خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا- 0025

لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا- 0025

لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا

ساختار این لوله از یک لایه آلومینیوم لمینیت شده با روکش نسوز ساخته شده است.


سایز 32 – 40 – 65 – 75 – 90 – 100 – 120 – 150 – 200 – 400 میلیمتر

طول استاندارد 25 متر

دمای کاری مقاوم در بازه دمای 50- الی 250+ درجه سانتیگراد


مزایا

لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا بسیار سبک بوده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. همچنین مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت دارا می باشد.


کاربرد

برای انتقال هوا با دمای بالا و انتقال دود مورد استفاده قرار می گیرد.


اسامی دیگر این محصول

لوله آلومینیومی حرارت بالا, لوله خرطومی کاغذی آلومینیومی حرارت بالا

-----------------------------------------------------------------------------------

لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا همان طور که از نامش پیدا است، جهت استفاده در فضاهایی که حرارت بالایی در آن فضا جریان دارد و یا مواد و هوا را با حرارت بالا باید منتقل کند مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت این لوله خرطومی به گونه ای طراحی و تولید شده است که در برابر حرارت بالا و گرما دچار آسیب نخواهد شد. البته دارای سقف دمایی هم هست که تا آن دمای مشخص به هیچ وجه دچار آسیب و صدمه نشده و به راحتی می توان از آن استفاده نمود.

لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا به کمک ورقه های آلومینیوم ساخته می شود و و جود آلومینیوم به عنوان یک عایق بسیار قوی عمل می کند بدین صورت که در برابر عواملی همچون حرارت، رطوبت، گرما، برف، تابش مستقیم خورشید، باد، نفوذ جانوران و...  بسیار مقاوم بوده و درواقع کاملا مانع از این می شود که این عوامل به داخل لوله خرطومی نفوذ کرده و به آن آسیب برسانند.

ساختار لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا به گونه ای ساخته و پرداخته شده است که در برابر عواملی همچون فشار بالا، کشش، ضربه، فرسایش و... از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد.

به همین علت اگر در معرض عوامل آسیب رسانی همچون موارد گفته شده هم قرار بگیر، به هیچ عنوان دچار هیچ گونه أسیب، صدمه و خرابی نخواهد شد. بنابراین با خاطری آسوده می توان از این لوله خرطومی در بسیاری از شرایط و موقعیت ها استفاده نموده و همین اوامر موجب شده اند که لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا از طول عمر بسیار بالایی برخوردار باشد. این طول عمر و کیفیت بالا منجر به این مسئله شده است که در طول عملکرد خود در سیستم های گوناگون دچار هیچ آسیبی نشده و در نتیجه نیاز به تعمیرات و یا تعویض قطعات به حداقل خود برسند و متعاقبا هزینه و زمانی که ممکن بود در جهت تعمیر و تعویض قعطعات این لوله خرطومی مصرف شود، عملا حذف و یا بسیار کاهش می یابد.

هزینه هایی که جهت خرید، تولید و اجرا مصرف می شوند، هزینه های نسبتا معقول و مناسبی هستند و می توان با تامین یک مقدار بودجه بسیار مناسب و پایین، تعداد بسیار بالایی از لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا را تولید، تهیه و اجرا نمود. از آنجایی که تامین بودجه و صرفه جویی در هزینه ها یک مسئله بسیار مهمی است  چرا که هرچقدر در هزینه ها صرفه جویی شود، به سود مجریان پروژه خواهد بود. بنابراین لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا به دلیل حفظ و صرفه جویی در بودجه و هزینه ها، یک گزینه بسیار کاربردی و مناسب برای پروژه های مختلف به شمار می رود.

علاوه بر هزینه ها، لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا در زمان بندی هم بسیار صرفه جویی می نماید. زمان بندی هم یک مسئله بسیار مهم دیگری است که به هنگام اجرای پروژه بسیار باید مور توجه قرار داد.

بدین ترتیب که می توان در طی زمان بسیار کوتاه تعداد بالایی از این لوله خرطومی را تولید نمود که البته علت این امر مربوط به سادگی بسیار ساختار این لوله خرطومی و همچنین وجود ماشین آلات بسیار پیشرفته است.

لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا دارای یک ساختار بسیار ساده، بسیار سبک اما در عین حال بسیار با کیفیت و مقاوم است. به طوری که با این ساختار ساده و در عین حال مقاوم، بسیار زیاد می توان سرعت اجرا و تولید را بالا برد و در زمان صرفه جویی نمود. از طرفی سبکی وزن آن موجب شده است که به راحتی بتوان تعداد بالایی از آن ها جمع آوری کرده و حمل نمود. از طرفی دوباره به دلیل سبکی وزن و سادگی ساختار، راه اندازه و نصب هم به سادگی و هم به سرعت انجام بگیرد.

بنابراین جهت اجرا نیاز به نیروی نصاب به تعداد بالا نبوده و تنها به کمک یک یا دو نیروی حرفه ای و با تجربه می توان به سرعت آن را در محل پروژه اجرا نمود.

