فلکسیبل می گردد.
کاربرد کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر نوعی کانال انعطاف پذیر است که به راحتی به هر شکل و حالتی در می آید و همین امرموجب استفاده گسترده و کاربردی از آن در بسیاری از فضاها و کاربری ها شده است.

این محصول جهت انتقال هوا در سیستم های تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش، کانال کشی داکت اسپیلیت و کانال کشی کولر بسیار پر مصرف است. به طور کلی در کلیه پروژه های ساختمانی از جمله مسکونی، تجاری، اداری، هتلها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و حتی کاربری های صنعتی مورد مصرف است. 

عایق پلی استر بکار رفته در ساختار داکت فلکسیبل با عایق پلی استر مزایای فراوانی برای این نوع کانال هوا داشته است.

عایق پلی استر موجب  محافظت از کانال فلکسیبل در برابر بسیاری عوامل می شود که در نهایت داکت فلکسیبل با عایق پلی استر را تبدیل به یک کانال هوای بسیار مقاوم می نماید. کانال فلکسیبل با عایق پلی استر در برابر عوامل جانی طبیعی نظیر آب و هوای گوناگون، شرایط جوی مختلف، عواملی همچون نفوذ رطوبت، حرارت، باران، برف، باد و...  بسیار مقاوم بوده و مانع از نفوذ و ورود این عوامل می گردد.

از طرفی کانال فلکسیبل با عایق پلی استر از چنان استحکام و مقاومتی برخوردار است که در برابر انواع ضربه، فشار، کشش، پوسیدگی، فرسایش و عوامل این چنینی هم از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد که در نهایت موجب شده است تا طول عمر داکت فلکسیبل با عایق پلی استر بسیار بالا باشد به گونه ای که حتی در طول استفاده از این کانال انتقال هوا نیاز به تعمیر قسمتی از آن و یا تعویض آن به طور کلی نخواهد بود و در نتیجه علاوه بر طور عمر بالا، هزینه های احتمالی ناشی از این موارد هم کاملا حذف و یا کاهش پیدا می کند.

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر از وزن بسیار پایینی برخوردار بوده و به علت سبکی وزن به راحتی جابه جا می شود و این مورد از دیگر مزیت های بسیار مهم این لوله خرطومی به شمار می رود.

هزینه هایی که در جهت تولید و سپس اجرای داکت فلکسیبل با عایق پلی استر مصرف می شود، هزینه های بالایی نیستند و تنها با صرف هزینه های بسیار کم و محدود می توان تعداد زیادی از داکت فلکسیبل با عایق پلی استر را تولید و مورد استفاده قرار داد. بنابراین در هزینه ها هم برخلاف بسیاری از کانال ها هوا صرفه جویی می نماید. با توجه به مزایای فراوان ذکر شده برای داکت فلکسیبل با عایق پلی استر، می توان گفت که این کانال هوا یک گزینه بسیار مناسب و کاربردی در بسیاری از پروژه ها به شمار می رود.

داکت فلکسیبل با عایق پلی استر یکی از بهترین انواع کانال‌های هوای موجود در دنیای صنعت است. این کانال فلکسیبل با عایق پلی استر دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی است بدین صورت که در بسیاری از شرایط و فضاها به راحتی قابل استفاده بوده و از آن می توان در پروژه هایی که دارای نواحی صعب العبور هستند به راحتی استفاده نمود.

داکت فلکسیبل با عایق پلی استر مجهز به عایق پلی استر است و درواقع این عایق نوعی از مقاوم‎‌ ترین عایق ها به شمار می رود چرا که در برابر بسیاری از عوامل موجود در طبیعت، مانند نفوذ و ورود حشرات و جانوران، شرایط جوی و آب و هوایی مختلف نظیر سرما و گرما، باران، باد، رطوبت، حرارت و... که درواقع عایق پلی استر درست همانند یک سپر عمل کرده و مانع از ورود این دسته از عوامل به داخل لوله خرطومی می شود.

