خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

شیلنگ خرطومی آبی نفتی-0022

شیلنگ خرطومی آبی نفتی-0022

شیلنگ خرطومی آبی نفتی

شیلنگ خرطومی آبی نفتی از سه لایه PVCتشکیل یافته است.لایه درونی لوله خرطومی آبی نفتی بتن از پی وی سی ساخته شده و ضدسایش می باشد. لایه میانی از پی وی سی سخت و لایه بیرونی از پی وی سی نرم ساخته شده اند.سطح داخلی و خارجی شیلنگ آبی نفتی صاف می باشد. خرطومی آبی نفتی، آبی رنگ بوده و مقاومت خوبی در برابر گرما و سرما دارا می باشد.شیلنگ خرطومی آبی نفتی دارای شعاع خم کوچک و مقاومت بالا در برابر فشار است. شیلنگ آبی نفتی جهت انتقال پودر،ذرات، آب، مواد و بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

سایز 1-1.1/4- 1.1/2- 2-2.1/2- 3- 4- 5- 6- 8اینچ

طول استاندارد 30 متر

دمای کاری مقاوم در بازه دمای 10-الی 80+ درجه سانتیگراد

مزایای لوله خرطومی نفتی

لوله خرطومی انتقال بتن مقاوم به فشارهای بالا بوده و سبک و انعطاف پذیر می باشد. لوله خرطومی بتن با دوام بالا، سطح داخلی و خارجی صاف، مقاوم در برابر پیچ خوردگی  وجمع شدن بوده و در برابر اشعه UVمقاوم می باشد، همچنین شیلنگ آبی نفتی در برابر مواد شیمیایی، خوردگی و سایش مقاومت بالایی دارد.

 

کاربردشلنگ آبی نفتی

داکت فلکسی آبی نفتی جهت انتقال، مکش و تخلیه محصولات نفتی، انتقال روغن های صنعتی،انتقال سوخت و انتقال بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

---------------------------------------------------------
این نوع لوله خرطومی آبی نفتی متشکل از 3 لایه است. خارجی ترین لایه از جنس پی وی سی نرم و منعطف است، لایه میانی از جنس پی وی سی مستحکم و لایه درونی از جنس پی وی سی ضد سایش تشکیل شده است و ر نهایت یک ساختار بسیار مقاوم و مستحکم را به وجود می آورد.
سطوح داخلی و بیرونی شیلنگ خرطومی آبی نفتی بسیار صاف و عاری از هرگونه خلل و فرج و پستی بلندی است. بدین ترتیب مواد هنگامی که از درون شیلنگ خرطومی آبی نفتی عبور می نمایند، بدون آنکه به مانعی برخورد کنند به سادگی و به سرعت حرکت می کنند. شیلنگ خرطومی آبی نفتی به علت ساختار بسیار مقاوم و مستحکمی که دارد، در برابر فشار، گرما، حرارت، سرما، آب، رطوبت و بسیاری از مواد دیگر بسیار مقاوم است و به همین علت بسیار دیرتر دچار آسیب و صدمه می شود و بدین ترتیب در طی زمان طولانی تری دارای فعالیت مفید خواهد بود.
یکی دیگر از نتایج مثبت ناشی از صاف بودن سطح داخلی شیلنگ خرطومی آبی نفتی این مورد است که مواد و مایعات به هنگام عبور از داخل لوله، دچار نشتی نشده و در میانه راه از لوله خارج نمی شوند بنابراین به طور کلی موجب صرفه جویی و مانع از اتلاف انرژِی می شود.
شیلنگ خرطومی آبی نفتی جهت انتقال مواد نفتی، شیمیایی، گازوئیل، بنزین، آب، مواد پودری، ذرات مختلف، بتن و مواد گوناگون که به صورت ذرات پودری و مایع وجود دارند مورد استفاده قرار می گیرد و به علت مقاومت بسیار بالایی که برای آن ذکر شد، در برابر این مواد شیمیایی از خود مقاومت نشان داده و به هیچ عنوان دچار آسیب و خوردگی نمی شود. همچنین دارای شعاع خم بسیار پایین نیز می باشد.
همان گونه که از نام شیلنگ خرطومی آبی نفتی پیداست، یکی از بارز ترین و مهمترین ویژگی های این لوله، خاصیت خرطومی شکل بودن آن است بدین صورت که به سادگی خم و راست شده و به هر شکل و حالتی در می آید. این خاصیت نقش بسیار مهمی را در قرار گیری شیلنگ خرطومی آبی نفتی در فضاهای مختلف، حتی فضاهایی که جهت قرار گیری دشوار هستند کاملا قابل استفاده است.
در کنار تمامی مزایا و ویژگی هایی که برای شیلنگ خرطومی آبی نفتی گفته شد، این لوله خرطومی دارای وزن بسیار پایین و سبکی است و درواقع به علت همین وزن پایین و سبک، به سادگی می توان آن را جا به جا نمود و بدین ترتیب در زمان هم تا میزان فراوانی صرفه جویی نمود. بنابراین این خاصیت شیلنگ خرطومی آبی نفتی، موجب صرفه جویی فراوان در وقت، هزینه و نیروی انسانی می شود.
علاوه بر صرفه جویی در موارد ذکر شده، شیلنگ خرطومی آبی نفتی از قیمت بسیار پایینی برخوردار است. می توان با هزینه های بسیار کم و ناچیز، شیلنگ خرطومی آبی نفتی بسیار مرغوب و با کیفیتی را تهیه نمود. بدین ترتیب می توان شیلنگ خرطومی آبی نفتی را یک لوله خرطومی کاملا مقرون به صرفه معرفی نمود.
تنوع سایزی شیلنگ خرطومی آبی نفتی یکی دیگر از خواص مطرح و بارز این لوله خرطومی است که موجب تنوع استفاده از آن در فضاها و شرایط مختلف نموده است.
از شیلنگ خرطومی آبی نفتی در بسیاری از صنایع گوناگون خصوصا صنایع پتروشیمی، نفت و گاز و کارخانه های مختلف استفاده می نمایند. اما به علت کاربری گسترده شیلنگ خرطومی آبی نفتی، از آن می توان در شرایط و کاربری های متنوعی نیز استفاده نمود. بنابراین می توان این گونه بیان نمود که شیلنگ خرطومی آبی نفتی در میان انواع لوله های خرطومی هم رده خود بسیار پر طرفدار تر است و مهندسین حرفه ای در پروژه های مختلف خود ترجیح می دهند از شیلنگ خرطومی آبی نفتی به جای سایر لوله های خرطومی استفاده نمایند.


تگ ها : لوله خرطومی آبی نفتی, شیلنگ آبی نفتی