خاصیت انعطاف پذیری لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا یک خصلت بسیار مهم و کاربردی به شمار می رود. خصوصا در شرایطی نظیر به هنگام انبار کردن در یک فضا، می توان تعداد بالایی از این لوله خرطومی را به صورت فشرده در آورده و از آنجایی که در این شرایط فضای کمی را اشغال می کنند، می توان بدین ترتیب تعداد بالایی از این نوع لوله خرطومی را در یک فضا جای داد. همین مسئله در مورد حمل و جا به جایی آنها هم صادق است.

از دیگر نتایج مطلوبی که به دلیل خاصیت انعطاف پذیری بالا، لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا در اختیار شما قرار می دهد این مورد است که به سادگی و تنها به کمک نیروی دست می توان آن را به اشکال و حالات مختلف در آورد. همین خصوصیت موجب می شود که در بسیاری از پروژه ها که برای مثال فضایی محدود و یا دارای قناصی و کجی خاصی وجود دارد، این لوله خرطومی به سادگی به حالت های مختلف در آمده و در آن فضا جای می گیرد. در حالی که این خصوصیت منحصر به فرد در مورد بسیاری از انواع دیگر کانال ها و لوله های هوا صادق نبوده و تنها در مورد انواع لوله خرطومی هوا صادق است. بنابراین این خصوصیت یک برتری و مزیت بسیار قابل توجه در برابر انواع لوله های هوای موجود در بازار صنعتی به شمار می رود به گونه ای توجه هر خریداری را به خود جلب می نماید چرا که این ویژگی بسیار کاربردی بوده و کار را برای مصرف کنندگان بسیار ساده تر می کند.

از دیگر خصوصیات بسیار کاربردی لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا این مورد است که سطح خارجی آن به طور کامل یکپارچه بوده و هیچ گونه سوراخ، درز و شکافی هرچند کوچک و کم وجود نخواهد داشت. چرا که اگر درز و شکافی وجود داشت، مواد و عوامل آسیب رسان به سادگی به داخل لوله خرطومی وارد شده و موجب آسیب رسیدن به بافت ساختمانی لوله خواهند شد و از کیفیت و طول عمر آن تا میزان بسیار خواهد کاست. اما یکدست بودن این لایه منجر به بالا رفتن طول عمر و کیفیت این لوله شده است.

از طرفی این ویژگی در مورد لایه داخلی لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا هم کاملا صادق است. بدین صورت که عاری از هرگونه درز و سوراخی بوده و در نتیجه این امر موجب می شود که هر ماده ای که از درون لوله خرطومی در حال عبور است، به دلیل وجود درز و شکاف های احتمالی به بیرون درز نکرده و به صورت روان و با سرعت بدون هدر رفت، به مقصد خود خواهند رسید. عامل دیگری که در سرعت بخشیدن به عبور مواد از داخل لوله خرطومی نقش مهمی را ایفا می کند، صاف بودن سطح داخلی لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا است. این مسئله موجب می شود که هیچ پستی بلندی و به اصطلاح دست اندازی در سطح داخلی این لوله خرطومی وجو نداشته باشد و موادی که از داخل آن عبور می کنند، به هنگام عبور به طور قطع به هیچ نوع مانعی برخورد نکرده و در جای خود متوقف نخواهند شد. در نتیجه سرعت حرکت آن ها ورسیدن به مقصد بسیار بالا خواهد بود.

لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا به هنگام استفاده، وابسته به نوع پروژه، متراژ، کاربری و بسیاری از خصوصیات و ویژگی های دیگر نیاز به قطعات و لوازم جانبی خاصی پیدا خواهند کرد. برخی از این قطعات ممکن است به صورت سفارشی تولید شده و تنها مختص آن پروژه باشند اما قطعات به صورت پیش فرض هم جهت استفاده دز پروژه های گوناگون وجود دارند. برای مثال زانویی ها، رابط ها که در واقع پیوند دهنده دو لوله خرطومی هم سایز هستند، دریچه ها که نقش پخش و تقسیم هوا در قسمت آخر را بر عهده دارند، دمپرها که در جهت تنظیم دریچه ها مورد استفاده قرار گرفته و ر دو نوع برقی و دستی موجود هستند. دریچه های گرد هم به طور کلی د دسته بندی های متنوعی از نظر ابعاد، شکل ظاهری، کاربری، جنس، رنگبندی و... ساخته می شوند که می توانید با توجه به نیاز خود هریک از آن ها را تهیه نمایید.

ساپورت ها که نگه دارنده لوله خرطومی آلومینیومی حرارت بالا در جای خود هستند که به صورت دیواری یا سقفی وجود دارند و تبدیل هایی که سایزهای مختلف لوله های خرطومی را بهم پیوند می دهد و در مواقعی می تواند به صورت تبدیل چهارگوش به گرد باشد که لوله خرطومی را به یک کانال چهارگوش پیوند بزند. قطعات و متعلقات در انواع گوناگونی موجود هستند که می توان وابسته به نیاز هریک را انتخاب نمود.


 


تگ ها : لوله آلومینیومی حرارت بالا, لوله خرطومی کاغذی آلومینیومی حرارت بالا