خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی طوسی اشرفی -0037

لوله خرطومی طوسی اشرفی -0037
لوله خرطومی طوسی اشرفی
لوله خرطومی طوسی اشرفی یکی از برندهای بسیار مطرح در دنیای صنعتی و مدرن امروزی است و به دلیل مزایای فراوان و کیفیت بالایی که دارد جزو مطرح ترین و پر طرفدار ترین انواع لوله های خرطومی به شمار می رود.
لوله خرطومی طوسی اشرفی (Ashrafi Gray Flexible Duct) کاملا الاستیسیته بوده و دارای خاصیت فلکسیبلیتی و انعطاف پذیری می باشد بدین صورت که تقریبا به هر شکل و حالتی درآمده و بسیاری از فضاها و شرایط قرار می گیرد.
لوله خرطومی طوسی اشرفی در کاربری هایی نظیر پمپاژ و انتقال آب، فاظلاب ها، آبیاری قطره ای به اراضی و آبیاری و آب رسانی به زمین های کشاورزی و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین عمده کاربری لوله خرطومی طوسی اشرفی در زمینه آب رسانی می باشد.
لوله خرطومی طوسی اشرفی از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار می باشد و توسط ماشین آلات بسیارپیشرفته و دقیق تولید می گردد. به همین علت با دقت و کیفیت بسیار بالایی تولید می گردد. همین کیفیت بالا موجب بهره وری هرچه بیشتر از آن شده و باعث می شود که هنگامی که از آن در یک سیستم مورد نظر استفاده می گردد بیشترین کارایی و بهره وری را از خود ارائه دهد و در نتیجه طول عمر شیلنگ طوسی کشاورزی هم بسیار بالا رفته و در مدت زمان بسیار طولانی تری به فعالیت خود ادامه دهد.
لوله خرطومی طوسی اشرفی از سه لایه بسیار مقاوم از جنس پی وی سی PVC تولید می گردد و این لایه های مقاوم به کمک مفتول های فنری در جای خود محکم قرار می گیرند و در نهایت یک ساختار کاملا منسجم و یکپارچه را به وجود می آورند که در برابر بسیاری از عوامل نظیر فشارهای جانبی، ضربه، کشش و... از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد.
سطح خارجی، میانی و داخلی لوله خرطومی طوسی اشرفی هر سه از جنس پی وی سی کاملا مقاوم می باشند و در واقع به همین علت است که هیچ ماده و یا جسم خارجی بر روی لوله خرطومی کشاورزی اثر نگذاشته و یا به داخل آن نفوذ نمی نماید.
همچنین سطح داخلی لوله خرطومی طوسی اشرفی کاملا صاف و یکدست می باشد و همین عامل موجب می شود که تمامی مواد هنگام عبوراز داخل لوله خرطومی طوسی کشاورزی اشرفی به صورت راحت و روان و به سرعت عبور نمایند و همچنین این صافی سطح داخلی لوله خرطومی طوسی اشرفی موجب می شود که گرد و خاک داخل آن جمع نگردد و در نتیجه شلنگ خرطومی طوسی  نسبت به سایر لوله ها نیاز کمتری به تمیز کاری و نگهداری پیدا نماید.
لوله خرطومی طوسی اشرفی هنگام نصب و اجرا نیاز به عملیات پیچیده ای نداشته و تنها با رعایت تعدادی نکته و اصول ایمنی و امنیتی هر شخص غیر متخصص هم می تواند عمل اجرا و نصب شلنگ طوسی کشاورزی را بر عهده بگیرد. اما سرعت اجرا و نصب لوله خرطومی آب بسیار بالا است چرا که شیلنگ خرطومی طوسی هم ساختار بسیار ساده و غیر پیچیده ای دارد و هم وزن بسیار سبکی دارد و درواقع به همین دلیل حتی سرعت تولید آن هم بسیار بالا می باشد و به علت دارا بودن وزن بسیار سبک حمل شلنگ خرطومی کشاورزی به سرعت و سهولت هرچه تمام تر انجام می پذیرد.
لوله خرطومی طوسی اشرفی را در تنوع بسیار بالایی از نظر سایز و وزن می توان تولید نمود و درواقع کاملا بر طبق نیاز مشتری و شرایط محیطی و نیاز پروژه قابل تولید می باشد و درواقع از سایزهای بسیار بزرگ تا سایزهای بسیار کوچک قابل تولید می باشد همچنین از نظر وزنی نیز جهت تحمل وزن های مختلف می توان لوله خرطومی آبیاری را تولید نمود. اما طول های استانداردی جهت تولید لوله خرطومی طوسی اشرفی وجود دارد که معمولا متراژ های بالایی می باشند و جهت استفاده از طول های کمتر و کوتاه تر می توان به آسانی به کمک ابزار های متعدد این لوله خرطومی طوسی اشرفی را به طول های کوتاه تری تبدیل نموده و در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار داد.
مهم ترین ویژگی لوله خرطومی طوسی اشرفی نفوذ ناپذیری آن در برابر نفوذ حرارت، گرما، رطوبت، آب، حشرات، باکتری ها و حتی مواد شیمیایی و اسیدی می باشد که در شرایطی اگر نیاز به انتقال مواد شیمیایی، اسیدی و یا نفتی باشد و یا حتی  گازهای سمی و شیمایی باشد، کاملا نیاز است تا ساختار لوله خرطومی اشرفی به گونه ای طراحی و تولید گردد تا در برابر این گونه مواد شیمیایی کاملا از خود مقاومت نشان داده و دچار هیچ آسیبی ناشی از فاسد شدن، پارگی، خرابی و... نگردد.
لوله خرطومی طوسی اشرفی با تمام مزیت ها، برتری ها و ویژگی های خاص و منحصر به فردی که دارد در میان رقبای خود تبدیل به یک محصول بسیار پر طرفدار و محبوب شده است که به دلیل آنکه سایز لوله های خرطومی مشکلات فراوانی را پدید می آورند اما لوله خرطومی طوسی اشرفی هیچ یک از این مشکلات را دارا نمی باشد، توانسته است به راحتی جای آن  لوله ها خرطومی قدیمی را گرفته و جایگزین مناسب تری باشد.

تگ ها : لوله خرطومی طوسی اشرفی