خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی مکنده کاه


لوله خرطومی مکنده کاه
لوله خرطومی مکنده کاه در مراکز پرورش دام و اراضی کشاورزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و بدین صورت عمل می نماید که کاه و سایر ذرات موجود به کمک قدرت مکشی که این لوله خرطومی دارا است جذب شده و به مکان مورد نظر منتقل می گردد.
لوله خرطومی مکنده کاه(Sucker Flexible Straw Duct)  نوعی لوله خرطومی است که به کمک نوارهای پی سی تشکیل شده و توسط مفتول های فلزی فنری در جای خود استوار و محکم قرار می گیرد. ورقه های پی وی سی به کار رفته در ساختار لوله خرطومی مکنده کاه، می تواند به صورت شفاف باشد تا مواد به هنگام عبور از داخل آن به سادگی قابل مشاهده و رویت باشند.
کاربری این لوله خرطومی تنها محدود به انتقال و جا به جایی کاه نبوده بلکه جهت مصارف و کاربری های متعدد دیگری نظیر انتقال مواد و ذرات، گرد و غبار و ذرات پودری در انواع کارخانه ها نظیر کارخانه های سنگ، شیشه، کاشی و سرامیک، کارخانه های چوب و... مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین علاوه بر انتقال ذرات، جهت انتقال هوا، انواع مایعات  و گازها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
به همین علت ساختار لوله خرطومی مکنده کاه باید به گونه ای کاملا مقاوم تشکیل گردد تا در برابر نفوذ و ورود عواملی همچون مواد شیمیایی و نفتی، گازهای سمی، باکتری ها، رطوبت، حرارت، سرما و گرما و... کاملا از خود مقاومت نشان داده و هیچ گونه آسیبی به این لوله خرطومی وارد ننماید تا این لوله بتواند در طی مدت زمان طولانی تری و به صورت مفید و با کیفیت بسیار بالا فعالیت نماید.
حالت خرطومی شکل لوله خرطومی مکنده کاه موجب شده است تا این لوله خرطومی دارای قدرت بسیار بالای انعطاف پذیری باشد به گونه ای که به سادگی به هر شکل و حالت مورد نظری در آمده و در آن حالت باقی بماند.
قدرت مکش لوله خرطومی مکنده کاه بسیار بالا می باشد به گونه که ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی می تواند مقدار بسیار زیادی از مواد مورد نظر را به خود جذب نماید.
لوله خرطومی مکنده کاه به گونه ای طراحی و تولید می گردد که سطح داخلی و خارجی آن کاملا صاف و عاری ازهر گونه درز و شکاف می باشد و درواقع به همین علت است که مواد به هنگام عبور از داخل لوله خرطومی مکنده کاه، به سادگی، با سرعت و به صورت روان عبور نموده و در مسیر خود به علت از لوله خارج نشده و موجب اتلاف انرژِی نیز نمی گردد. بدین ترتیب تا میزان بسیار بالایی در مصرف انرژی صرفه جویی می نماید.
مورد دیگری که لوله خرطومی مکنده کاه در آن صرفه جویی می نماید هزینه ها هست چرا که با صرف هزینه های بسیار اندک و کم می توان این لوله خرطومی را تولید و سپس مورد استفاده قرار داد درواقع هزینه های نصب و اجرای آن نیز بالا نمی باشد. بدین ترتیب لوله خرطومی مکنده کاه به عنوان یک لوله کاملا اقتصادی به شمار می رود و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سایر لوله ها که هزینه های بسیار هنگفتی را شامل می گردند باشد.
مقاومت دیگر لوله خرطومی مکنده کاه در نتیجه ساختار بسیار مستحکم و مقاوم آن در برابر انواع فشار، خمیدگی، کشیدگی، ضربه، سایش، بریدگی و... می باشد و این مقاومت بالا در برابر عوامل ذکر شده نیز یکی دیگر از مواردی است که موجب شده است تا این لوله خرطومی دارای طول عمر بسیار بالاتری داشته باشد.
لوله خرطومی مکنده کاه بسیار کم وزن و سبک بوده و درنتیجه نقل و انتقال آن به سهولت هرچه تمام تر صورت می پذیرد. همچنین راه اندازی آن در محل مورد نظر نیاز به تخصص و مهارت در این زمینه نداشته و تنها نیاز به تجربه و دانش در این زمینه می باشد تا این عمل به درستی و در نهایت دقت و کیفیت انجام بپذیرد. بدین ترتیب در طول عملکرد لوله خرطومی مکنده کاه، هیچ گونه اختلال و مشکلی پدید نیامده و بدین طریق این لوله خرطومی در طول فعالیت خود نیاز به تعمیرات خاصی پیدا نکرده و می تواند بازدهی و کارایی سیستم را تا حد فراوانی افزایش دهد و بر طول عمر لوله خرطومی مکنده کاه تا میزان چشمگیری بیافزاید.
لوله خرطومی مکنده کاه را می توان در سایزهای متعدد و بسیار گسترده ای تولید نمود اما متراژ آن یک مقدار ثابت و مقداری برابر با 6 متر می باشد و اگر در پروژه ای نیاز به استفاده از متراژ پایین تری از لوله خرطومی مکنده کاه باشد، به سادگی و به کمک ابزراهای بسیار ساده می توان آن را برش داده و مورد استفاده قرار داد.
به طور کلی لوله خرطومی مکنده کاه به علت مزایای فراوان و ویژگی ها منحصر به فردی که دارد جزو پر طرفدار ترین و پر کاربرد ترین انواع لوله های خرطومی به شمار می رود و روز به روز نیز بر تنوع استفاده از آن افزوده می گردد.

تگ ها : لوله خرطومی مکنده کاه