خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس - 0034

لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس - 0034
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس از برندهای بسیار مشهور و مطرح در زمینه انتقال مواد شیمیایی و نفتی می باشد. بدین ترتیب که در بسیاری از پروژه ها در سرتاسر دنیا شاهد استفاده از لوله خرطومی سوپر فلکس هستیم و روز به روز هم شاهد استفاده گسترده از لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس (Superflex blue navy Flexible Duct) می باشیم.
درواقع علت محبوبیت لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس در میان مهندسین تاسیسات و سازندگان کیفیت ساخت و بازدهی بسیار بالای شیلنگ آبی نفتی سوپر فلکس و مزایا و برتری هایی که نسبت به سایر انواع لوله ها دارا می باشد، است.
از لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس جهت انتقال مواد نفتی، آب و مایعات، مواد پودری و ذرات و... در پروژه ها و کاربری های متنوعی استفاده می گردد. به همین علت باید به گونه ای طراحی و تولید گردد تا در برابر مواد شیمیایی و اسیدی کاملا مقاوم بوده و دچار هیچ گونه خراش، آسیب، پارگی، پوسیدگی و... نگردد.
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس را می توان درتنوع گسترده ای از نظر سایز دهانه، متراژ، وزن و... تولید نمود و این ارقام می تواند با توجه به نیاز محیطی و شرایطی پروژه و نیاز مشتری تغییر نماید و کاملا متناسب با شرایط و نیاز باشد. به همین علت می توان از لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس در بسیاری از کاربری ها و فضاها استفاده نمود.
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس از سه لایه بسیار مقاوم پی وی سی به رنگ آبی نفتی تولید می گردد و این مقاومت بالا در ساختار شلنگ آبی نفتی سوپر فلکس موجب شده است در برابر عوامل بسیار گوناگون و متعدد نظیر نفوذ حشرات مختلف و عوامل آسیب رسان گوناگون در محیط طبیعی، عوامل شیمیایی و نفتی و اسیدی، نفوذ رطوبت، آب، حرارت، سرما و گرما، نور خورشید، عوامل جوی و محیطی و...کاملا مقاومت نشان داده و دچار هیچ گونه آسیب و مشکلی نگردد و درواقع همین عامل موجب طولانی شدن طول عمر لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس می گردد و حتی باعث می شود که شیلنگ آبی نفتی در طول عمر کارکرد خود به هیچ عنوان نیاز به تعمیرات و نگهداری خاصی پیدا نکرده و یا حتی نیاز به تعویض قطعات آن نباشد. بدین ترتیب هزینه هایی که ممکن است در این جهت مصرف گردد حذف شده و تا حد فراوانی درهزینه های جاری و نهایی پروژه صرفه جویی می گردد.
اما به طور کلی لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس پر هزینه نمی باشد و می توان با پرداخت هزینه های بسیار کمی آن را تولید نمود و حتی هزینه هایی که صرف اجرای این پروژه شده بالا نبوده و در نهایت در هزینه ها صرفه جویی نموده و کاملا مقرون به صرفه است.
سطح داخلی و خارجی لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس کاملا صاف، یکدست و بدون هیچ گونه پستی بلندی میباشد و همین مورد باعث می شود تا موادی که از داخل آن عبور می نمایند به راحتی عبور نموده و در مسیر خود با هیچ مانعی مواجه نگشته و به صورت روان و راحت عبور نمایند. همچنین لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس در سطح داخلی خود دارای هیچگونه شکاف و یا سوراخی نمی باشد در نتیجه مانع از نشتی شده و انرژی را تلف نمی نماید. بدین ترتیب تا حد زیادی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می نماید.
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس درست است که از جنس پی وی سی بسیار مقاوم و مستحکم تولید شده است اما به هیچ عنوان سنگین نبوده و وزن آن بسیار پایین می باشد. به همین علت موجب سبکی وزن کلی آن می گردد و این سبکی وزن لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس امر حمل و نصب آن را به آسانی انجام می دهد.
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس دارای انعطاف پذیری بسیار زیادی می باشد و دارای ساختاری کاملا منعطف و حالت پذیر است. به گونه ای که به هر شکل و حالت دلخواهی در آمده و حتی بنا بر نیاز به همان حالت باقی می ماند. همچنین به علت فشرده شدن می توان تعداد بیشتری از لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس در فضای مورد نظر انبار نمود چون جمع شده و فضای بسیار کمی را اشغال می نماید و حتی درهنگام جا به جایی و حمل هم می توان تعداد بیشتری از آن را جابه جا نمود.
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای سایر لوله ها و خصوصا لوله های صلب و سخت شده است چون علاوه بر صلبیت مشکلات فراوانی را با خود همراه می نمایند اما لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس تمامی این مشکلات و مسائل را نه تنها برطرف نموده است بلکه دارای مزیت هایی می باشد که موجب شده است تا به جای لوله های قدیمی از لوله آبی نفتی در پروژه های مختلف بیشتر استفاده گردد و در نتیجه موجب عملکرد هرچه بهتر و پر بازده تر شلنگ آبی نفتی سیستم مورد نظر گردد.

تگ ها : لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس