خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی طوسی هلیفلکس - 0036

لوله خرطومی طوسی هلیفلکس - 0036
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس از برند های بسیار مطرح لوله خرطومی مخصوص آبیاری به شمار می رود.
از لوله خرطومی طوسی هلیفلکس (Helliflex Gray Flexible Duct) جهت انجام آبیاری باغ ها و زمین های کشاورزی، آبیاری قطره ای و جهت  لوله مکش پمپ های آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای مدول الاستیسیته بسیار بالایی می باشد. بدین معنا که بسیار منعطف است و به دلیل این انعطاف پذیری بالا از خاصیت حالت پذیری بسیار بالایی بهره مند می باشد که موجب می شود تا بتوان به کمک این خاصیت لوله خرطومی طوسی هلیفلکس را به هر شکل و حالتی در آورده و در فضا و شرایطی مورد استفاده قرار داد. این ویژگی می تواند یک مزیت بسیار مهم به شمار برود چرا که اکثر سایر لوله هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند کاملا صلب و سخت بوده و دارای خاصیت انعطاف پذیری نمی باشند. بدین جهت نمی توان از آن ها در بسیاری از کاربری ها و فضاها استفاده نمود.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس را می توان در وزن ها و سایزها و متراژ های مختلفی با توجه به نیاز مشتری و شرایط پروژه تولید نمود. از لوله خرطومی طوسی هلی فلکس تقریبا می توان در تمامی فضاها و کاربری ها استفاده نمود و نهایت بهره را از وجود شیلنگ طوسی کشاورزی در شرایط گوناگون برد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای ویژگی ها و خواص بسیار مفیدی است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس از سه لایه ورق پی وی سی تولید می گردد که باعث مقاومت هرچه بیشتر لوله خرطومی آب در برابر خورندگی، پوسیدگی، پارگی و انواع صدمات و آسیب ها شده است.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس کاملا نارسانای جریان برق و الکتریسیته است و به همین دلیل تحت هیچ شرایطی دچار برق گرفتگی نمی گردد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای استحکام کششی بلند مدت، استحکام نسبت به وزن بالا، در برابر ضربه، فشار و... می باشد.
دارای زیری بسیار کمی بوده و کاملا نرم و منعطف می باشد..
همچنین به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر بسیاری از عوامل متنوع و گوناگون دارد، موجب شده است تا حد بسیار زیادی بر طول عمر لوله خرطومی طوسی هلیفلکس افزوده گردد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای قیمت بسیار پایینی است و درواقع همین موضوع موجب به وجود آمدن رقابت با انواع لوله های پلیمری نظیر لوله های فلزی مانند لوله های گالوانیزه، چدنی و...، لوله پلی اتیلن و بسیاری از انواع دیگر لوله ها که دارای  قیمت تمام شده نسبتا بالایی می باشند شده است. چرا که هم قیمت تولید و تهیه لوله خرطومی طوسی کشاورزی هلی فلکس پایین و مناسب است و هم قیمتی که صرف اجرای پروژه توسط شلنگ طوسی کشاورزی می گردد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس را می توان به آسانی در محل مورد نظر نصب نمود. درست است که برای نصب سایر لوله ها و خصوصا کانال ها و لوله های انتقال هوا نیاز به نصاب حرفه ای و کاربلد است اما جهت نصب و اجرای لوله خرطومی طوسی هلیفلکس،  حتما نیاز به نیروی متخصص و حرفه ای نمی باشد و یک فرد تنها با دارا بودن دانش کافی در مورد نحوه اجرا و نصب لوله خرطومی آبیاری و داشتن اطلاعات کافی در مورد نکات ایمنی، فنی و اجرایی پروژه جهت اجرای این پروژه کافی می باشد.
لوله خرطومی هلی فلکس عموما به رنگ طوسی تولید می گردد و وظیفه اصلی و اساسی آن انتقال مایعات می باشد که این مایعات می تواند تنها محدود به آب نبوده و مایعات و مواد نفتی و شیمیایی و اسیدی، حتی ذرات و پودر و... هم باشد اما جهت انتقال مواد شیمیایی و اسیدی بسیار مهم است تا به گونه ای طراحی و تولید گردد تا در برابر این مواد شیمیایی و اسیدی از خود مقاومت بسیار بالایی نشان داده و به هیچ وجه دچار آسیب، خوردگی و یا پوسیدگی نگردد.
سرعت تولید لوله خرطومی طوسی هلیفلکس بسیار کم می باشد به گونه ای که می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی تعداد بسیار زیادی از شلنگ خرطومی طوسی را تولید نمود و تا حد فراوانی در زمان صرفه جویی نمود.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای وزن بسیار پایینی می باشد و درواقع همین عامل موجب شده است تا حمل لوله خرطومی کشاورزی با سرعت بسیار بالایی انجام بگیرد و از طرفی به علت وزن پایین می توان شلنگ خرطومی کشاورزی را به سرعت نصب و اجرا نمود.
از لوله خرطومی طوسی هلیفلکس می توان در دماهای بسیار بالا هم استفاده نمود چرا که به گونه ای طراحی شده است که جهت استفاده در دما و حرارت بسیار بالا هم مناسب بوده و به هیچ عنوان دچار احتراق و آتش سوزی نمی گردد به همین دلیل می توان با خیالی آسوده از لوله خرطومی طوسی هلیفلکس در مکان هایی که امکان آتش سوزی وجود دارد استفاده نمود. شیلنگ خرطومی طوسی به علت خواصی که دارا می باشد جایگزین بسیار مناسبی برای سایر لوله های در این زمینه می باشد.

تگ ها : لوله خرطومی طوسی هلیفلکس