خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبلکانال اسپیرال پیشگام سپهر
کانال اسپیرال پیشگام سپهر از جمله کانال های انتقال هوا است که در سیستم های مختلف انتقال هوا از جمله سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. از این کانال استفاده های گسترده ای می شود و مزایای بسیاری دارد که حتی می توان گفت که جایگزین بسیار مناسب برای دیگر کانال هایی است که در بازار امروزی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این مطلب قصد داریم به توضیح بیشتر درمورد این کانال بپردازیم.

کانال اسپیرال به چه کانالی گفته می شود؟
کانال اسپیرال پیشگام سپهر به کمک ورقه های گالوانیزه به گونه ای تولید می شود که لایه های آن به صورت مدور روی یکدیگر قرار گرفته و در نهایت یک کانال دایره ای را تشکیل می دهد. از این کانال در انواع سیستم های تهویه مطبوع استفاده می شود. این کانال انتقال هوا از ویژگی ها و خصوصیاتی برخوردار است که موجب ویژه تر شدن آن نسبت به سایر انواع کانال ها و لوله های انتقال هوا شده است. در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی ها و خصوصیات این کانال می پردازیم.

ظاهری بسیار زیبا و مقاوم
حتما اگر تا به حال از کانال های انتقال هوا استفاده کرده اید، همواره در تلاش بوده اید تا این کانال را زیر سقف کاذب به گونه ای پنهان کنید که نمایان نشوند زیرا ظاهر سقف و فضای شما را زشت جلوه می دادند. اما لوله اسپیرال از ظاهر بسیار زیبا و مقاومی برخوردار است و همین ظاهر زیبا موجب شده است که دیگر نیازی به پنهان کردن آن وجود نداشته باشد و برعکس حتی شما می توانید آن را به صورت اکسپوز یا روکار در سقف فضای خود کار کنید و جلوه متفاوت و منحصر به فردی به فضای خود ببخشید.
در واقع این کار حال و هوای صنعتی به دکوراسیون فضای شما بخشیده و آن را از حالت یکنواختی خارج می کند. این کار را می تونید در فضاهایی که قصد دارید دکوراسیون متفاوتی داشته باشند نظیر کافی شاپ ها، رستوران ها، گالری ها و... انجام دهید و زیبایی متفاوت آن لذت ببرید.

سرعت تولید و اجرای بسیار بالای کانال اسپیرال پیشگام سپهر
کانال اسپیرال پیشگام سپهر را می توان در طی زمان بسیار کوتاهی تولید کرد. در واقع زمانی که صرف تولید این کانال می شود، به دلیل سادگی ساختار و غیر پیچیده بودن آن، می توان در یک زمان کوتاه، تعداد بالایی از این کانال را تولید کرد. از طرفی هنگامی که کانال اسپیرال در یک پروژه مورد استفاده قرار می گیرد، با سرعت بسیار بالایی می توان آن را در محل پروژه راه اندازی کرد. بنابراین سرعت تولید و اجرای کانال اسپیرال پیشگام سپهربسیار بالاست و به این ترتیب تا میزان بسیار بالایی در زمان صرفه جویی می شود. این خصوصیت برای افرادی که زمان برای آن ها یک معقوله بسیار مهم و اساسی است و همواره در تلاش هستند تا پروژه خود را در زمان مقرر تحویل دهند و هیچ تاخیری در پروژه وجود نداشته باشد، بسیار کاربردی است و با خاطری آسوده می توان از این کانال استفاده کنند.

