خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی آبنما استخوانی سبز- 0023

لوله خرطومی آبنما استخوانی سبز- 0023

لوله خرطومی آبنما استخوانی سبز

ساختار لوله خرطومی آبنما فنر استخوانی از یک نوار فشرده pvc تشکیل یافته و بوسیله فنر های pvc که مابین این نوار ها قرار گرفته تقویت شده است. شیلنگ آبنما فنردار سبز رنگ بوده و مقاومت خوبی در برابر گرما و سرما دارا می باشد. داکت فلکسیبل آبنما فنردار دارای شعاع خم کوچک و مقاومت بالا در برابر فشار است. سطح داخلی و خارجی شلنگ فنر استخوانی صاف می باشد و مقاومت خوبی در برابر ضربه ، فشار و له شدن دارد. آبنما فنر استخوانی مناسب جهت سیستم های مکش و دهش بوده و جهت انتقال پودر،ذرات، مواد، آب و مایعات مورد استفاده قرار می گیرد. 

سایز  1- 1.1/4 – 1.1/2 – 2 – 2.1/2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 8  اینچ

طول  30 الی 60 متر

دمای کار  مقاوم در بازه دمای 30- الی 80+ درجه سانتیگراد بطور دائم

مزایای هلیکس هوز

لوله خرطومی آبنما فنردار مقاومت خوبی در برابر خوردگی و سایش دارا می باشد. لوله خرطومی هواکشی نارسانای  جریان برق و الکتریسیته بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشاردارد، لوله آبنما فنر استخوانی دارای سطح داخلی و خارجی صاف می باشد. فنر استخوانی هواکشی مقاومت بالایی در برابر پیچ خوردگی و جمع شدگی داشته و در برابر اشعه UVمقاوم می باشد.


از اسامی دیگر این لوله می توان به لوله خرطومی بذر پاشی, لوله خرطومی کشاورزی و لوله خرطومی صنایع غذایی اشاره نمود.


کاربرد لوله خرطومی آبنما فنر استخوانی

شلنگ آبنما فنردار جهت انتقال، مکش و تخلیه آب، مواد، نفت، پودر، آب نمک، اسید های رقیق، مواد شیمیایی، بذرهای کشاورزی،خاک اره چوب و ذرات فوم در کارخانجات، صنایع کشاورزی، صنعت ساخت و ساز، آبیاری، معادن و فاضلاب ها مورد استفاده قرار می گیرد.

داکت فلکسی آبنما فنردار همچنین در سیستم های انتقال مواد غذایی خنک در صنایع غذایی و برای جمع آوری گرد وغبار و هواکشی در صنعت نجاری، کاشی سازی، نساجی، صنایع چوب و مکان هایی که در ارتباط با گرد و غبار هستند مورد استفاده قرار می گیرد.


اسامی دیگر این محصول

لوله خرطومی آبنما فنر استخوانی سبز, شیلنگ آبیاری کشاورزی, شیلنگ خرطومی آبنما سبز, شلنگ فنردار, لوله خرطومی آبنما فنر استخوانی، لوله خرطومی فنر استخوانی، شیلنگ آبنما فنردار، داکت فلکسیبل آبنما فنردار، شلنگ فنر استخوانی، آبنما فنر استخوانی، شیلنگ آبنما فنر استخوانی، شلنگ آبنما فنردار، داکت فلکسی آبنما فنردار، لوله خرطومی آبنما فنردار, هلیکس هوز, لوله خرطومی بذر پاشی, لوله خرطومی کشاورزی, لوله خرطومی صنایع غذایی, لوله خرطومی هواکشی, فنر استخوانی هواکشی

-----------------------------------------------------------------

این لوله خرطومی یک لوله خرطومی بسیار منعطف و دارای خاصیت فلکسبیلیتی بسیار بالا است به این صورت که به سادگی به هر شکل و حالتی درآمده و از خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالایی بهره مند است.

