خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون- 0030

لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون- 0030
 لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون
از یک رشته نوار سیلیکون و یک مفتول فلزی که بین نوارهای سیلیکون از بیرون قرارگرفته و با پرس گیج دستگاه 2 لایه نوار را در بر می گیرد و درز بیرون آن را هوابند می کند.
قابل تولید از سایز 4 اینچ الی 80 اینچ
رنگ قرمز
دمای کار  مقاوم در بازه دمایی 30 – الی 400+ درجه سانتیگراد
مزایا
1.در این نوع لوله خرطومی در هنگام تولید از هیچ گونه چسب و یا حتی دوختی دراتصال نوارها به یکدیگر استفاده نمی شود و فنر آن از بیرون به صورت پرسی حول محور کانال خرطومی قرار می گیرد.
2.به دلیل قرار گرفتن فنر فولادی از بیرون از ساییدگی و آسیب دیدگی نواری که در ساختار آن بکار رفته جلوگیری کرده و عمر مفید کانال خرطومی را بالا می برد.
3.انعطاف بالا و سبک
4.مقاوم در برابر عوامل محیطی (تابش خورشید، اشعه UV  و...)
5.تراکم پذیر
6.مقاوم در برابر رطوبت و برخی اسیدها
کاربردها
 در تمامی صنایعی از قبیل کاشی و سرامیک سازی، کارخانه های صنایع غذایی، کارخانه های آب معدنی، فولاد، مس و...
در صنایعی که برای انتقال درجه حرارت بالا نیاز به لوله خرطومی دارند و تنش بالا در محیط وجود دارد، تا دمای 300+ درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرد.

اسامی دیگر این محصول
لوله خرطومی سیلیکون نسوز، لوله خرطومی فنر بیرون نسوز، لوله خرطومی فنر پرسی، کانال فلکسیبل فنر بیرون، کانال فلکسی نسوز، لوله خرطومی با پارچه نسوز، لوله خرطومی حرارت بالا، لوله خرطومی هواکشی فنر بیرون سیلیکون
-----------------------------------------------------------------------------------------
لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون  به دلیل آنکه به صورت خرطومی شکل تولید می شود، از انعطاف پذیری بسیار بالایی بهره مند است. به همین منظور در بسیاری از فضاها و شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیر. چرا که به هر شکل و حالتی در آمده و قرار گیری آن در فضاهای گوناگون بسیار آسان و راحت خواهد بود.
این لوله خرطومی در سایزهای مختلفی قابل تولید است و به همین علت می توان در بسیاری از فضاها و کاربری های مختلف از آن استفاده نمود. همین کاربری گسترده منجر به استفاده بسیار از آن در شرایط  مختلف استفاده نمود.
این لوله خرطومی به این علت نسوز نامیده شده است که از جنس سیلیکونی تهیه شده که در برابر حرارت بالا مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده و دچار هیچ گونه آسیبی نمی شود. به همین علت می توان با خاطری آسوده از این لوله خرطومی در شرایطی که حرارت بالا وجود دارد یا موادی که از داخل این لوله خرطومی عبور می کنند، موادی با حرارت بالا باشند.
وزن لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون بسیار سبک است و به همین علت حمل و نقل آن و سپس اجرای آن در محل پروژه با سادگی بسیاری همراه خواهد بود و این مسئله علاوه بر راحتی کار، در سرعت بخشیدن به انجام عملیات هم نقش بسیار مهم را ایفا می کند. همین اوامر موجب شده است که تولید و اجرای لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون با سرعت بالا و در عین حال سهولت بسیار انجام شود و در نتیجه موجب صرفه جویی بسیار در زمان بندی به هنگام انجام کارها شود.
لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون هزینه های بسیار کمی را هم شامل می شود. بدین ترتیب که می توان با بوجه اندکی این لوله خرطومی هوا را تولید نموده و سپس اجرا نمود. به همین علت هم درزمینه تولید و هم در زمینه اجرا نیاز به هزینه های بسیار کم و اندکی بوده و در نتیجه بسیار صرفه جویی می شود.
تا به اینجای کار این لوله خرطومی هم در مورد هزینه ها و هم در مورد زمان بندی بسیار صرفه جویی می نماید. 
از طرفی دیگر سطح داخلی این لوله خرطومی به صورت کامل بدون ایجاد شدن هیچ درز و شکافی تولید می شود و همین مسئله موجب شده است که مواد به هنگام عبور از داخل لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون به بیرون نشتی نکرده و به صورت تمام و کمال و با سرعت بالا به مقصد خود برسند. این مسئله علاوه بر آنکه منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی و هدر نرفتن مواد حمل شده می شود، سرعت اجرای پروژه را تا حد فراوانی افزایش می دهد.
این لوله خرطومی به دلیل ساختاری که دارد و از مفتول های فلزی در ساختارش استفاده شده است، بسیار مقاوم و مستحکم بوده و در برابر عواملی همچون انواع ضربه، فشار، کشش، سایش، فرسایش و... بسیار مقاوم است و دچار هیچ آسیبی نخواهد شد. به همین علت دارای طول عمر بسیار بالایی بوده و در طول عملکرد خود در هر سیستمی، نیاز به تعمیران خاص و یا نگهداری و تعویض قطعات پیدا نخواهد کرد. بدین ترتیب نه تنها در مصرف هزینه ها صرفه جویی می کند، منجر به بالا رفتن طول عمر خود لوله و در نهایت کل سیستم می شود.
لوله خرطومی سیلیکون فنر بیرون به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد مورد توجه بسیار قرار گرفته است.

تگ ها : لوله خرطومی سیلیکون نسوز, لوله خرطومی معدنی فنر بیرون, لوله خرطومی فنر بیرون