کاربری همه جانبه و تنوع بالا
از کانال اسپیرال پیشگام سپهر تقریبا در همه کاربری ها و فضاها می توان استفاده است و می توان گفت که هیچ کاربری و فضایی وجود ندارد که برای این کانال محدودیت ایجاد کند. در تمامی فضاهایی مانند رستوران ها و کافی شاپ ها، فرودگاه ها، هتل ها، ویلاها و اماکن مسکونی، سرویس های بهداشتی، سالن های جشن، فروشگاه ها و... می توان از این کانال استفاده کرد و از آن جایی که تنوع سایزی در این کانال بسیار بالا است و از سایز های کوچک گرفته تا سایزهای دهانه کانال بزرگ تر می توان این کانال را تولید کرد، از همین رو تنوع کاربری کانال اسپیرال پیشگام سپهر هم بسیار بالا است. اما در مورد متراژ این کانال باید گفت که نمی توان به هر طول دلخواهی آن را تولید کرد و تنها طول ۳ متر به صورت ثابت برای این کانال قابل تولید است. چنان چه نیاز به استفاده از متراژ بالاتری از این کانال باشد، می توان از رابط استفاده کرد و چندین کانال اسپیرال پیشگام سپهر را با سایز دهانه یکسان به یکدیگر متصل کرد تا به متراژ دلخواه رسید. به این ترتیب مشکل سایز درخواستی در این کانال رفع خواهد شد.استحکام، دوام، مقاومت و پایداری بسیار بالا
کانال اسپیرال پیشگام سپهر به واسطه ساختاری که دارد، بسیار مستحکم و مقاوم است و در برابر انواع ضربه، فشار و آسیب های احتمالی محافظت می کند. در نتیجه این کانال نسبت به سایر انواع کانال ها در برابر عوامل آسیب رسان، آسیب پذیر بوده و بسیار دیرتر دچار آسیب و مشکل خواهد شد و در نتیجه از طول عمر و دوام بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. این در حالی است که بسیاری از دیگر کانال ها، به سرعت در برابر عوامل آسیب رسان دچار آسیب و مشکل شده و شما مجبور به تعمیر و در موارد شدیدتر، تعویض آن ها خواهید شد و در نتیجه هزینه بیشتری را باید صرف تهیه کانال جدید کنید و از طرفی زمان و انرژی زیادی هم تلف خواهد شد. اما در مورد کانال اسپیرال پیشگام سپهر از آن جایی که از مقاومت و پایداری بسیار بالایی برخوردار است، طول عمر بسیار بالایی داشته و نیاز به تهیه کانال جدید نخواهد داشت. در نتیجه در هزینه ها، صرف انرژی و زمان صرفه جویی بسیاری خواهد شد. به این ترتیب گزینه کاملا مناسبی برای افرادی است که به دنبال صرفه جویی در موارد مختلف هستند.

از دیگر مواردی که بر مقاومت این کانال اسپیرال پیشگام سپهر افزوده است می توان به وجود ورقه گالوانیزه در طراحی این کانال اشاره کرد. ورقه گالوانیزه با ضخامت های مختلفی بر حسب نیاز قابل تولید است و در ساختار کانال مورد استفاده قرار می گیرد. این ورق از کانال در برابر بسیاری از عوامل مانند عوامل طبیعی از جمله تغییرات آب و هوایی، سرما و گرمای شدید، تابش مستقیم نور خورشید، حرارت و رطوبت بالا، باران، برف، باد، جلبک، نفوذ حشرات موذی و... محافظت می کند و به همین دلیل می توان به راحتی از این کانال در فضای بیرون و در معرض عوامل طبیعی گفته شده، استفاده کرد. از طرفی این کانال به واسطه وجود ورق گالوانیزه در برابر عوامل شیمیایی و غیر طبیعی هم بسیار مقاوم است.

عواملی مانند گازهای شیمیایی، نفتی، گازهای سمی، بنزین، گازوئیل و... همگی این عوامل با وجود خاصیت شیمیایی و آسیب رسانی که دارند، به دلیل وجود ورقه گالوانیزه در ساختار کانال اسپیرال پیشگام سپهر، هرگز به این کانال آسیبی وارد نکرده و کانال اسپیرال گالوانیزه را با خاطری آسوده می‌توان در معرض این عوامل قرار داد و حتی می توان این مواد شیمیایی را از کانال عبور داد. به طور مثال در کارخانه‌های که نیاز به انتقال مواد شیمایی وجود دارد از این کانال استفاد کرد.