از طرفی وجود عایق و فنری که ساختار داکت فلکسیبل با عایق پلی استر را شکل می‌دهد، موجب تشکیل یک ساختار بسیار مقاوم و مستحکم شده است که در برابر انواع ضربه، فشار، کشش، سایش، پارگی، فرسایش و... بسیار مقاوم بوده و دچار هیچ گونه آسیب و صدمه ای نمی شود. همین امر موجب شده است که این لوله خرطومی دارای طول عمر بسیار بالایی باشد و در اثر استفاده مداوم در شرایط گوناگون به هیچ وجه نیاز به تعمیرات و نگه داری خاصی نداشته باشد. از این رو در مورد هزینه های احتمالی ناشی از خراب شدن لوله خرطومی تا حد فراوانی صرفه جویی کرده و موجب کاهش هزینه ها خواهد شد.

اما ذکر این نکته الزامی است که به طور کلی داکت فلکسیبل با عایق پلی استر یک کانال بسیار مقرون به صرفه است چرا که هزینه هایی که در جهت تولید این لوله خرطومی صرف می شود، شامل هزینه های بالایی نبوده و با صرف هزینه اندکی می توان تعداد بالایی از این لوله خرطومی را تولید نموده و از طرفی با صرف هزینه ای اندک می توان آن را نصب و راه اندازی نمود. تولید کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

سرعت تولید و اجرای داکت فلکسیبل با عایق پلی استر بسیار بالا است. در طی زمان کوتاهی می توان تعداد بالایی از این لوله خرطومی را تولید نمود و علت این امر هم سادگی ساختار این لوله خرطومی است. به دلیل سادگی در ساختار آن، به سرعت هم نصب و اجرا شده و در محل پروژه جای می گیرد. به همین علت نیازی به نیروهای نصاب فراوانی نیست و تنها به کمک یک نیروی نصب حرفه ای و با تجربه می توان این لوله خرطومی هوا را نصب و راه اندازی نمود. ویژگی های ذکر شده نقش بسیار مهمی را در مدیریت و کاهش هزینه ها و زمان ایفا کرده و سرعت اجرای پروژه را بسیار افزایش می دهند.

داکت فلکسیبل با عایق پلی استر دارای وزن بسیار سبکی هم بوده و همین امر موجب شده است که سرعت حمل و نقل این لوله خرطومی هم تا حد فراوانی افزایش یابد.

انعطاف پذیری داکت فلکسیبل با عایق پلی استر که به عنوان یک مزیت بسیار عالی برای این لوله هوا به شمار می رود موجب شده است که در هنگام انبار کردن هم فضای کمتری را اشغال نماید چرا که فشرده و جمع شده و به همین علت فضای بسیار کمی را اشغال می نماید. این ویژگی نسبت به سایر لوله های هوای موجود در بازار یک برتری بسیار مهم به شمار می رود چرا که اکثر کانال ها به صورت صلب و غیر منعطف بوده و به همین علت جمع و باز نمی شوند. بدین ترتیب انبار کردن و نگهداری از آنها کار بسیار دشواری به نظر می رسد.

از طرفی بسیاری از کانال های هوا مشکلات و دردسرهایی را پدید می آورند که همگی ناشی از کیفیت بسیار پایین آنها است که در نتیجه موجب رخ دادن اختلال در کل سیستم شده و در نهایت موجب می شوند که طول عمر کانال و کل سیستم تا میزان فراوانی کاهش یابد. بنابراین امروزه بسیاری از مهندسین و کارفرمایان جهت اجرای پروژه های گوناگون خود ترجیح می دهند که این لوله خرطومی را جایگزین سایر انواع لوله ها کنند تا بتوانند بیشترین و بهترین بازدهی را دریافت کنند.


 اسامی دیگر این محصول

کانال فلکسیبل IFD، کانال فلکسیبل با عایق IFD، کانال فلکسیبل با عایق آی اف دی، داکت فلکسی IFD، کانال فلکسیبل عایق دار، داکت فلکسی با عایق پلی استر, کانال فلکسیبل با عایق پلی استر, لوله خرطومی با عایق پلی استر, داکت فلکسی با عایق پلی استر وروکش پی وی سیداکت فلکسیبل با عایق پلی استر, فلکسی پلی استری, لوله خرطومی با عایق پلی استرو روکش پی وی سی, داکت فلکسی پیش عایق پلی استر, داکت فلکسیبل پیش عایق پلی استر

تگ ها : داکت فلکسی با عایق پلی استر, کانال فلکسیبل با عایق پلی استر