خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

شیلنگ خرطومی آبی نفتی-0022

شیلنگ خرطومی آبی نفتی-0022
شیلنگ خرطومی آبی نفتی از سه لایه PVCتشکیل شده است. لایه درونی لوله خرطومی آبی نفتی بتن از پی وی سی ساخته شده و ضدسایش می باشد. لایه میانی از پی وی سی سخت و لایه بیرونی از پی وی سی نرم ساخته شده اند. سطح داخلی و خارجی شیلنگ آبی نفتی صاف می باشد. خرطومی آبی نفتی، آبی رنگ بوده و مقاومت خوبی در برابر گرما و سرما دارا می باشد.شیلنگ خرطومی آبی نفتی دارای شعاع خم کوچک و مقاومت بالا در برابر فشار است. شیلنگ آبی نفتی جهت انتقال پودر،ذرات، آب، مواد و بتن مورد استفاده قرار می گیرد.
شیلنگ خرطومی آبی نفتی یک نوع لوله خرطومی بسیار منعطف است که به راحتی به هر شکل و حالتی قابل تبدیل است. به همین علت می توان از آن در بسیاری از فضاها و شرایطی که قرارگیری در آن ممکن است دشوار باشد، به راحتی جای می گیرد.
این محصول در سایزهای 1-1.1/4- 1.1/2- 2-2.1/2- 3- 4- 5- 6- 8اینچ و شاخه های به طول استاندارد 30 متر تولید می شود. دمای کاری مقاوم آن در بازه دمای 10-الی 80+ درجه سانتیگراد قرار دارد.
این نوع لوله خرطومی آبی نفتی متشکل از 3 لایه است. خارجی ترین لایه از جنس پی وی سی نرم و منعطف است، لایه میانی از جنس پی وی سی مستحکم و لایه درونی از جنس پی وی سی ضد سایش تشکیل شده است و ر نهایت یک ساختار بسیار مقاوم و مستحکم را به وجود می آورد.
سطوح داخلی و بیرونی شیلنگ خرطومی آبی نفتی بسیار صاف و عاری از هرگونه خلل و فرج و پستی بلندی است. بدین ترتیب مواد هنگامی که از درون شیلنگ خرطومی آبی نفتی عبور می نمایند، بدون آنکه به مانعی برخورد کنند به سادگی و به سرعت حرکت می کنند. شیلنگ خرطومی آبی نفتی به علت ساختار بسیار مقاوم و مستحکمی که دارد، در برابر فشار، گرما، حرارت، سرما، آب، رطوبت و بسیاری از مواد دیگر بسیار مقاوم است و به همین علت بسیار دیرتر دچار آسیب و صدمه می شود و بدین ترتیب در طی زمان طولانی تری دارای فعالیت مفید خواهد بود.
یکی دیگر از نتایج مثبت ناشی از صاف بودن سطح داخلی شیلنگ خرطومی آبی نفتی این مورد است که مواد و مایعات به هنگام عبور از داخل لوله، دچار نشتی نشده و در میانه راه از لوله خارج نمی شوند بنابراین به طور کلی موجب صرفه جویی و مانع از اتلاف انرژِی می شود.

مزایای لوله خرطومی نفتی
لوله خرطومی انتقال بتن مقاوم به فشارهای بالا بوده و سبک و انعطاف پذیر می باشد. لوله خرطومی بتن با دوام بالا، سطح داخلی و خارجی صاف، مقاوم در برابر پیچ خوردگی  وجمع شدن بوده و در برابر اشعه UVمقاوم می باشد، همچنین شیلنگ آبی نفتی در برابر مواد شیمیایی، خوردگی و سایش مقاومت بالایی دارد.
همان گونه که از نام شیلنگ خرطومی آبی نفتی پیداست، یکی از بارز ترین و مهمترین ویژگی های این لوله، خاصیت خرطومی شکل بودن آن است بدین صورت که به سادگی خم و راست شده و به هر شکل و حالتی در می آید. این خاصیت نقش بسیار مهمی را در قرار گیری شیلنگ خرطومی آبی نفتی در فضاهای مختلف، حتی فضاهایی که جهت قرار گیری دشوار هستند کاملا قابل استفاده است.
در کنار تمامی مزایا و ویژگی هایی که برای شیلنگ خرطومی آبی نفتی گفته شد، این لوله خرطومی دارای وزن بسیار پایین و سبکی است و درواقع به علت همین وزن پایین و سبک، به سادگی می توان آن را جا به جا نمود و بدین ترتیب در زمان هم تا میزان فراوانی صرفه جویی نمود. بنابراین این خاصیت شیلنگ خرطومی آبی نفتی، موجب صرفه جویی فراوان در وقت، هزینه و نیروی انسانی می شود.
علاوه بر صرفه جویی در موارد ذکر شده، شیلنگ خرطومی آبی نفتی از قیمت بسیار پایینی برخوردار است. می توان با هزینه های بسیار کم و ناچیز، شیلنگ خرطومی آبی نفتی بسیار مرغوب و با کیفیتی را تهیه نمود. بدین ترتیب می توان آن را یک لوله خرطومی کاملا مقرون به صرفه معرفی نمود.
تنوع سایزی شیلنگ خرطومی آبی نفتی یکی دیگر از خواص مطرح و بارز این لوله خرطومی است که موجب تنوع استفاده از آن در فضاها و شرایط مختلف نموده است.کاربرد شلنگ آبی نفتی
داکت فلکسی آبی نفتی جهت انتقال، مکش و تخلیه محصولات نفتی، انتقال روغن های صنعتی،انتقال سوخت و انتقال بتن مورد استفاده قرار می گیرد.
شیلنگ خرطومی آبی نفتی جهت انتقال مواد نفتی، شیمیایی، گازوئیل، بنزین، آب، مواد پودری، ذرات مختلف، بتن و مواد گوناگون که به صورت ذرات پودری و مایع وجود دارند مورد استفاده قرار می گیرد و به علت مقاومت بسیار بالایی که برای آن ذکر شد، در برابر این مواد شیمیایی از خود مقاومت نشان داده و به هیچ عنوان دچار آسیب و خوردگی نمی شود. همچنین دارای شعاع خم بسیار پایین نیز می باشد.
از شیلنگ خرطومی آبی نفتی در بسیاری از صنایع گوناگون خصوصا صنایع پتروشیمی، نفت و گاز و کارخانه های مختلف استفاده می نمایند. اما به علت کاربری گسترده آن، از آن می توان در شرایط و کاربری های متنوعی نیز استفاده نمود. بنابراین می توان این گونه بیان نمود که شیلنگ خرطومی آبی نفتی در میان انواع لوله های خرطومی هم رده خود بسیار پر طرفدار تر است و مهندسین حرفه ای در پروژه های مختلف خود ترجیح می دهند از این محصول به جای سایر لوله های خرطومی استفاده نمایند.
شیلنگ خرطومی آبی نفتی جهت انتقال مواد نفتی، شیمیایی، گازی، روغنی و مواد سمی مورد استفاده قرار می گیرد. این بدین معناست که ساختارش به گونه ای است که در برابر این گونه از مواد شیمیایی و سمی از خود مقاومت بسیار بالایی نشان داده و به هیچ وجه دچار هیچ گونه آسیب و مشکلی نخواهد شد. علاوه بر موارد ذکر شده، در برابر عوامل طبیعی نظیر گرما و سرما، رطوبت، حرارت بالا، تابش مستقیم خورشید، اشعه های طبیعی گوناگون، ورود حشرات و... هم بسیار مقاوم و آسیب نا پذیر است.

