خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبلکانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت
کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این کانال کشی در جهت انتقال یونیولیت در فضاهای مختلف انجام می شود. کانالی که برای انجام این انتقال مورد استفاده قرار می گیرد، کانال اسپیرال است. کانال اسپیرال از مزایا و ویژگی های بسیار خاصی برخوردار است که موجب شده است تا نسبت به سایر انواع کانال ها بسیار پر طرفدارتر باشد.

کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت چه مزیت هایی دارد؟
همان طور که گفته شد کانال کشی با این نوع کانال نسبت به سایر انواع کانال ها از مزیت ها و برتری هایی برخوردار است. در ادامه قصد داریم از مزیت ها و برتری های این نوع کانال کشی بیشتر صحبت کنیم.

ظاهر زیبای کانال کشی اسپیرال
کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت را به دلیل ظاهر زیبای کانال اسپیرال می توان به صورت روکار انجام داد. بر خلاف سایر کانال کشی ها که همواره سعی در پنهان کردن کانال ها زیر سقف کاذب است، درباره این کانال ها به دلیل ظاهر زیبا و شکیلی که دارند، تلاش بر به نمایش گذاشتن آن ها در سقف است زیرا حال و هوای متفاوتی را به دکوراسیون فضا می بخشد.
حتی می توان روی این کانال ها  طرح ها ی مختلفی را به روش های گوناگون پیاده کرد یا در کوره های رنگ پزی به رنگ های مختلفی در آورد. به این ترتیب جلوه و زیبایی فضا به کمک این کانال ها چندین برابر خواهد شد.

از کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت در فضاهای مختلفی می توان استفاده کرد. هر فضا و کاربری که در آن از یونولیت استفاده شده ماند کارخانه ها و کارگاه های مختلف که نیاز به انتقال یونولیت ها از فضای داخل کارخانه به خارج از آن وجود دارد. بنابراین این کانال به سرعت و به سادگی قادر به انتقال یونولیت ها خواهد بود. البته علاوه بر انتقال ذرات، از این کانال جهت انتقال هوا هم در سیستم های تهویه  مطبوع مختلفی استفاده می شود.

تولید و اجرا با سرعت بالا
سرعت تولید کانال اسپیرال و اجرای کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت بسیار بالا است. به گونه ای که در طی بازه زمانی بسیار کوتاهی می توان این کانال را تولید کرد و زمان بسیار کوتاهی هم نیاز است تا این کانال را در محل پروژه نصب و راه اندازی کرد. 
این کار را در زمان بسیار کوتاهی می توان انجام داد و به این ترتیب تا میزان بسیار بالایی در زمان صرفه جویی می شود. افرادی که به دنبال صرفه جویی  در زمان هستند و بسیار برایشان مهم است تا پروژه را به موقع تحویل دهند می توانند با خاطری آسوده از این نوع کانال کشی استفاده کنند.

دوام بسیار بالای کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت
کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت بسیار با دوام و کارآمد است. زیرا کانال اسپیرال به کار رفته در این نوع کانال کشی از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار است. به طوری که در برابر هر گونه عامل آسیب رسان خارجی نظیر فشار، ضربه، فشردگی، برخورد، ساییدگی، خراش و... کاملا مقاوم بوده و هرگز دچار آسیب و مشکلی نمی شود. بنابراین با خاطری آسوده می توان این نوع کانال کشی را در معرض عوامل گفته شده قرار داد.از طرفی در ساختار کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت می توان برای کانال اسپیرال از ورق گالوانیزه استفاده کرد که بسیار مقاوم و مستحکم است و از کانال در برابر عوامل مختلف طبیعی که مربوط که شرایط جوی و آب و هوایی مختلف هستند محافظت می کند. بنابراین کانال اگر در معرض این عوامل طبیعی قرار بگیرد به هیچ وجه دچار آسیب و صدمه نمی شود و در نتیجه با خاطری آسوده می توان از این کانال در فضای آزاد و در معرض عوامل طبیعی استفاده کرد بدون آن که نگرانی از بابت آسیب دیدن کانال وجود داشته باشد.

تنوع سایز کانال در کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت
کانال اسپیرال به کار رفته در کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت را می توان در تنوع سایزی بسیار بالایی تولید کرد و به همین علت این تنوع در کاربری هم وجود دارد. از سایزهای کوچک در فضاهایی با متراژ پایین و از سایزهای بززگتر در فضاهایی با متراژ بالاتر می توان استفاده کرد و هیچ گونه محدودیتی هم جهت استفاده از این نوع کانال کشی در فضاهای مختلف وجود ندارد. اما در مورد متراژ تولیدی کانال محدودیت هایی وجود داشته و نمی توان کانال را با متراژ دل خواه تولید کرد و عمدتا کانال های اسپیرال در متراژ ۳ متری تولید می شوند. در صورت نیاز به متراژ بالاتر می توان کانال های اسپیرال را به کمک وسیله ای به نام رابط که در واقع متصل کننده دو سسر کانال هم است به یکدیگر متصل کرد.

