خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

کانال لوله خرطومی شفافکانال های خرطومی در انواع و اقسام گوناگونی در بازار صنعت تهویه موجود هستند که هر یک ویژگی های مخصوص به خود را داشته و وظیفه مخصوصی را بر عهده دارند. کانال لوله خرطومی شفاف یکی از همان کانال های هوای بسیار کاربردی و پر مصرف است که به دلیل ویژگی های خاصی که دارا است، همواره مورد استقبال گسترده قرار می گیرد.
کانال لوله خرطومی شفاف همان طور که از نامش پیداست، نوعی از کانال خرطومی است که از جنس پی وی سی کاملا شفاف تولید می شود. در واقع علت استفاده از پی وی سی شفاف این است که ذرات به هنگام عبور از داخل آن به آسانی قابل رویت باشند.
کانال لوله خرطومی شفاف به خاصیت مکش بالا تجهیز شده و جهت مکش و جذب ذرات ریز معلق در هوا مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت در جاروبرقی های صنعتی و کارخانه ها کارگاه هایی نظیر کارخانه های چوب و کاشی مورد استفاده قرار می گیرد.
علت استفاده از پی وی سی شفاف هم امکان مشاهده عبور ذرات است تا در صورت بروز هرگونه مشکل در میانه راه، به آسانی قابل مشاهده بوده و امکان دسترسی و تعمیر فراهم شود.
ساختار کانال لوله خرطومی شفاف به این صورت است که ورقه های پی وی سی شفاف به کمک مفتول های فلزی در هم تنیده شده و یک ساختار یکپارچه و مستحکم را به وجود می آورد. این لوله خرطومی پی وی سی در برابر بسیاری از عوامل جانبی نظیر انواع فشار، کشش، ضربه، ساییدگی، فرسودگی و... کاملا مقاوم است و به هیچ عنوان دچار هیچ گونه آسیب و مشکلی نخواهد شد. 
این مقاومت و استحکام بسیار بالا در این نوع لوله خرطومی پی وی سی موجب شده است که این محصول از دوام، پایداری و طول عمر بسیار بالایی برخوردار باشد و این موضوع یک مسئله بسیار مهم است زیرا طول عمر و دوام از مهم ترین فاکتورهای انتخاب یک کانال خرطومی هستند.
طول عمر بالا در واقع هزینه های شما را که ممکن بود در جهت تعمیرات یا تعویض صرف کنید و همچنین وقت و انرژی مورد نیاز صرف شده را تا میزان قابل توجهی کاهش می دهد و همین موضوع یک نکته بسیار مهم و مثبت درمورد کانال های خرطومی است.
وزن کانال لوله خرطومی شفاف بسیار سبک است زیرا متریالی که در ساخت آن به کار رفته است، یعنی ورقه های پی وی سی شفاف، به همراه مفتول فلزی، هریک وزن بسیار سبکی دارند و همین مسئله موجب شده است که این لوله خرطومی به صورت کلی وزن بسیار سبک و پایینی داشته باشد. بنابراین امکان حمل و جا به جایی آن به سهولت و با سرعت بسیار بالا انجام می شود و این سبکی وزن هم به نوعی موجب صرفه جویی بسیار در زمان می شود چرا که در کوتاه ترین زمان ممکن می توان آن را تولید و سپس در بازه زمانی بسیار کوتاهی می توان آن را تا محل پروژه حمل و جا به جا کرد.
وزن سبک و استفاده از متریال ساده و سبک منجر به این شده است که کانال لوله خرطومی شفاف ساختار بسیار ساده ای داشته باشد و این ساختار ساده موجب شده است که نصب و راه اندازی آن در پروژه مورد نظر به راحتی و به سرعت انجام شده و نیاز به استفاده از نیروی نصاب حرفه ای نباشد.
یکی از مهم ترین ویژگی های کانال لوله خرطومی شفاف خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالای آن است. این ویژگی منحصر به فرد که در سایر انواع کانال ها دیده نمی شود، یک خصوصیت بسیار کاربردی و پر استفاده است. در واقع انعطاف پذیری آن به میزانی است که به راحتی حتی به کمک نیروی دست می توان آن را به هر شکل و حالتی تبدیل کرد و در فضای مورد نظر مورد استفاده قرار داد. فضاهایی را در نظر بگیرید که در آن ها محدودیت هایی جهت عبور و تعبیه کانال وجود دارد. از این رو استفاده از کانال های غیر منعطف و صلب عملا غیر ممکن خواهد بود اما کانال های منعطف به آسانی به هر شکل و حالتی تبدیل شده و در فضای مورد نظر جای می گیرند.
کانال لوله خرطومی شفاف را می توان در سایزهای بسیار متنوعی تولید کرد. این تنوع بالا در سایز دهانه موجب استفاده گسترده و همه جانبه از آن شده است. درست است که کاربری اصلی آن به دلیل ساختار و شکل ظاهری جهت انتقال مواد ریز و معلق در هوا است اما با تغییر در خصوصیات می توان از آن جهت انتقال هوا در سیستم های تهویه و انتقال انواع مایعات نظیر آب و حتی مایعات و مواد شیمیایی استفاده کرد بدون آن که هیچ گونه نگرانی بابت خوردگی و آسیب دیدن کانال در اثر مواد شیمیایی و اسیدی وجود داشته باشد زیرا کانال لوله خرطومی شفاف به هنگام ساخت به ویژگی هایی تجهیز می شود که در برابر این دسته از مواد کاملا مقاوم بوده و دچار هیچ آسیبی نمی شود.

تگ ها : کانال لوله خرطومی شفاف, لوله خرطومی پی وی سی