خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی بتن سوپر فلکس -0033

لوله خرطومی بتن سوپر فلکس -0033
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس  همان طور که نام آن مشخص است یکی از انواع لوله های خرطومی به شمار می رود که جهت انتقال بتن در انواع فضاها و کاربری ها و خصوصا کاربری های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس (Superflex Concrete Flexible Duct) از مشهور ترین و پر کاربرد ترین برند های لوله خرطومی جهت این کاربری به شمار می رود و علت این شهرت و محبوبیت مزایای فراوانی است که لوله خرطومی پمپ بتن دارا می باشد و همچنین کیفیت ساخت بسیار بالای لوله خرطومی بتن سوپر فلکس که شیلنگ خرطومی بتن را از سایر انواع لوله های خرطومی متمایز نموده است.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس را می توان در سایزهای مختلف و در وزنها و متراژ گوناگونی وابسته به نیاز تولید نمودو علت این تنوع خصوصا در مورد وزن لوله خرطومی بتن سوپر فلکس، این است که مواد بتنی هنگام عبور از داخل شلنگ خرطومی بتن اگر حجم و وزن بالایی داشته باشند بسیار مهم است تا وزن لوله خرطومی بتن هم بالا باشد تا توانایی تحمل وزن این حجم از بتن را داشته باشد و دچار آسیب نگردد. همچنین برای فضاهای بزرگتر و کاربری های گسترده تر نیاز به سایز بزرگتر از این لوله خرطومی بوده و جهت کاربری های کوچکتر و محدود تر نیز نیاز به سایز های کوچکتری از لوله خرطومی بتن سوپر فلکس می باشد. 
یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد لوله خرطومی بتن سوپر فلکس که آن را از سایر انواع لوله های دیگر در این زمینه متمایز نموده است امکان انعطاف پذیری آن است که این میزان بسیار هم بالا می باشد یعنی لوله خرطومی بتن ریزی در فضای گسترده ای می تواند خم و راست و حتی فشرده گردد. بدین صورت که به هر شکل و حالت مورد نظری در آمده و حتی در آن حالت ثابت می ماند. بنابراین در کاربری ها و فضاهایی که سایر انواع لوله ها و خصوصا لوله های صلب و سخت نمی توانند از آن عبور نمایند و یا در آن جای بگیرند، به راحتی می توان از این لوله خرطومی بتن سوپر فلکس استفاده نمود چون به آسانی و سهولت در آن فضا جای می گیرد.
همچنین امکان فشرده شدن لوله خرطومی بتن سوپر فلکس موجب می شود تا فضای بسیار کمی را اشغال نموده و بتوان از باقی فضای مفید حداکثر استفاده را نمود و درواقع نوعی صرفه جویی و استفاده بهینه از فضا هم به شمار می رود.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس به علت ساختاری که دارد دارای وزن بسیار سبکی می باشد و این وزن سبک کاملا در جهت سهولت بخشیدن به تولید و اجرای آن کمک می نماید. بدین صورت که به علت وزن بسیار پایینی که دارد به آسانی و به سرعت تولید می گردد چرا که علاوه بر وزن سبک دارای ساختار بسیار ساده و غیر پیچیده ای نیز می باشد و همچنین به علت وزن پایین لوله خرطومی بتن سوپر فلکس می توان آن را به آسانی و با سرعت بسیار بالایی به محل پروژه منتقل نموده و سپس در محل مورد نظر اجرا نمود. این سرعت بالا در تولید و اجرای لوله خرطومی بتن سوپر فلکس موجب شده است تا پروژه در کوتاه زمان ممکن انجام گردد و به موقع و در زمان مد نظر تحویل کارفرما داده شود و درواقع امر زمان بندی از مهم ترین مسائل هنگام اجرای پروژه است.
از دیگر مزیت های لوله خرطومی بتن سوپر فلکس که درواقع نقش بسیار پر رنگی را در استفاده گسترده از آن ایفا می نماید، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه آن است که موجب می شود تا هزینه های تولید و اجرای آن تا حد بسیار زیادی پایین آمده و کاملا در مصرف هزینه های ناشی از تولید و اجرای آن صرفه جویی نماید. این امر همان طور که گفته شد از محبوب ترین ویژگی های لوله خرطومی بتن سوپر فلکس به شمار می رود چرا که برای هر مهندس و سازنده ای بسیار مهم است تا هزینه های پروژه خود را تا حد امکان پایین نگه دارد.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس را می توان به کمک تنها یک نیروی متخصص در محل پروژه اجرا و نصب نمود و حتی در شرایطی نیاز به نصاب حرفه ای و کاربلد هم نبوده و یک شخص بی تجربه تنها با رعایت نکات اساسی و اصولی و نکات ایمنی می تواند لوله خرطومی بتن سوپر فلکس را اجرا نماید.
در مواقعی ممکن است نیاز باشد تا لوله خرطومی بتن سوپر فلکس مواد شیمیایی و اسیدی را با خود حمل نمیاد که در این شرایط باید آن را به گونه ای طراحی و تولید نمایند تا در برابر مواد شیمیایی و خورنده کاملا آسیب پذیر بوده و دچار خرابی و فرسودگی نگردد. در این شرایط لوله خرطومی بتن سوپر فلکس در مدت زمان طولانی تری می تواند عمر نماید و به فعالیت مفید خود ادامه دهد.


تگ ها : لوله خرطومی بتن، انتقال بتن