از لوله خرطومی آبنما استخوانی سبز در کاربری هایی نظیر زهکشی، آبیاری باغات، اراضی کشاورزی، حمل مواد نفتی، شیمیایی و گازی و... مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت ساختار آن به گونه ای طراحی و تولید می شود که در برابر بسیاری ازعوامل مخرب نظیر مواد شیمایی آسیب رسان و همچنین عوامل طبیعی که ممکن است به این لوله خرطومی آسیب جدی برساند، مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد. بنابراین می توان گفت که این لوله خرطومی را تقریبا می توان در تمامی انواع فضاها با تمامی شرایط مختلف و گوناگون مورد استفاده قرار داد بدون آنکه کوچکترین نگرانی در مورد آسیب و صدمه رسیدن به آن باشید. 

به همین علت لوله خرطومی آبنما استخوانی سبز از طول عمر بسیار بالایی برخوردار بوده و در نتیجه در طول کارکرد خود نیاز به هیچ گونه تعمیرات و نگهداری خاصی پیدا نخواهد کرد و متناوبا هزینه هایی که ممکن بود در این جهت مصرف شود، تقریبا می توان گفت که حذف خواهد شد.

لوله خرطومی آبنما استخوانی سبز از تنوع سایزی بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین علت می توان از آن در شرایط و کاربری های گوناگونی استفاده نمود این تنوع کاربری موجب استفاده گسترده از آن شده است.

سطح داخلی این لوله خرطومی کاملا صاف و یکدست است. بدین صورت که دارای هیچ گونه پستی و بلندی نیست به همین علت هر گونه ماده ای که از داخل آن عبور می کند، به سرعت و بدون برخورد و گیر کردن به هیچ مانعی از داخل آن عبور می کند. بدین ترتیب سرعت انجام کار هم چندین برابر خواهد شد.

لوله خرطومی آبنما استخوانی سبز از نظر هم سطح خارجی و هم سطح داخلی عاری از هرگونه شکاف و سوراخی هرچند کوچک است. به همین علت به هنگام استفاده و عبور مواد از داخل آن، نه تنها مواد به بیرون نشتی نکرده و در میانه راه خارج نمی شوند، از طرفی از سطح خارجی آن هم هیچ ماده مزاحم و آسیب رسانی به داخل لوله خرطومی وارد نخواهد شد و در نتیجه هیچ گونه آسیبی از این نظر به آن وارد نمی شود.

این لوله خرطومی از سرعت تولید و اجرای بسیار بالایی بهره مند است. بدین منظور که در طی زمان بسیار کوتاهی می توان تعداد بسیار زیادی از آن را در سایزها و اشکال مختلف تولید نمود و علت این امر هم سادگی ساختار و سبکی وزن آن است. این عوامل موجب می شود که این لوله خرطومی به سرعت قابل تولید باشد و از طرفی به سرعت قابل اجرا هم باشد.

بنابراین مسئله صرفه جویی در زمان که از اوامر بسیار مهم و اساسی است، در مورد این لوله خرطومی کاملا رعایت شده است.

علاوه بر صرفه جویی در مصرف زمان و انرژی، در مورد مصرف هزینه ها هم بسیار صرفه جویی می نماید و به طور کلی لوله خرطومی آبنما استخوانی سبز یک لوله خرطومی کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی از جنبه های گوناگون است. 

به دلیل تمام مزایا و ویژگی های منحصر به فردی که برای این لوله خرطومی گفته شد، این لوله خرطومی هوا یک لوله خرطومی بسیار کاربردی و اقتصادی است و به همین علت می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سایر لوله هایی که مشکلات بسیار را پدید می آورند باشد به گونه ای که احتمال می رود در آینده ای نه چندان دور از این لوله خرطومی استفاده گسترده و همگانی خواهد شد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.تگ ها : لوله خرطومی آبنما فنر استخوانی سبز, شیلنگ آبیاری کشاورزی