خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

خانه‌های هوشمند در راه هستند

خانه‌های هوشمند در راه هستند
یک شرکت تولید‌کننده کالاهای الکترونیک از خانه هوشمند خود که در آن تمام وسایل خانه با یکدیگر مرتبط هستند و حتی با اعلام زمان خواب، به طور خودکار خاموش می‌شوند، رونمایی کرد.
این خانه هوشمند امکاناتی فراهم می‌آورد تا تلویزیون‌های هوشمند، وسایل خانه و گوشی‌های هوشمند، به عنوان یک شبکه واحد به هم متصل شده و کنترل شوند.
خانه هوشمند به کاربران امکان می‌دهد که ابزارهای شخصی و وسایل الکترونیکی خانه از یخچال فریزر و ماشین لباسشویی گرفته تا تلویزیون‌، گوشی هوشمند و حتی ساعت هوشمند گلکسی‌گیر تنها به وسیله یک نرم‌افزار کنترل و مدیریت شوند. این خانه هوشمند با ارائه سه قابلیت خدماتی به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند در هر مکان و زمان به وسایل خود در خانه وصل شوند. این سه قابلیت شامل کنترل ابزار، دیدن خانه و خدمات هوشمند مشتری است. در بخش قابلیت ابزار، کاربران می‌توانند تنظیمات را طوری روی ابزارهای همراه یا تلویزیون هوشمند انجام دهند که چه در داخل یا خارج از خانه‌، وسایل خانه را از طریق آن ابزار کنترل کنند؛ مثلا ًروشن کردن تهویه هوا یا سامانه روشنایی خانه. این خانه هوشمند همچنین قابلیت اجرای دستورات صوتی را نیز روی تمامی ابزارهای کنترل دارد. به طور مثال، اگر کاربر به ساعت هوشمند خود بگوید که «می‌خواهم از منزل بیرون بروم»، بلافاصله سامانه روشنایی و برخی وسایل الکترونیکی خانه که قبلاً توسط کاربر انتخاب شده‌اند، خاموش خواهند شد. یا اگر کاربر به کنترل از راه دور تلویزیون هوشمند خود بگوید شب‌بخیر، به غیر از اینکه تلویزیون خاموش می‌شود، سامانه روشنایی غیرفعال و بقیه وسایل نیز آماده خواب خواهند شد. کاربران حتی می‌توانند به عنوان تفریح و سرگرمی از طریق نرم‌افزار گوشی هوشمند با وسایل الکترونیکی خانه خود گفت‌و‌گو کنند و به روشی بسیار ساده با آنها ارتباط برقرار کنند.
کاربران با استفاده از قابلیت Home View نیز می‌توانند از طریق دوربین‌هایی که در خانه نصب شده است، در هر زمان وضعیت خانه خود را روی صفحه نمایش گوشی هوشمند ببینند.