خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی بتن سوپر فلکس -0033

لوله خرطومی بتن سوپر فلکس -0033
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس  همان طور که نام آن مشخص است یکی از انواع لوله های خرطومی به شمار می رود که جهت انتقال بتن در انواع فضاها و کاربری ها و خصوصا کاربری های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس (Superflex Concrete Flexible Duct) از مشهور ترین و پر کاربرد ترین برند های لوله خرطومی جهت این کاربری به شمار می رود و علت این شهرت و محبوبیت مزایای فراوانی است که لوله خرطومی پمپ بتن دارا می باشد و همچنین کیفیت ساخت بسیار بالای آن که شیلنگ خرطومی بتن را از سایر انواع لوله های خرطومی متمایز نموده است.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس را می توان در سایزهای مختلف و در وزنها و متراژ گوناگونی وابسته به نیاز تولید نمودو علت این تنوع خصوصا در مورد وزن آن، این است که مواد بتنی هنگام عبور از داخل شلنگ خرطومی بتن اگر حجم و وزن بالایی داشته باشند بسیار مهم است تا وزن لوله خرطومی بتن هم بالا باشد تا توانایی تحمل وزن این حجم از بتن را داشته باشد و دچار آسیب نگردد. همچنین برای فضاهای بزرگتر و کاربری های گسترده تر نیاز به سایز بزرگتر از این لوله خرطومی بوده و جهت کاربری های کوچکتر و محدود تر نیز نیاز به سایز های کوچکتری از لوله خرطومی بتن سوپر فلکس می باشد. 

لوله خرطومی بتن سوپرفلکس چیست؟
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس نوعی از کانال صنعتی است که از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است. این انعطاف پذیری بالا مزایای فراوانی هم با خو به همراه دارد. یکی از این مزایا این مورد است که به سادگی می توان آن را خم و راست، فشرده و باز کرد و بدین ترتیب می توان در فضاهای مختلف خصوصا فضاهایی که در آنها محدودیت وجود دارد استفاده کرد. این مسئله در حالی است که این خصوصیت برای کانال های صلب و غیر منعطفی نظیر کانال های اسپیرال وجود ندارد و به همین علت محدودیت هایی برای استفاده از آن ها وجود خواهد داشت. اما برای لوله خرطومی بتن هیچ محدودیتی وجود نداشته و به راحتی می توان از آن در بسیاری از شرایط و فضاهای مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت.این خاصیت انعطاف پذیری موجب می شود که این لوله خرطومی فضای زیادی را اشغال نکند. به دلیل آنکه به راحتی فشرده شده و در فضایی مانند فضای انباری به راحتی می توان تعداد بالایی از این نوع لوله خرطومی را در فضا جای داده و به دلیل خاصیت فشردگی، می توان تعداد بالایی از این لوله خرطومی منعطف را قرار داد و همچنین به هنگام حمل و نقل هم می توان تعداد زیادی از آن را در خودرو قرار داده و حمل نمود.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس بیشتر جهت انتقال مواد بتنی، نفتی و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین به گونه ای طراحی می شود که در برابر مواد شیمایی و آسیب رسان از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد و دچار هیچ گونه صدمه و مشکلی نخواهد شد.

ساختار لوله خرطومی بتن سوپرفلکس
ساختار این لوله خرطومی به گونه ای است که در لایه خارجی آن بدون هرگونه درز و شکاف و سوراخ است و به همین علت موادی که ممکن است آسیب رساند باشند به داخل این لوله خرطومی نفوذ نخواهند کرد و همچنین این خصوصیت در مورد لایه داخلی این لوله خرطومی هم صادق بوده و بدین ترتیب موادی که از داخل لوله خرطومی در حال عبور هستند، به بیرون نشتی نکرده و در میانه راه از آن خارجی نمی شوند. در نتیجه مواد به سرعت و به صورت تمام و کمال مستقیما به مقصد خود خواهند رسید.ویژگی های لوله خرطومی بتن سوپر فلکسی
یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد لوله خرطومی بتن سوپر فلکس که آن را از سایر انواع لوله های دیگر در این زمینه متمایز نموده است امکان انعطاف پذیری آن است که این میزان بسیار هم بالا می باشد یعنی لوله خرطومی بتن ریزی در فضای گسترده ای می تواند خم و راست و حتی فشرده گردد. بدین صورت که به هر شکل و حالت مورد نظری در آمده و حتی در آن حالت ثابت می ماند. بنابراین در کاربری ها و فضاهایی که سایر انواع لوله ها و خصوصا لوله های صلب و سخت نمی توانند از آن عبور نمایند و یا در آن جای بگیرند، به راحتی می توان از این محصول استفاده نمود چون به آسانی و سهولت در آن فضا جای می گیرد.
همچنین امکان فشرده شدن لوله خرطومی بتن سوپر فلکس موجب می شود تا فضای بسیار کمی را اشغال نموده و بتوان از باقی فضای مفید حداکثر استفاده را نمود و درواقع نوعی صرفه جویی و استفاده بهینه از فضا هم به شمار می رود.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس به علت ساختاری که دارد دارای وزن بسیار سبکی می باشد و این وزن سبک کاملا در جهت سهولت بخشیدن به تولید و اجرای آن کمک می نماید. بدین صورت که به علت وزن بسیار پایینی که دارد به آسانی و به سرعت تولید می گردد چرا که علاوه بر وزن سبک دارای ساختار بسیار ساده و غیر پیچیده ای نیز می باشد و همچنین به علت وزن پایین آن می توان آن را به آسانی و با سرعت بسیار بالایی به محل پروژه منتقل نموده و سپس در محل مورد نظر اجرا نمود. این سرعت بالا در تولید و اجرای لوله خرطومی بتن سوپر فلکس موجب شده است تا پروژه در کوتاه زمان ممکن انجام گردد و به موقع و در زمان مد نظر تحویل کارفرما داده شود و درواقع امر زمان بندی از مهم ترین مسائل هنگام اجرای پروژه است.قیمت لوله خرطومی بتن سوپر فلکس
از دیگر مزیت های لوله خرطومی بتن سوپر فلکس که درواقع نقش بسیار پر رنگی را در استفاده گسترده از آن ایفا می نماید، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه آن است که موجب می شود تا هزینه های تولید و اجرای آن تا حد بسیار زیادی پایین آمده و کاملا در مصرف هزینه های ناشی از تولید و اجرای آن صرفه جویی نماید. این امر همان طور که گفته شد از محبوب ترین ویژگی های آن به شمار می رود چرا که برای هر مهندس و سازنده ای بسیار مهم است تا هزینه های پروژه خود را تا حد امکان پایین نگه دارد.

