خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس - 0035

لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس - 0035
لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس به رنگ طوسی تولید شده و نوعی لوله خرطومی به شمار می رود که جهت انتقال آب به زمین های کشاورزی و باغ ها، آبیاری قطره ای و پمپاژ آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.
به همین علت لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس (Superflex Gray Flexible Duct) به صورت خرطومی شکل و با انعطاف پذیری بسیار بالا تولید می گردد چرا که این خاصیت انعطاف پذیری موجب سهولت بخشیدن به عبور مایعات و سایر موارد مورد نظر از داخل لوله خرطومی می گردد. درواقع این خاصیت انعطاف پذیری موجب افزایش شکل پذیری و حالت پذیری لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس شده است و در نهایت موجب می شود تا به راحتی بتوان از لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس در هر فضایی که شاید حتی قرارگیری در آن و یا عبور از آن دشوار باشد عبور نماید. 
از دیگر مزیت این انعطاف پذیری بالا امکان فشرده شدن آن است که در اثر فشردگی فضای بسیار کمی را اشغال می نماید و درنتیجه جهت انبار نمودن آن می توان تعداد بیشتری از لوله خرطومی طوسی کشاورزی سوپر فلکس را انبار نمود و حتی هنگام حمل و جابه جایی آن هم به آسانی می توان تعداد بیشتری را حمل نمود.
لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس با سرعت بسیار بالایی تولید می شود به صورتی می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی تعداد بیشتری از لوله خرطومی آب را تولید نمود.
لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس از سه لایه ورق پی وی سی بسیار مقاوم اما بسیار سبک تشکیل شده است و به همین علت است که وزن کلی شیلنگ خرطومی طوسی بسیار کم می باشد و این سبکی وزن نیز موجب سهولت در امر نقل و انتقال و سپس اجرای آن در پروژه می گردد.  حتی به دلیل سبکی وزن می توان با سرعت بالاتری لوله خرطومی کشاورزی را در پروژه اجرا و نصب نمود.
همان طور که گفته شد لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس از جنس ورق پی وی سی بسیار مستحکم و مقاومی تولید می گردد. بدین صورت که در برابر انواع فشار های جانبی، کشش، فشردگی و... از خود کاملا مقاومت نشان داده و به هیچ وجه دچار آسیب و یا خرابی نمی گردد.
همچنین علاوه بر این عوامل و موارد ذکر شده، در برابر عوامل طبیعی نظیر سرما و گرما، شرایط جوی و محیطی مختلف، رطوبت، تابش خورشید و حتی عوامل غیر طبیعی مانند عوامل شیمیایی و اسیدی و باکتری ها و... کاملا مقاوم بوده و دچار هیچ آسیب و صدمه ای نمی گردد.
لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس را می توان در سایزهای گوناگون، متراژ مختلف و وزن های مختلفی تولید نمود و جهت کاربری های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و موجب استفاده گسترده از لوله خرطومی سوپر فلکس به طور گسترده و در بسیاری از کاربری ها شده است.
سطح داخلی و خارجی لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس کاملا یکدست و بدون هیچ گونه شکاف و یا خلل و فرجی است که درواقع برای سطح داخلی آن مانع از این می گردد که مواد و یا مایعاتی که از داخل آن عبور می نمایند از شکاف ها خارج شده، نشتی داده و در نهایت موجب اتلاف انرژی گردد و این یکدست بودن سطح خارجی لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس مانع از نفوذ عوامل و مواردی گردد که پیش تر هم راجع به آنها صحبت شد و در نهایی کارایی و بازدهی شلنگ طوسی کشاورزی را تا حد بسیاری افزایش داده و بر طول عمر لوله خرطومی آبیاری می افزاید.
همچنین سظح داخلی لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس کاملا صاف و یکدست بوده و موجب می شود که مواد مورد نیاز هنگام عبور از داخل لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس، به هیچ مانعی برخورد نکرده و به راحتی عبور نمایند و همچنین مانع از تجمع گرد و غبار شده و شلنگ خرطومی کشاورزی دیگر نیاز به نگهداری خاصی پیدا نخواهد کرد.
در هنگام استفاده از لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس ممکن است نیاز به استفاده از قطعات و اتصالاتی باشد که به شیلنگ طوسی کشاورزی کمک نمایند تا بهتر به فعالیت خود ادامه دهد. مانند بست ها یا همان کلمپ ها که لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس را در جای خود محکم نگه می دارند، ساپورت ها که سر و ته لوله خرطومی را در محکم می نمایند، رابط ها که دو سر لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس را به یکدیگر متصل می نمایند و سایر قطعات کمکی دیگر که آن ها هم در کنار لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس با دقت و کیفیت بسیار بالایی در کارخانه ها و کارگاه ها تولید می گردند و در کنار لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس مورد استفاده قرار می گیرند و به علت آنکه هرکدام دارای کیفیت بسیار بالایی هستند موجب می شوند تا در نهایت هم خود لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس و هم کل سیستم با بازدهی بسیار بالا فعالیت نموده و در نتیجه طول عمر بسیار بالاتری داشته باشند و در بسیاری از پروژه ها شاهد استفاده گسترده از شلنگ خرطومی طوسی هستیم.از لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس عمدتا جهت انتقال آب به زمین های کشاورزی، باغ ها، انواع زمین ها کشت میوه و فاضلاب ها مور استفاده قرار می گیرد و به طور کلی می توان گفت هر فضایی که نیازبه انتقال و دریافت آب و مایعات داشته باشد، می توان در آن فضا از این لوله خرطومی استفاده نمود.
اولین و مهمترین ویژگی بسیار کاربردی لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس انعطاف پذیری بسیار بالای آن است. به قدری این لوله خرطومی از خاصیت فلکسیبلیتی بالا برخوردار است که می توان تنها به کمک نیروی دست و به آسانی آن را خم و راست، فشرده، جمع و باز نمود. به همین علت این ویژگی بسیار کاربردی است چرا که در بسیاری از فضاهای مختلف خصوصا فضاهایی که دارا محدودیت برای قرار گیرید و عبور هستند و یا ساختاری نا متناسب دارند گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود. بین صورت که به راحتی خم و راست شده و به اشکال گوناگون در می آید و به راحتی در فضای مورد نظر جای می گیرد.
لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس با وجو انعطاف بالا، از مقاومت و استحکام بسیار بالایی بره مند است. بدین صورت در برابر انواع عوامل طبیعی نظیر شرایط مختلف آب و هوایی و جوی که ممکن است به ساختار یک جسم آسیب برساند و همچنین عوامل غیرطبیعی و شیمایی نظیر مواد نفتی، گازی، بنزین و... هم که می توانند آسیب فراوانی برسانند، بسیار مقاوم بوده و در برابر این گونه عوامل کوچکترین آسیبی نخواهد دید. علاوه بر مقاومت و پایداری از این جنبه، از نظر ساختمانی هم بسیار مقاوم می باشد. بدین صورت که ر برابر انواع کشش، ضربه های جانبی وارد شده، فشار، در اثر مرور زمان، زنگ زگی، فرسایش، سایش و... هم از خو مقاومت بسیار بالا نشان داده و تحت این عوامل هم به هیچ عنوان دچار آسیب و صدمه نخواهد شد و به همین علت می توان با خاطری آسوده از این لوله خرطومی در شرایط و موقعیت های مختلف استفاده نمود.
لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس از جمله لوله خرطومی هوا بسیار مقرون به صرفه به شمار می رود چرا که موجب صرفه جویی فراوان در هزینه های اولیه، جاری و نهایی پروژه خواهد شد. می توان با صرف بودجه بسیار اندک این لوله خرطومی را تولید و تهیه نمود و از آنجایی که هم دارای ساختار بسیار کمی است و هم هزینه های بسیار اندکی را شامل می شود، می توان با تامین بودجه بسیار اندکی تعداد بالایی از این لوله خرطومی منعطف را تولید نمود. همچنین پس از تولید، هزینه هایی که در جهت اجرا و راه اندازه آن هم مصرف می شود شامل هزینه های بسیار پایینی بوده و نیاز به صرف هزینه های بالا جهت اجرای آن نخواهد بود. در نتیجه می توان با مدیریت و کنترل بودجه و صرفه جویی بسیار در هزینه ها، تعداد زیادی از این نوع لوله خرطومی را در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار داد. همچنین به دلیل ساختار ساده و سهولت کار با آن، نیاز به قعطعات کمکی و متعلقات بسیار نیست و تنها شاید با توجه به نیاز پروژه تنها نیاز باشد تا تعداد اندک و محدودی از تجهیزات را به هنگام اجرا مورد استفاده قرار داد. این موضوع علاوه بر آنکه منجر به سهولت کار و نیاز به نیرو و زمان صرف شده اندک دارد، در مصرف هزینه ها هم تا حد فراوانی صرفه جویی کرده و از آنجایی که تامین و حفظ بودجه از مهمترین مسائل مورد توجه در حین اجرای پروژه ها به شمار می رود، می توان گفت که این لوله خرطومی یکی از مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین انواع کانال های هوا و مایعات موجود در بازار امروزی به شمار می رود.
بنابراین به دلیل کیفیت بالا، صرفه جویی فراوان در هزینه ها، وقت و زمان، می توان گفت که این لوله خرطومی یکی از بهترین انواع کانال های موجود در مقایسه با رقبای خود است و با ویژگی هایی که دارا است به سادگی می تواند رقبای خود را کنار زده وبه عنوان یک جایگزین بسیار خوب و با کیفیت برای سایر انواع کانال های هوا به شمار برود. به گونه ای که به صورت گسترده مورد استفاده قرار بگیرد و به مرور کاملا رقبای خود را از میان بردارد.


تگ ها : لوله خرطومی طوسی سوپر فلکس