متعلقات و لوازم جانبی کانال اسپیرال
هنگامی که در یک سیستم از کانال اسپیرال پیشگام سپهر استفاده می‌شود، بر حسب نیاز پروژه، حتما نیاز به استفاده از قطعات جانبی پیدا خواهد شد. این قطعات با کیفیت و دوام بسیار بالا و در ضخامت مورد نیاز، در تعداد، اندازه، ابعاد و به شکل مورد نیاز پروژه تولید می‌شوند و در سیستم به کمک کانال اسپیرال می آیند تا موجب افزایش چشمگیر بهره وری و کارایی سیستم انتقال هوا شوند. این قطعات را حتی می توان به صورت دلخواه و اختصاصی ویژه هر پروژه ای تولید کرد و در سیستم مورد استفاده قرار داد. این قطعات شامل قطعات مختلفی می شوند که هر یک در سیستم وظیفه ای را بر عهده دارند.
در ادامه به معرفی تعدادی از مهم ترین و کاربردی ترین این قطعات می پردازیم. 

ساپورت ها که به صورت سقفی و دیواری تولید می شوند، سر و ته کانال ها را به دیوار یا سقف متصل می ‌کنند. رابط ها همان طور که پیش تر هم اشاره شد، برای اتصال دو سر کانال اسپیرال پیشگام سپهر با سایز دهانه یکسان مورد استفاده قرار می گیرند. برای اتصال کانال هایی با سایز دهانه متفاوت یا حتی برای اتصال کانال هایی با شکل متفاوت مثلا کانال چهارگوش به گرد، باید از تبدیل ها استفاده شود که انواع مختلفی دارند. برای اتصال کانال ها به صورت زاویه دار می توان از زانویی ها استفاده کرد که در در زوایای مختلفی نظیر ۳۰، ۶۰، ۴۵، ۹۰ و... قابل تولید هستند. زانو تبدیل ها هم نوع دیگری از زانویی ها هستند که در پروژه مورد استفاده قرار می گیرند. سه راهی ها و چهار راهی ها هم برای اتصال سه یا چهار کانال به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. سه راه تبدیل ها، چهار راه تبدیل ها، شلواره ها، سه راه شلواره ها، کلاهک ها و... همگی از دیگر قطعات بسیار پر طرفدار استفاده شده در سیستم تهویه مطبوع هستند. دریچه ها که آخرین قطعه قرارد داده شده در سیستم هستند، هوا را در فضا تقسیم کرده و به صورت چهارگوش، گرد یا اشکال مختلفی تولید می شوند. دمپرها به صورت دستی یا برقی، برای کنترل شدت و سرعت هوای خروجی از دریچه ها ( دریچه گرد و دریچه چهارگوش ) مورد استفاده قرار می گیرند. همگی این قطعات به کانال کمک می کنند تا سیستم وظیفه خود را به نحو احسن به اتمام برساند.

این کانال گالوانیزه یکی از بهترین انواع کانال هوا یا کانال تهویه و مناسب مصارف کانال کشی ساختمانی و سیستم داکت اسپیلیت صنعتی است. این محصول در بازار با نام لوله گالوانیزه نیز شناخته شده است و میتوان به کمک عایق الاستومری این کانال ها را عایق حرارتی کرد و از اتلاف انرژی جلوگیری کرد. ساخت کانال اسپیرال با تکنولوژی روز اروپا انجام می شود و نصب آن به همراه اتصالات کانال اسپیرال به سرعت و راحت انجام می شود. قیمت ارزان کانال گرد اسپیرال این شرکت در کنار کیفیت آن یکی از مزایای این محصول است. کانال گرد کولر آبی ، کانال کولر پلی اورتان و دریچه کولر از دیگر محصولات با کیفیت ما در مقایسه با محصولات بازار است. همچنین کانال فلکسیبل یا همان داکت فلکسیبل ، لوله خرطومی هوا ، لوله خرطومی مکنده و کانال فلکسیبل عایق دار از سری دیگر محصولات شرکت است.
میتوانید جهت خرید آنلاین و خرید اینترنتی از طریق وبسایت ما محصول مورد نظرتان را سفارش دهید و یا با شماره تلفن ما تماس بگیرید و لیست قیمت محصولات را دریافت کنید و همچنین از راهنمایی کارشناسان ما استفاده نمایید. این محصول شامل خدمات و قابل ارسال به تمامی شهرها از جمله تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، اهواز و ... است.


تگ ها : کانال اسپیرال پیشگام سپهر, کانال اسپیرال, کانال اسپیرال گالوانیزه