خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی طوسی کشاورزی- 0024

لوله خرطومی طوسی کشاورزی- 0024

لوله خرطومی طوسی کشاورزی

ساختار لوله خرطومی طوسی کشاورزی دارای سه لایه می باشد. لایه خارجی و لایه داخلی از جنس پی وی سی ضخیم بوده  که طوسی رنگ می باشد, لایه میانی از جنس پی وی سی مقاوم بوده و سفید رنگ می باشد سطح داخلی و خارجی این لوله صاف بوده و برای مصارف کشاورزی  و انتقال آب  و مواد مورد استفاده قرار می گیرد.

این لوله در سایزهای 1 – ¼.1 – ½.1 – 2 – ½.2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 8 اینچ و شاخه های به  طول استاندارد 20 الی 50 متر تولید می شود. دمای کاری مقاوم آن در بازه دمای 30- الی 80+ درجه سانتیگراد قرار دارد و رنگ محصول طوسی می باشد.

لوله خرطومی طوسی کشاورزی در سایزهای بسیار متنوعی قابل تولید بوده و به همین دلیل می توان در اماکن متنوع و با متراژ های مختلفی از آن استفاده نمود و جهت استفاده از این لوله خرطومی هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت. از سایزهای بزرگتر این لوله خرطومی برای فضاهای عظیم تر و گسترده تر و از سایزهای کوچک تر این لوله خرطومی برای فضاهای کوچک تر و محدود تر استفاده می شود.

مزایای لوله خرطومی طوسی کشاورزی

لوله خرطومی طوسی کشاورزی سبک بوده و دارای طول عمر بالایی است. همچنین مقاومت خوبی در برابر خوردگی و سایش دارا می باشد.مقدار زبری آن پایین بوده و نارسانای جریان برق و الکتریسیته محسوب می گردد. لوله خرطومی طوسی کشاورزی دارای انعطاف نسبی بوده و استحکام کششی و ضربه خوبی را دارا می باشد.

لوله خرطومی طوسی کشاورزی در برابر عوامل دیگری مانند عوامل طبیعی آب و هوایی و اقلیمی، شرایط نا مساعد آب و هوایی حشرات و باکتری های مختلف و... هم بسیار مقاوم بوده و در اثر برخورد با این عوامل دچار هیچ گونه آسیب و صدمه ای نمی شود. از طرفی سطح خارجی این لوله خرطومی کاملا عاری از هرگونه درز و شکاف است و همین امر موجب می شود که امکان ورود هیچ عامل مزاحمی به داخل لوله خرطومی امکان پذیر نباشد.

لوله خرطومی طوسی کشاورزی در دمای بالا هم مورد استفاده قرار گرفته و در بازه دمایی خاصی هرگز دچار آتش سوزی قرار نخواهد گرفت. بنابراین قابل استفاده در دماهای بالای مشخصی هم خواهد بود.
خاصیت خرطومی شکل بودن لوله خرطومی طوسی کشاورزی موجب شده است که از انعطاف پذیری بسیار بالایی بهره مند باشد و این خصوصیت یک مزیت بسیار کاربردی برای این کانال به شمار می رود چرا که به دلیل منعطف بودن، به سادگی بدون آنکه هیچ آسیبی ببیند، فشرده و جمع شده و به همین علت هم فضای بسیار کمی را اشغال می کند و این خصوصیت به هنگام حمل و نقل و همچنین انبار کردن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
مزیت دیگری که در نتیجه خاصیت انعطاف پذیری این لوله خرطومی مورد استفاده قرار می گیرد، این است که در فضاهای مختلفی به سادگی جای می گیرد. برای مثال در پروژه هایی که دارای فضاهای صعب العبور و دشوار جهت قرار گیری و عبور هستند، به راحتی می توان این لوله خرطومی فشرده کرد و یا به اشکال مختلفی تبدیل کرد و در فضای مورد نظر خود به آسانی جای داد. در حالی که این خاصیت در مورد سایر انواع لوله هاو کانال های مختلف موجود صادق نیست چرا که اکثرا همانند کانال اسپیرال دارای ساختار صلب و غیر منعطفی هستند.

از طرفی ساختمان لوله خرطومی طوسی کشاورزی هم به خودی خود بسیار مقاوم و مستحکم است بدین ترتیب که در برابر انواع ضربه، فشار، کشش، پارگی، فرسایش و... هم از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توان این اطمینان را حاصل کرد که در برابر هیچ عاملی دچار آسیب و صدمه نخواهد شد و به همین علت می توان با خاطری آسوده از آن در شرایط و محیط های متنوعی استفاده نمود.

لوله خرطومی طوسی کشاورزی وزن بسیار پایینی دارد و این وزن پایین موجب شده است که از سرعت انتقال و جا به جایی بسیار بالایی برخوردار باشد و همچنین به هنگام نصب و اجرا در محل پروژه، به دلیل وزن پایین بتوان به سرعت و به سادگی آن را در محل اجرا و نصب نمود.
از عوامل دیگری که در سرعت بخشیدن به اجرای این لوله خرطومی نقش مهمی را ایفا می کند، ساختار ساده این لوله خرطومی است. به گونه ای که به دلیل ساختار ساده ای که دارا است، هم به سرعت تولید شده و هم به سرعت اجرا و راه اندازی می شود.
بدین ترتیب که می توان در زمان بسیار کوتاهی تعداد بالایی از این لوله خرطومی را تولید نموده و همچنین تعداد بالایی از آن ها را در محل مورد نظر اجرا نمود. از آن جایی که مسئله زمان یک مسئله بسیار مهم و اساسی است، وجود این ویژگی در لوله خرطومی طوسی کشاورزی و سرعت بسیار بالای تولید و اجرای آن موجب شده است که یک گزینه بسیار مناسب و کاربردی برای پروژه های مختلف به شمار برود چرا که در زمان بسیار صرفه جویی کرده و می توان پروژه را در طی زمان بندی تعیین شده سر وقت آماده کرده و تحویل داد.


کاربرد لوله خرطومی طوسی کشاورزی

 جهت مکش آب به وسیله پمپ و انتقال فاضلاب ، انتقال پودر و ذرات، و در صنایع ، امور ساختمانی، کشاورزی، آبیاری و آبرسانی  مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربری اصلی لوله خرطومی طوسی کشاورزی جهت انتقال آب به اراضی کشاورزی، باغات و لوله کشی ها و کانال های آب است. اما در مواقعی جهت انتقال مواد نفتی، شیمیایی و گازی هم مورد استفاده قرار می گیرد. مواد شیمیایی و سمی که ممکن است برای این کانال بسیار آسیب رسان به شمار بروند. اما ساختار این لوله خرطومی به گونه ای طراحی و تولید می شود که در برابر تمامی این عوامل شیمیایی آسیب رسان از خود مقاومت بسیار بالایی نشان داده و دچار هیچ گونه خرابی و آسیب نخواهد شد.
همان طور که گفته شد، سطح خارجی این لوله خرطومی کاملا عاری از هرگونه درز و شکافی است اما این خصوصیت در مورد لایه داخلی آن هم صادق است و همین امر موجب می شود که مواد و خصوصا مایعات به هنگام عبور از داخل لوله خرطومی، از هیچ سوراخی نشتی نکرده و در میانه راه به بیرون از لوله منتقل نشود. به همین علت به هیچ وجه منجر به اتلاف اترژی نشده و در نتیجه مواد با سرعت بالا به مقص منتقل خواهند شد. از دیگر ویژگی لایه داخلی این لوله خرطومی این مورد است که سطح داخلی عاری از هر گونه پستی بلندی و به اصطلاح دست انداز است. به همین علت مواد به هنگامی که از داخل این لوله خرطومی عبور می نمایند، در میانه راه به هیچ دست انداز و مانعی گیر نکرده و هیچ چیزی سد راه حرکتی آن ها نخواهد شد. در نتیجه به سرعت و بدون هیچ محدودیتی به مسیر خود ادامه داده و در زمانی کوتاه به مقصد خود خواهند رسید.

قیمت لوله خرطومی طوسی کشاورزی
از دیگر ویژگی های بسیار مهم لوله خرطومی طوسی کشاورزی این است که در هزینه ها بسیار صرفه جویی می کند. علت این صرفه جویی نیاز به صرف هزینه بسیار پایین جهت تولید این لوله خرطومی و سپس اجرای آن در محل پروژه است. بدین ترتیب که می توان با صرف هزینه بسیار اندکی این لوله خرطومی را تولید و سپس راه اندازی نمود. در نتیجه در مورد هزینه ها بسیار صرفه جویی کرده و مقرون به صرفه می باشد.
تا این لحظه دریافتیم که لوله خرطومی طوسی کشاورزی در سه زمینه کاملا مقرون به صرفه و اقصادی است. در زمان، انرژی و هزینه ها. همین عوامل موجب شده اند که این لوله خرطومی، به یک کانال بسیار پر طرفدار تبدیل شود.


نصب لوله خرطومی طوسی کشاورزی
به هنگام نصب و اجرای لوله خرطومی طوسی کشاورزی وابسته به نیاز، کاربری و نوع پروژه می توان از تبدیل ها و اتصالات گوناگونی استفاده نمو. برای مثال از ساپورت ها که به صورت سقفی و دیواری هستند برای اتصال لوله خرطومی به دیوار و یا سقف استفاده می شود و از رابطه ها جهت اتصال لوله های هم سایز استفاده می شود. تبدیل ها در انواع گرد به گرد و چهارگوش به گرد برای اتصال سایزهای مختلف کانال های خرطومی گرد و یا تبدیل کانال گرد به چهارگوش مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات دیگری نظیر انواع زانویی ها و... هم مورد استفاده قرار می گیرند.
دریچه ها نقش بسیار مهمی را هنگامی که این کانال به عنوان لوله خرطومی هوا استفاده می شود، مورد استفاده قرار می گیرد ایفا می کنند. بدین ترتیب که درواقع دریچه نهایی و پخش کننده و تقسیم کننده هوا در فضای مورد نظر شما هستند. 
دمپرها که به صورت دستی و برقی موجود هستند، جهت تنظیم دریچه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

در نتیجه با بررسی و مقایسه این لوله خرطومی با بسیاری از انواع متنوع و گوناگون نمونه های موجود و مشکلات و درسرهای بسیاری که در زمینه های مختلف به وجود می آورند، می توان به ایننتیجه دست یافت که استفاده از لوله خرطومی طوسی کشاورزی به جای انواع کانال های گفته شده و جایگزینی برای آن ها، یک راه بسیار مناسب به شمار می رود چرا که این لوله خرطومی نه تنها مشکلاتی را به وجود نمی آورد، بلکه با مزیت های خود موجب بهبود عملکرد سیستم می شود.

اسامی دیگر این محصول

شیلنگ خرطومی طوسی کشاورزی,لوله خرطومی هلی فلکس, لوله خرطومی کشاورزی طوسی, لوله خرطومی آبیاری کشاورزی, شلنگ خرطومی طوسی 


تگ ها : شیلنگ خرطومی طوسی کشاورزی, هلی فلکس, لوله خرطومی کشاورزی طوسی