نصب لوله خرطومی بتن سوپرفلکس
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس را می توان به کمک تنها یک نیروی متخصص در محل پروژه اجرا و نصب نمود و حتی در شرایطی نیاز به نصاب حرفه ای و کاربلد هم نبوده و یک شخص بی تجربه تنها با رعایت نکات اساسی و اصولی و نکات ایمنی می تواند لوله خرطومی بتن را اجرا نماید.
در مواقعی ممکن است نیاز باشد تا لوله خرطومی بتن سوپر فلکس مواد شیمیایی و اسیدی را با خود حمل نمیاد که در این شرایط باید آن را به گونه ای طراحی و تولید نمایند تا در برابر مواد شیمیایی و خورنده کاملا آسیب پذیر بوده و دچار خرابی و فرسودگی نگردد. در این شرایط لوله خرطومی بتن در مدت زمان طولانی تری می تواند عمر نماید و به فعالیت مفید خود ادامه دهد.
این محصول دارای طول عمر بسیار بالایی است و علت این امر هم مقاومت بسیار بالای آن در برابر عوامل گوناگون است که این عوامل هم شامل عوامل طبیعی نظیر شرایط گوناگون آب و هوایی و جوی می شود و هم شامل عوامل شیمیایی نظیر موادی که گفته شد. در نتیجه در برابر بسیاری از عوامل و شرایط مختلف کاملا مقاوم و مستحکم بوده و به هیچ وجه دچار آسیب و صدمه نخواهد شد. به همین علت هزینه هایی که ممکن است در جهت تعمیرات و نگهداری از این کانال نیاز باشد که صرف شود، کاملا حذف شده و در هزینه ها بسیار صرفه جویی می نماید.
به طور کلی لوله خرطومی بتن سوپر فلکس یک لوله خرطومی هوا مقرون به صرفه به شمار می رود چرا که به طور کلی هزینه هایی که برای تولید این لوله خرطومی صرف می شود، هزینه های مقرون به صرفه و پایینی هستند و همچنین هزینه هایی که برای اجرای آن صرف می شود، هم شامل هزینه های نسبتا مناسب و مقرون به صرفه ای به شمار می رود و به همین علت می توان گفت که این لوله خرطومی جزو کانال های بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی به شمار می رود.وزن لوله خرطومی بتن بسیار سبک است و همین مسئله موجب سهولت حمل و نقل آن شده است. در نتیجه سرعت حمل و نقل و اجرای این لوله خرطومی با سرعت بالاتری انجام خواهد شد.
لوله خرطومی بتن سوپر فلکس در مقایسه با سایر کانال های مشابه موجود در بازار دارای مزیت ها و برتری های فراوانی است که منجر به استفاده گسترده از آن و جایگزینی برای آن دسته از کانال هایی شده است که مشکلات فراوانی را پدید می آورند. بدین صورت که امروزه در بسیاری از پروژه های مختلفی که انجام می شود، صاحبین پروژه بیشتر تمایل به استفاده از لوله خرطومی بتن سوپر فلکس در پروژه های خود به جای استفاده از سایر انواع کانال ها دارند.
تگ ها : لوله خرطومی بتن، انتقال بتن، لوله خرطومی بتن سوپر فلکس