خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

0011- داکت فلکسیبل کومبی

0011- داکت فلکسیبل کومبی

 0011- فویلی با روکش پی وی سی

ساختار یک محصول چند لایه از فیلم پلی استر و فویل آلومینیم و یک مفتول فنری که بین فیلم ها قرار گرفته و یک لایه فیلم PVC مشکی روی آن را می پوشاند.

سایز 15_20_25_30_35 (سانتیمتر)

طول 10 متری

مزایا انعطاف پذیری بالا

عمر طولانی و مقاوم در برابر پوسیدگی

مقاوم در برابر رطوبت و عایق برودتی و حرارتی

مورد استفاده جهت مصارف صنعتی در سیستم ها، جابجایی و تخلیه هوا و در سیستم گرمایش و سرمایش، تهویه مطبوع در مجتمع های تجاری و خانگی، هتلها و بیمارستانها و ازمایشگاهها مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت شرکت پیشگام سپهر برساد

اسامی دیگر این محصول

داکت فلکسی کومبی, کانال فلکسیبل کومبی روکش پی وی سی, لوله فویلی با روکش پی وی سی, لوله خرطومی کومبی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

داکت فلکسیبل کومبی  از جمله کانال های بسیار انعطاف پذیر است که به دلیل انعطاف پذیری بالا در بسیاری از شرایط و کاربری ها مورد استفاده گسترده قرار می گیرد.

اولین و مهمترین کاربرد انعطاف پذیری داکت فلکسیبل کومبی، این است که در بسیاری از فضاها و شرایط قابل جایگری است، شرایطی که ممکن است برای کانال های صلب و محکم فراهم نباشد. 

از دیگر مزیت خاصیت انعطاف پذیری داکت فلکسیبل کومبی این است که به سادگی و تنها به کمک نیروی دست جمع و فشرده می شود و بدین ترتیب در فضاهای مختلف نظیر انبار و هنگام حمل کردن در خودروی حمل بار بسیار کاربردی است چرا که با فشرده شدن موجب می شود تا تعداد بسیار بیشتری از داکت فلکسیبل کومبی در آن فضا جای گیرند.

خاصیت انعطاف پذیری همچنین باعث می شود که هر ماده ای به هنگام عبور از داخل این لوله به سادگی و به سرعت عبور نماید.

مفتول هایی که در ساختار داکت فلکسیبل کومبی  بکار رفته اند ساختار این لوله خرطومی را محکم و استوار نگه می دارند و موجب استحکام بخشیدن به آن می شوند. از طرفی فویل آلومینیوم بکار رفته در ساختار داکت فلکسیبل کومبی، کانال را در برابر عوامل همچون عوامل جوی و آب و هوایی گوناگون نظیر گرما، سرما، رطوبت، حرارت، باد، بارات، تابش مستقیم خورشید و... مصون می دارد و همچنین از آنجایی که ساختاری بیرونی داکت فلکسیبل کومبی عاری از هرگونه شکاف و درزی است، در نتیجه هیچ ماده خارجی به داخل داکت فلکسیبل کومبی  نفوذ نکرده و در نتیجه موجب آسیب رساندن به آن نمی شود.

همان طور که گفته شد ساختار مستحکم داکت فلکسیبل کومبی موجب مقاومت بالای آن در برابر کشش، فشار، ضربه، خراش، فرسایش و... می شود به همین علت دارای طول عمر بسیار بالایی بوده و در طول عمر کارکرد خود نیاز به تعمیرات خاصی پیدا نمی کند. در نتیجه علاوه بر آنکه در هزینه ها صرفه جویی می نماید، در صرف زمان هم تا حد فراوانی صرفه جویی می نماید.

بنابراین داکت فلکسیبل کومبی یک لوله خرطومی بسیار مقاوم، مستحکم و مقرون به صرفه است.

داکت فلکسیبل کومبی دارای وزنی بسیار پایین بوده و بسیار سبک می باشد، به همین علت حمل و جا به جایی آن در زمانی بسیار کوتاه و به سهولت انجام می پذیرد. و همچنین عمل نصب و راه اندازی آن بسیار ساده است و تنها یک یا دو نفری که در این زمینه با تجربه باشند، در طی زمانی بسیار کوتاه می توانند تعداد بسیار بالایی از داکت فلکسیبل کومبی را نصب و راه اندازی نمایند.

راحتی کار با داکت فلکسیبل کومبی از دیگر خصوصیات مثبت این لوله خرطومی به شمار می رود و علاوه بر اجرا، از سرعت تولید بسیار بالایی هم برخوردار است و همین باعث می شود که در زمان بسیار صرفه جویی نموده و در طی مدت زمان بسیار کوتا، تعداد بسیار بالایی از این لوله خرطومی هم تولید شده و هم نصب و اجرا گردند.

داکت فلکسیبل کومبی در طول های ۱۰ متری تولید می شوند اما اگر پروژه ای نیاز به متراژ کمتری از این کانال فلکسیبل را داشتید تنها کافی است به سادگی آن را با یک کاتر برش زده و به طول های کوتاه تری تبدیل نموده و مورد استفاده قرار دهید.

اما داکت فلکسیبل کومبی در تنوعی سایز قطر دهانه مختلف تولید می شود و همین امر موجب استفاده متنوع و گسترده از آن در شرایط و کاربری های گوناگون شده است. از فضاها و کاربری های کوچک نظیر مغازه های کوچک گرفته تا کارخانه های بزرگ می توان از این لوله خرطومی استفاده نمود.

خصوصیات بسیار کاربردی که برای داکت فلکسیبل کومبی گفته شد، موجب استفاده گسترده از آن در بسیاری از پروژه ها شده است به گونه ای که می توان به صراحت گفت این نوع لوله خرطومی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سایر انواع لوله های موجود در بازار و خصوصا لوله ها و کانال های صلب و غیر منعطف باشد. چه بسا در آینده ای نه چندان دور شاهد از میان رفتن کانال های هوای بی کیفیت و روی کار آمدن داکت فلکسیبل کومبی به صورت گسترده باشیم.

تگ ها : داکت فلکسی کومبی, کانال فلکسیبل کومبی روکش پی وی سی