خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

0010- لوله فلکسی فویلی

0010- لوله فلکسی فویلی

0010- داکت فلکسیبل فویلی

ساختار یک محصول چند لایه از فیلم پلی استر و فویل آلومینیم و یک مفتول فنری که در بین فیلم ها قرار گرفته است.

سایز 10_12_15_17_25_30_35_40_45 (سانتیمتر)

طول 10 متری

دمای کار مقاوم در بازه دمای 20- الی 150+ درجه سانتیگراد

مزایا انعطاف پذیری بالا

عمر طولانی و مقاوم در برابر پوسیدگی

مقاوم در برابر رطوبت

مورد استفاده جهت مصارف صنعتی در سیستم ها، جابجایی و تخلیه هوا و در سیستم گرمایش و سرمایش، تهویه مطبوع در مجتمع های تجاری و خانگی، هتلها و بیمارستانها و ازمایشگاهها مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت شرکت پیشگام سپهر برساد


اسامی دیگر این محصول

کانال فلکسیبل فویلی، لوله خرطومی فویلی، خرطومی آلومینیومی، لوله خرطومی آلومینیومی، داکت فلکسیبل فویلی، فلکسی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 لوله فلکسی فویلی  بسیار سبک است و به همین علت حمل و جا به جایی آن به سرعت و سادگی انجام می پذیرد و از طرفی به دلیل شکل ظاهری آن که جمع و باز می شود کار با این لوله خرطومی بسیار ساده تر هم شده است. چراکه بسیاری ازدیگر انواع کانال های هوا قابلیت جمع و باز شدن نداشته و بسیار صلب و محکم هستند و به همین علت هم فضای زیادی را اشغال می کنند و هم در بسیاری از شرایط و فضاها قابل جایگری نیستند.

 لوله فلکسی فویلی همان طور که از نامش پیداست به کمک ورقه های فویلی آلومینیومی تولید شده است که در برابر بسیاری از عوامل از این لوله محافظت می کند. 

ورقه آلومینیوم بکار رفته در  لوله فلکسی فویلی در برابر اشعه خورشید، رطوبت، باران، برف و شرایط جوی گوناگون از این لوله مخافظت می نماید. به همین علت  لوله فلکسی فویلی را می توانید در هر شرایط دلخواه جوی و حتی در فضا باز مورد استفاده قرار هید. از طرفی در مقابل فشار، کشش و ضربه هم بسیار مقاوم است و دچار آسیب و خرابی نمی شود.

سطح خارجی  لوله فلکسی فویلی فویلی عاری از هر گونه سوراخ و شکافی است که بدین ترتیب مانع از ورود هر جسم و ماده خارجی به داخل لوله خرطومی می شود و درنتیجه  لوله فلکسی فویلی دچار هیچ گونه آسیب و صدمه ای نمی شود.

علاوه بر سطح خارجی، سطح داخلی  لوله فلکسی فویلی هم عاری از هر درز و شکاف است و بدین ترتیب هرگونه گاز، مایع و هر ماده ای که از داخل این کانال فلکسیبل عبور نماید، در میانه راه به بیرون نشت نکرده و موجب هدر رفت آن نمی شود.

 لوله فلکسی فویلی دارای طول ثابت ۱۰ متر است و اگر نیاز به متراژ کمتر داشتید، به سادگی قابل برش و تقسیم بندی است. اگر سایزهایی که لوله فلکسی فویلی دارای قابلیت تولید دارد متنوع است و همین امر موجب می شود که بتوان از آن در شرایط و کاربری های متنوعی استفاده نمود.

 لوله فلکسی فویلی در دمای بالا تا صد و پنجاه درجه سانتی گراد قابلیت تحمل دما داشته و تا این سقف دمایی دچار هیچ آسیب و یا احتراقی نخواهد شد، به همین علت با خاطری آسوده می توان از آن در شرایطی با دما بالا هم استفاده نمود.

هزینه هایی که در جهت تولید و سپس نصب و اجرای  لوله فلکسی فویلی مصرف می شود، هزینه هایی معقول و مقرون به صرفه است و در کل استفاده از  لوله فلکسی فویلی به دلیل آنکه در طول استفاده و کارکرد خود دچار آسیب و صدمه نشده و نیاز به تعویض و تعمیر پیدا نمی کند، در نتیجه هزینه ای در بر نخواهد داشت.

به طور کلی  لوله فلکسی فویلی در هزینه ها، زمان، انرژی و بسیاری موارد دیگر مقرون به صرفه و اقتصادی است و همین امر موجب پر طرفدار شدن آن در میان انواع کانال های انتقال هوا شده است.

عمده استفاده  لوله فلکسی فویلی جهت انتقال هوا در سیستم های انتقال هوای گوناگون و در فضاها و کاربری های مختلفی است.

مقاومت و پایداری بسیار بالا، مقرون به صرفگی در موارد ذکر شده، وزن کم، خاصیت انعطاف پذیری بالا، سرعت، کیفیت، تنوع سایزی و کاربری و بسیاری از ویژگی های دیگر موجب شده اند که این لوله خرطومی به یک لوله خرطومی بسیار پر طرفدار تبدیل شود.

