خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی طوسی هلیفلکس - 0036

لوله خرطومی طوسی هلیفلکس - 0036
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس از برند های بسیار مطرح لوله خرطومی مخصوص آبیاری به شمار می رود.
از لوله خرطومی طوسی هلیفلکس (Helliflex Gray Flexible Duct) جهت انجام آبیاری باغ ها و زمین های کشاورزی، آبیاری قطره ای و جهت  لوله مکش پمپ های آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای مدول الاستیسیته بسیار بالایی می باشد. بدین معنا که بسیار منعطف است و به دلیل این انعطاف پذیری بالا از خاصیت حالت پذیری بسیار بالایی بهره مند می باشد که موجب می شود تا بتوان به کمک این خاصیت لوله خرطومی طوسی هلیفلکس را به هر شکل و حالتی در آورده و در فضا و شرایطی مورد استفاده قرار داد. این ویژگی می تواند یک مزیت بسیار مهم به شمار برود چرا که اکثر سایر لوله هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند کاملا صلب و سخت بوده و دارای خاصیت انعطاف پذیری نمی باشند. بدین جهت نمی توان از آن ها در بسیاری از کاربری ها و فضاها استفاده نمود.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس را می توان در وزن ها و سایزها و متراژ های مختلفی با توجه به نیاز مشتری و شرایط پروژه تولید نمود. از لوله خرطومی طوسی هلی فلکس تقریبا می توان در تمامی فضاها و کاربری ها استفاده نمود و نهایت بهره را از وجود شیلنگ طوسی کشاورزی در شرایط گوناگون برد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای ویژگی ها و خواص بسیار مفیدی است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس از سه لایه ورق پی وی سی تولید می گردد که باعث مقاومت هرچه بیشتر لوله خرطومی آب در برابر خورندگی، پوسیدگی، پارگی و انواع صدمات و آسیب ها شده است.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس کاملا نارسانای جریان برق و الکتریسیته است و به همین دلیل تحت هیچ شرایطی دچار برق گرفتگی نمی گردد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای استحکام کششی بلند مدت، استحکام نسبت به وزن بالا، در برابر ضربه، فشار و... می باشد.
دارای زیری بسیار کمی بوده و کاملا نرم و منعطف می باشد..
همچنین به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر بسیاری از عوامل متنوع و گوناگون دارد، موجب شده است تا حد بسیار زیادی بر طول عمر لوله خرطومی طوسی هلیفلکس افزوده گردد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای قیمت بسیار پایینی است و درواقع همین موضوع موجب به وجود آمدن رقابت با انواع لوله های پلیمری نظیر لوله های فلزی مانند لوله های گالوانیزه، چدنی و...، لوله پلی اتیلن و بسیاری از انواع دیگر لوله ها که دارای  قیمت تمام شده نسبتا بالایی می باشند شده است. چرا که هم قیمت تولید و تهیه لوله خرطومی طوسی کشاورزی هلی فلکس پایین و مناسب است و هم قیمتی که صرف اجرای پروژه توسط شلنگ طوسی کشاورزی می گردد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس را می توان به آسانی در محل مورد نظر نصب نمود. درست است که برای نصب سایر لوله ها و خصوصا کانال ها و لوله های انتقال هوا نیاز به نصاب حرفه ای و کاربلد است اما جهت نصب و اجرای لوله خرطومی طوسی هلیفلکس،  حتما نیاز به نیروی متخصص و حرفه ای نمی باشد و یک فرد تنها با دارا بودن دانش کافی در مورد نحوه اجرا و نصب لوله خرطومی آبیاری و داشتن اطلاعات کافی در مورد نکات ایمنی، فنی و اجرایی پروژه جهت اجرای این پروژه کافی می باشد.
لوله خرطومی هلی فلکس عموما به رنگ طوسی تولید می گردد و وظیفه اصلی و اساسی آن انتقال مایعات می باشد که این مایعات می تواند تنها محدود به آب نبوده و مایعات و مواد نفتی و شیمیایی و اسیدی، حتی ذرات و پودر و... هم باشد اما جهت انتقال مواد شیمیایی و اسیدی بسیار مهم است تا به گونه ای طراحی و تولید گردد تا در برابر این مواد شیمیایی و اسیدی از خود مقاومت بسیار بالایی نشان داده و به هیچ وجه دچار آسیب، خوردگی و یا پوسیدگی نگردد.
سرعت تولید لوله خرطومی طوسی هلیفلکس بسیار کم می باشد به گونه ای که می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی تعداد بسیار زیادی از شلنگ خرطومی طوسی را تولید نمود و تا حد فراوانی در زمان صرفه جویی نمود.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس دارای وزن بسیار پایینی می باشد و درواقع همین عامل موجب شده است تا حمل لوله خرطومی کشاورزی با سرعت بسیار بالایی انجام بگیرد و از طرفی به علت وزن پایین می توان شلنگ خرطومی کشاورزی را به سرعت نصب و اجرا نمود.
از لوله خرطومی طوسی هلیفلکس می توان در دماهای بسیار بالا هم استفاده نمود چرا که به گونه ای طراحی شده است که جهت استفاده در دما و حرارت بسیار بالا هم مناسب بوده و به هیچ عنوان دچار احتراق و آتش سوزی نمی گردد به همین دلیل می توان با خیالی آسوده از لوله خرطومی طوسی هلیفلکس در مکان هایی که امکان آتش سوزی وجود دارد استفاده نمود. شیلنگ خرطومی طوسی به علت خواصی که دارا می باشد جایگزین بسیار مناسبی برای سایر لوله های در این زمینه می باشد.لوله خرطومی طوسی هلیفلکس  یک لوله کاملا منعطف و حالت پذیر است و این خاصیت انعطاف پذیری به قدری بالا است که می توان تنها به کمک نیروی دست انسانی، می توان آن را فشرده، خم و راست و باز کرد و به هر شکل و حالتی تبدیل نمود. این خاصیت انعطاف پذیری دارای کاربری و کاربرد بسیاری است. به این دلیل که می توان از آن در شرایط  مختلفی استفاده کرد خصوصا در شرایطی که امکان قرارگیری و عبور در فضاهایی خاص باید کانال هایی با اشکال خاص قرار بگیرد کاملا قابل استفاده است چرا که این لوله خرطومی به راحتی به هر شکل و حالتی در می آید و در فضاهای مختلفی قابل استفاده می باشد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس از تنوع سایزی بسیار بالایی بهره مند است و به همین علت می توان از آن در شرایط و فضاهای خاص هم به راحتی استفاده کرد. این موضوع در حالی است که این امکان تنها خاص این دسته از لوله های خرطومی بوده و برای سایر انواع کانال ها این شرایط فراهم نیست. درواقع این تنوع سایزی موجب شده است که از فضاهای بزرگ تر گرفته تا فضاهای کوچک همگی قادر به استفاده از این لوله خرطومی هوا خواهند بود.
درواقع عمده کاربری لوله خرطومی طوسی هلیفلکس جهت حمل و جا به جایی مواد نفتی، بتنی، گازی، شیمیایی و.. است، انواع مواد شیمیایی که احتمال وارد کردن آسیب به لوله خرطومی را دارند. اما به هنگام ساخت این کانال خرطومی از تمهیدات و امکاناتی استفاده می شود که این لوله خرطومی را در برابر انواع مواد شیمیایی و آسیب های ناشی از آنها حفظ کرده و مانع از بروز صدمه و مشکل در ساختار این لوله خرطومی می شود.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس  در برابر سایر عوامل هم نظیر مواد طبیعی و آب و هوایی مختلف هم بسیار مقاوم بوده و به همین علت می توان آن را در شرایط جوی گوناگون و در محیط بیرون قرار داد.
علاوه بر موارد ذکر شده، این لوله خرطومی ر برابر هرگونه فشار، کشش، ضربه، سایش و... هم بسیار مقاوم بوده و دچار هیچ آسیبی نمی شود. همین مسئله موجب از میان برداشتن هزینه های احتمالی ناشی از تعمیرات و تعویض قطعات و یا نگهداری از این لوله خرطومی شده و منجر به کاهش هزینه ها و صرفه جویی چشمگیر در هزینه های پروژه خواهد شد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس  دارای سطخ داخلی کاملا صاف و یکنواخت است و این یکنواختی موجب شده است که مواد به هنگام عبور از داخل این لوله خرطومی به هیچ نوع مانعی برخورد نکرده و موجب توقف و کندی حرکت مواد نشود. در نتیجه مواد با سرعت بالا به طور یکسره به مقصد خود خواهند رسید.
نقطه قوت دیگر لوله خرطومی طوسی هلیفلکس  این مورد است که هم لایه خارجی و هم لایه داخلی این لوله خرطومی بدون هرگونه شکاف، درز و سوراخ است و به همین علت به واسطه لایه خارجی، هیچ ماده ای از بیرون به داخل لوله خرطومی وارد نشده و موجب آسیب رساندن به آن نمی شود و از طرفی به دلیل آنکه همین ویژگی در مورد لایه داخلی آن هم صادق است، در نتیجه مواد به هنگام عبور ازداخل لوله خرطومی، نشتی نکرده و در میانه راه از لوله خارج نخواهند شد. بدین ترتیب در مصرف انرژی کاملا صرفه جویی کرده و تمامی مواد به صورت تمام و کمال به مقصد خود روانه خواهند شد.
لوله خرطومی طوسی هلیفلکس   دارای ساختار مستحکم ولی درعین حال بسیار ساده ای است. این ساختار ساده موجب شده است که تولید آن به سرعت و به راحتی انجام شود و سپس جهت راه اندازی و اجرای آن نیاز به کار پیچیده ای نبوده و در طی زمانی کوتاه و به سرعت می توان آن را نصب و راه اندازه نمود.
این سرعت عمل، صرفه جویی در هزینه ها و سایر ویژگی های مثبت و کاربردی این لوله خرطومی موجب استفاده گسترده و فراوان از آن در پروژه ها و شرایط مختلف شده است. این در حالی است که بسیاری از کانال ها و لوله هایی که در دنیای صنعت امروزه موجود هستند، بی کیفیت بوده و مشکلاتی را حین استفاده پدید می آورند که هزینه های بسیار جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت و بعضا منجر به توقف پروژه می شوند. به همین علت لوله خرطومی طوسی هلیفلکس  یک جایگزین مناسب برای این دسته از کانال ها به شمار می رود.

تگ ها : لوله خرطومی طوسی هلیفلکس