راحتی در نصب و اجرا
اجرای کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت بسیار آسان است و دلیل این موضوع هم شاید سادگی ساختار این کانال باشد که کار اجرا را بسیار ساده تر کرده است و به همین علت می توان این کانال را در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی اجرا و راه اندازی کرد و برای اجرا نیاز به نیروی نصاب زیادی وجود ندارد. از این بابت هم در هزینه هایی که ممکن بود در جهت استخدام نیروی نصاب بیشتر مصرف شود صرفه جویی می شود و هم در زمان و انرژی تا میزان بسیار زیادی صرفه جویی می شود. به طور کلی می توان گفت که کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. هم از نظر هزینه های پروژه و هم صرف انرژی و زمان.

لوازم جانبی کانال کشی اسپیرال
کانال اسپیرال گالوانیزه هنگامی که در یک پروژه کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت مورد استفاده قرار می گیرد، بسته به نوع پروژه ممکن است به قطعات کمکی و لوازم جانبی مختلفی هم احتیاج داشته باشد. این قطعات همگی در کارخانه و با کیفیت بسیار بالا تولید می شوند. ضخامت، ابعداد و تعدادی این قطعات کاملا دل خواه و مطابق با نوع و نیاز پروژه خواهد بود.
قطعات به صورت سفارشی و مخصوص هر پروژه هم قابل تولید هستند تا نیازهای پروژه را برطرف کرده و موجب بالا رفتن بازدهی و کارایی پروژه شوند.
این قطعات شامل رابط، بست و کلمپ، ساپورت، دریچه، دمپر، زانویی، تبدیل، زانو تبدیل، سه راهی، چهار راهی، شلوازه، سه راه شلواره، چهار راه تبدیل، سه راه تبدیل، کلاهک و... است. این قطعات هر یک وظیفه خاصی را در هر پروژه به عهده گرفته و در جهت پیش برد پروژه تلاش می کنند.

با توجه به تمامی ویژگی ها و مزایایی که برای این کانال گفته شد، بنابراین کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت یکی از بهترین انواع کانال کشی ها است زیرا کانال کشی با سایر انواع کانال ها عمدتا مشکلاتی را با خود به همراه دارد که موجب هدر رفتن وقت، انرژی و هزینه می شود و مضرات فراوانی را به دنبال خواهد داشت. این در حالی است که لوله اسپیرال هیچ یک از این مشکلات را به وجود نیاورده و حتی مزایا و ویژگی های مثبت فراوانی را به دنبال دارد. در نتیجه می توان گفت که جایگزین بسیار مناسبی برای سایر انواع کانال های مشابه موجود در بازاز است به طوری که پیش بینی می شود به زودی کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت جایگزین دیگر انواع کانال کشی ها شود. زیرا هم اکنون هم نسبت به دیگر انواع کانال ها بسیار پر طرفدارتر است.

کانال سازی اسپیرال این محصول با آخرین تکنولوژی روز اروپا انجام می شود .کانال گرد این شرکت ، یک کانال با درز طولی است و توسط عایق الاستومری ، مجهز به عایق حرارتی میشود. از دیگر محصولات سیستم داکت اسپیلیت شرکت میتوان به کانال فلکسیبل یا همون داکت فلکسیبل ، کانال فلکسیبل عایق دار ، لوله خرطومی هوا یا لوله خرطومی مکنده و همچنین دریچه ها ( دریچه گرد و دریچه چهارگوش ) اشاره کرد.
قیمت کانال اسپیرال این شرکت در مقایسه مناسب ترین محصول کانال هوا در بازار و به همراه اتصالات کانال اسپیرال است و شما میتوانید با اعتماد کامل از ما خرید کنید. همزمان هم خرید اینترنتی و خرید آنلاین از طریق اطلاعات محصولات روی وبسایت شرکت و همچنین از طریق تماس با شماره تلفن ما جهت دریافت راهنمایی از کارشناسان  و سفارش مقدور می باشد. همچنین میتوانید لیست قیمت محصولات را دریافت نمایید. علاوه بر این شما می توانید در کلیه شهر ها از جمله تهران، اصفهان، مشهد، شیراز ، تبریز، اهواز و ...  از خدمات ما استفاده کنید.


تگ ها : کانال کشی اسپیرال انتقال یونولیت, کانال اسپیرال