خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس - 0034

لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس - 0034
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس از برندهای بسیار مشهور و مطرح در زمینه انتقال مواد شیمیایی و نفتی می باشد. بدین ترتیب که در بسیاری از پروژه ها در سرتاسر دنیا شاهد استفاده از لوله خرطومی سوپر فلکس هستیم و روز به روز هم شاهد استفاده گسترده از لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس (Superflex blue navy Flexible Duct) می باشیم.
درواقع علت محبوبیت این محصول در میان مهندسین تاسیسات و سازندگان کیفیت ساخت و بازدهی بسیار بالای شیلنگ آبی نفتی سوپر فلکس و مزایا و برتری هایی که نسبت به سایر انواع لوله ها دارا می باشد، است.

لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس چیست؟
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس  جهت جا به جایی مواد نفتی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین علت به گونه ساخته و طراحی می شود که در برابر مواد شیمیایی هیچ گونه آسیبی نبیند. یعنی مقاومت ساختاری این لوله خرطومی به قدری بالا است که نه تنها در برابر انواع مواد شیمیایی، بلکه در برابر عوامل طبیعی نظیر عوامل جوی و آب و هوایی هم از خو مقاومت بسیار بالایی نشان داده و دچار هیچ آسیب و صدمه ای نخواهد شد. به همین علت است که گفته می شود این محصول از طول عمر بسیار بالایی بهره مند است. درواقع کیفیت و مقاومت بسیار بالای این لوله خرطومی موجب استفاده گسترده از آن در بسیاری از شرایط و فضاها شده است.  همچنین عامل دیگری که موجب شده است تا از آن در بسیاری از فضاها بتوان استفاد نمود، تنوع سایزی بسیار بالای آن است که سبب شده است تا در متراژهای گوناگون و مختلف بتوان از این لوله خرطومی استفاده نمود. از متراژهای پایین و کم گرفته تا متراژها بالاتر و بزرگتر نظیر کارخانه ها.
سطح داخل لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس کاملا صاف و یکدست است و این صافی موجب شده است تا موادی که از داخل این لوله خرطومی عبور می کنند، در مسیر خود به هیچ مانعی برخورد نخواهند کرد و همچنین به جایی که موجب کند شدن حرکت آنها شود هم گیر نخواهند کرد و در نتیجه به صورت روان و به سرعت از مبدا تا مقصد را طی کرده و فضایی دیگر منتقل خواهند شد.
از طرفی همین لایه داخلی عاری از هرگونه خلل و فرج یا درز و شکاف است. چرا که حتی اگر ذره ای سوراخ یا شکاف در ساختار این لایه وجود داشته باشد، مواد به هنگام عبور در مسیر داخلی لوله، به دلیل وجود شکاف ها در میانه راه خارج شده و هدر می روند. این در حالی است که هیچ درز و شکافی در ساختار لایه داخلی این لوله خرطومی دیده نخواهد شد و به همین علت مواد در حال عبور همگی به صورت تمام و کمال به مقصد خود خواهند رسید بدون آنکه اندکی موجب اتلاف انرژی شود.
این خاصیت یکدستی در لایه خارجی لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس هم وجود دارد و همین مسئله موجب می شود که هیچ ماده خارجی که آسیب رسان هم باشد و خصوصا حشرات آسیب رسان به داخل این لوله خرطومی هوا وارد نخواهد شد.کاربرد لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس
از لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس جهت انتقال مواد نفتی، آب و مایعات، مواد پودری و ذرات و... در پروژه ها و کاربری های متنوعی استفاده می گردد. به همین علت باید به گونه ای طراحی و تولید گردد تا در برابر مواد شیمیایی و اسیدی کاملا مقاوم بوده و دچار هیچ گونه خراش، آسیب، پارگی، پوسیدگی و... نگردد.
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس را می توان درتنوع گسترده ای از نظر سایز دهانه، متراژ، وزن و... تولید نمود و این ارقام می تواند با توجه به نیاز محیطی و شرایطی پروژه و نیاز مشتری تغییر نماید و کاملا متناسب با شرایط و نیاز باشد. به همین علت می توان از آن در بسیاری از کاربری ها و فضاها استفاده نمود.
سطح داخلی و خارجی لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس کاملا صاف، یکدست و بدون هیچ گونه پستی بلندی میباشد و همین مورد باعث می شود تا موادی که از داخل آن عبور می نمایند به راحتی عبور نموده و در مسیر خود با هیچ مانعی مواجه نگشته و به صورت روان و راحت عبور نمایند. همچنین این محصول در سطح داخلی خود دارای هیچگونه شکاف و یا سوراخی نمی باشد در نتیجه مانع از نشتی شده و انرژی را تلف نمی نماید. بدین ترتیب تا حد زیادی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می نماید.