به گونه ای که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه صنعت، افراد به دنبال لوازمی هستند که در بهبود و سرعت بخشیدن به کار آنها کمک بسیاری نماید. بدین ترتیب کارفرمایان و مهندسین پروژه به جای استفاده از سایر کانال های هوای موجود در بازار که مشکلات بسیاری نظیر هزینه های بالا، خرابی و نیاز به تعمیرات، وزن بالا، عدم انعطاف پذیری، نصب و راه اندازی دشوار، اتلاف انرژی، مقاومت و پایداری کم، کیفیت پایین، سرعت اجرای پایین و... را با خود به دنبال خواهند داشت، در صدد پیدا کردن محصولاتی هستند که این مشکلات را فراهم نکرده و از بین ببرد. در نتیجه استفاده از  لوله فلکسی فویلی جایگزین بسیار مناسبی برای آن دسته از کانال ها و لوله های هوا خواهد بود که مشکلات فراوانی را به وجود می آورند.


لوله فلکسی فویلی  در دنیای صنعت در پروژه‌های مختلف جهت انتقال هوا و سایر مواد استفاده می شود. این کانال هوا از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است. این انعطاف پذیری و حالت خرطومی شکل موجب شده است که بتوان به راحتی و سادگی این کانال هوا را به هر شکل و ساختاری که مورد نیاز است تبدیل کرد و بدین ترتیب در شرایط و فضاهایی که ممکن است عبور و قرارگیری کانال های مختلف در آنها دشوار باشد، این لوله خرطومی به آسانی جای می گیرد و قابل استفاده است. از دیگر خواص انعطاف پذیری این لوله خرطومی زمانی است که قصد انبار کردن کانال های خرطومی را دارید. بدین صورت لوله فلکسی فویلی کاملا فشرده شده و در کنار یکدیگر قرار می گیرند. بدین صورت می توان تعداد بسیار زیادی از این کانال فلکسیبل را در فضای انبار قرار داد و یا به هنگام حمل و نقل می توان تعداد زیادی را به صورت فشرده کنار یکدیگر قرار گرفته و حمل نمود.

لوله فلکسی فویلی بسیار سبک است چرا که دارای ساختار بسیار ساده است. سبکی وزن آن موجب شده است که بسیار ساده و راحت و به سرعت بتوان آن را حمل نمود و مورد استفاده قرار داد. ساختار ساده این لوله فلکسیبل باعث شده است که سرعت تولید آن بسیار بالا باشد و از طرفی به علت سادگی ساختار، نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است.

لوله فلکسی فویلی از فویل آلومینیوم به کمک مفتول‌های فلزی ساخته شده است. بدین ترتیب که ورقه ‌های آلومینیوم به کمک مفتول های فلزی در جای خود محکم قرار می گیرد. آلومینیوم مقاومت بسیاری در برابر عواملی همچون تابش مستقیم خورشید، رطوبت، حرارت، گرمای بالا و سرما شرایط نا مساعد آب و هوایی، انواع حشرات و عوامل غیر طبیعی نظیر مواد شیمیایی، سمی، نفتی، گازی و بسیاری از عوامل آسیب رسان دیگر نشان می دهد. به گونه ای که در برابر این عوامل هیچ گونه آسیبی ندیده و دچار هیچ گونه مشکلی نخواهد شد.

همچنین در برابر عواملی همچون ضربه، سایش، فرسایش، کشش، فشار و... از خود مقاومت بسیار بالایی نشان نمی دهد. بنابراین این ورقه بسیار مقاوم و مستحکم بوده و به همین علت تا مدت ها پس از استفاده  دچار هیچ آسیب و صدمه ای نمی شود.

بنابراین طول عمر بسیار بالایی داشته و در طول استفاده دچار صدمه نمی شود.  مزیت دیگر این مقاومت این است که هزینه هایی در جهت تعمیرات و نگهداری  صرف نخواهد شد. بنابراین در هزینه ها هم بسیار صرفه جویی می نماید.

هزینه هایی که برای تولید و اجرای این لوله فلکسیبل مصرف می شود، هزینه های بالایی نیست. بدین ترتیب می توان این کانال فلکسیبل یک کانال بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی به شمار می رود. از آنجایی که حفظ بودجه در پروژه های مختلف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، استفاده از این لوله خرطومی درپروژه هایی که حفظ بودجه اهمیت دارد، بسیار مناسب می باشد.

سطح خارجی و داخلی لوله فلکسی فویلی هیچ گونه درز و شکافی وجود ندارد و به همین علت عوامل خارجی به درون لوله راه پیدا نخواهند کرد و از طرفی مواد به هنگام عبور از داخل لوله، از هیچ درز و شکافی به بیرون خارج نشده و به آسانی و سرعت از داخل لوله خرطومی عبور کرده و به مقصد می رسد. در نتیجه بدین ترتیب در مصرف انرژی هم تا میزان فراوانی صرفه جویی خواهد شد.

لوله فلکسی فویلی در سایزهای متنوعی قابل استفاده است و این تنوع سایزی موجب استفاده گسترده از آن در بسیاری از شرایط و پروژه های مختلف شده است. از پروژه ها و فضای کوچک نظیر مغازه ها و خانه های مسکونی گرفته تا پروژه ها و فضاهای بزرگتر نظیر کارخانه ها و کارگاه ها، فروشگاه ها و پاساژها، فرودگاه ها، هتل ها و... مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی هایی که برای لوله فلکسی فویلی گفته شد، آن را تبدیل به یک لوله خرطومی بسیار کارآمد و مفید کرده است . در بسیاری از انواع کانال های موجود، کیفیت بالایی مشاهده نمی شود و در نتیجه مشکلات و دردسرهایی را پدید می آورند که اکثرا جبران ناپذیر بوده و هزینه های بسیاری را هم متحمل می شود. بنابراین می توان گفت لوله فلکسی فویلی یک گزینه مناسب جهت استفاده به شمار می رود.


تگ ها : کانال فلکسیبل فویلی، لوله خرطومی فویلی، خرطومی آلومینیومی