تولید شلنگ آبی نفتی
همچنین ساختار شیلنگ خرطومی آبی نفتی به گونه ای مقاوم و مستحکم ساخته شده است که در برابر عوامل خارجی نظیر ضربه، فشار، کشش، فرسایش، پارگی و... ازخود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد. 
به طور کلی می توان این محصول را یک لوله خرطومی کاملا مقاوم و مستحکم دانست و با خاطری آسوده می توان از آن در بسیاری از کاربری ها و شرایط مختلف و متفاوت استفاده نمود.
شیلنگ خرطومی آبی نفتی در سایزهای مختلفی قابل تولید بوده و این تنوع سایزی منجر به استفاده متفاوت و متنوع از آن در شرایط و کاربری های مختلف شده است و از متراژ های پایین تا متراژ های بالاتر می توان به سادگی از آن استفاده نمود چرا که از تنوع سایزی بسیار بالایی برخوردار است.
این محصول دارای وزن بسیار سبکی است و به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باش و درواقع زمان زیادی را جهت انجام این کار نیاز ندارد چرا که علاوه بر وزن سبک، دارای ساختار بسیار ساده ای هم هست. همین ساختار ساده و وزن سبک موجب شده است تا سرعت تولید و اجرای این لوله خرطومی بسیار بالا باشد. به گونه ای که بتوان در طی مدت زمان بسیار کوتاه هم تعداد بالایی از این لوله خرطومی را تولید و هم حمل و اجرا نمود. بنابراین صرفه جویی در زمان که به هنگام اجرای پروژه از مسائل بسیار مهم و اساسی است، در مورد شیلنگ خرطومی آبی نفتی کاملا صادق است.قیمت شلنگ آبی نفتی
هزینه های اجرای پروژه توسط شیلنگ خرطومی آبی نفتی شامل هزینه های بسیار معقول و مناسبی است چرا که هزینه اولیه تولید و سپس اجرای آن شامل هزینه های بالایی نبوده و می توان با تامین بودجه مناسب، پروژه های بزرگی را توسط این لوله خرطومی به اتمام رسانید. بنابراین صرفه جویی در هزینه ها، علاوه بر صرفه جویی در زمان از ویژگی های بارز این لوله خرطومی است.
لایه خارجی و داخلی شیلنگ خرطومی آبی نفتی به گونه ای یکدست و یکپارچه است که به دلیل عدم وجود هیچ شکاف و سوراخی، اجازه ورود هیچ ماده و عامل آسیب رسان خارجی را به داخل لوله خرطومی نمی دهد و از طرفی به دلیل وجود همین خاصیت در سطح داخلی لوله، مواد به هنگام عبور از هیچ منفذی خارج نشده و موجب اتلاف و هدر رفتن انرژی و مواد عبور نمی شوند، در نتیجه می توان گفت که در مصرف انرژی هم بسیار صرفه جویی می کند. از طرفی سطح داخلی آن کاملا صاف و بدون هر گونه پستی و ناهمواری است. به همین علت موادی که از داخل این لوله خرطومی عبور می کنند، در مسیر خود به هیچ جایی برخورد نکرده و به راحتی از داخل لوله خرطومی عبور می کنند. بنابراین سرعت اجرای پروژه هم بسیار بالا می رود.
به دلیل ویژگی ها و خواصی که برای این کانال هوای پر طرفدار گفته شد، می توان گفت که در میان انواع دیگر کانال ها و لوله های هوا موجود در بازار تهویه مطبوع و کانال های انتقال مواد، این محصول بسیار بهتر و کاربردی تر است. به همین علت هم می توان جایگزین بسیار مناسبی برای این گونه از لوله ها که مشکلات فراوانی را هم پدید می آورند، باشد. 
تگ ها : لوله خرطومی آبی نفتی, شیلنگ آبی نفتی، شلنگ خرطومی آبی نفتی