تولید لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس درست است که از جنس پی وی سی بسیار مقاوم و مستحکم تولید شده است اما به هیچ عنوان سنگین نبوده و وزن آن بسیار پایین می باشد. به همین علت موجب سبکی وزن کلی آن می گردد و این سبکی وزن آن امر حمل و نصب آن را به آسانی انجام می دهد.
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس دارای انعطاف پذیری بسیار زیادی می باشد و دارای ساختاری کاملا منعطف و حالت پذیر است. به گونه ای که به هر شکل و حالت دلخواهی در آمده و حتی بنا بر نیاز به همان حالت باقی می ماند. همچنین به علت فشرده شدن می توان تعداد بیشتری از آن در فضای مورد نظر انبار نمود چون جمع شده و فضای بسیار کمی را اشغال می نماید و حتی درهنگام جا به جایی و حمل هم می توان تعداد بیشتری از آن را جابه جا نمود.
این محصول امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای سایر لوله ها و خصوصا لوله های صلب و سخت شده است چون علاوه بر صلبیت مشکلات فراوانی را با خود همراه می نمایند اما این محصول تمامی این مشکلات و مسائل را نه تنها برطرف نموده است بلکه دارای مزیت هایی می باشد که موجب شده است تا به جای لوله های قدیمی از لوله آبی نفتی در پروژه های مختلف بیشتر استفاده گردد و در نتیجه موجب عملکرد هرچه بهتر و پر بازده تر شلنگ آبی نفتی سیستم مورد نظر گردد.

نصب لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس از وزن بسیار سبکی بهره مند است و این وزن سبک سرعت روند اجرای پروژه را هم بسیار بالا برده است. علاوه بر وزن سبک، ایت کانال خرطومی از ساختار بسیار ساده و غیر پیچیده ای بهره مند بوده و همین مسئله موجب شده است که سرعت تولید آن بسیار بالا بدین ترتیب که به سادگی بتوان در مدت زمان بسیار کوتاه، تعداد زیادی از این کانال خرطومی را تولید نموده و مورد استفاده قرار داد. از طرفی سرعت اجرا و راه اندازی این لوله خرطومی هم به علت وزن سبک و ساختار ساده ای که دارد بسیار بالا است چرا که به همین دلایل نیاز به تعداد بالایی از نیروهای نصاب نداشته و تنها به کمک تعداد کمی نیروی کاربلد و حرفه ای می توان این لوله خرطومی را نصب و اجرا نمود و همچنین می توان به صورت همزمان تعداد بسیاری از آن ها را اجرا نمود و در زمان بندی و بودچه تا میزان فراوانی صرفه جویی نمود.
سایر کانال های هوایی که با این محصول تقریبا هم رده هستند، مشکلات بسیاری را پدید می آورند و معمولا از کیفیت بالایی بهره مند نیستند و در نتیجه موجب بروز اختلال در روند اجرای پروژه و کل سیستم می شوند. این در حالی است که لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس نه تنها هیچ مشکلی را پدید نمی آورد، بلکه مزیت ها و برتری های فراوانی نسبت به کانال ها و لوله های خرطومی هم رده خود دارد. در نتیجه می توان گفت که این لوله خرطومی می تواند در بسیاری از شرایط و کاربری ها جایگزین بسیار مناسبی برای این دسته از کانال ها و لوله های موجود باشد و به همین خاطر می توان با خاطری آسوده از این لوله خرطومی در پروژه های مختلف استفاده نمود.قیمت لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس
لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس از سه لایه بسیار مقاوم پی وی سی به رنگ آبی نفتی تولید می گردد و این مقاومت بالا در ساختار شلنگ آبی نفتی سوپر فلکس موجب شده است در برابر عوامل بسیار گوناگون و متعدد نظیر نفوذ حشرات مختلف و عوامل آسیب رسان گوناگون در محیط طبیعی، عوامل شیمیایی و نفتی و اسیدی، نفوذ رطوبت، آب، حرارت، سرما و گرما، نور خورشید، عوامل جوی و محیطی و...کاملا مقاومت نشان داده و دچار هیچ گونه آسیب و مشکلی نگردد و درواقع همین عامل موجب طولانی شدن طول عمر آن می گردد و حتی باعث می شود که شیلنگ آبی نفتی در طول عمر کارکرد خود به هیچ عنوان نیاز به تعمیرات و نگهداری خاصی پیدا نکرده و یا حتی نیاز به تعویض قطعات آن نباشد. بدین ترتیب هزینه هایی که ممکن است در این جهت مصرف گردد حذف شده و تا حد فراوانی در هزینه های جاری و نهایی پروژه صرفه جویی می گردد.
اما به طور کلی لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس پرهزینه نمی باشد و می توان با پرداخت هزینه های بسیار کمی آن را تولید نمود و حتی هزینه هایی که صرف اجرای این پروژه شده بالا نبوده و در نهایت در هزینه ها صرفه جویی نموده و کاملا مقرون به صرفه است.
تگ ها : لوله خرطومی آبی نفتی سوپر فلکس