خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی مکنده - لوله هوا - لوله خرطومی پی وی سی
لوله خرطومی مکنده

 لوله خرطومی مکنده پی وی سی شامل یک مفتول فولادی و یک رشته نوار پی وی سی می باشد. مفتول فولادی بین نوارهای پی وی سی  قرار می گیرد.لوله خرطومی مکنده در سایزهای مختلفی قابل تولید می باشد. لوله خرطومی مکنده در طول 6 متری تولید می گردد و در رنگ های مشکی و به صورت بی رنگ نیز تولید می گردد. لوله خرطومی مکنده در بازه دمایی 20- الی 80+ درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. 
از لوله خرطومی مکنده پی وی سی در کارخانه های صنعتی و صنایع نجاری برای مکش ذرات و مواد پودری استفاده می گردد.
مزایای لوله خرطومی مکنده شامل موارد زیر می باشد:
- دارای انعطاف پذیری بسیار بالا می باشد( به همین دلیل فضای بسیار کم و ناچیزی را اشغال می نماید، قابلیت تبدیل به اشکال و فرم های گوناگون را دارا می باشد، انبار کردن آن بسیار آسان می باشد، حمل و نقل را بسیار راحت و آسان می کند و سرعت انجام کار را نیز بسیار بالا می برد.)
- دارای وزن سبکی می باشد.( به همین دلیل امکان نصب بسیار آسان می باشد)
- سطح داخلی لوله خرطومی مکنده بسیار صاف می باشد.( به همین دلیل سطح داخلی آن بسیار پاک و تمیز می ماند و گرد و غبار به داخل آن نفوذ نمی کند)
- لوله خرطومی مکنده در  برابر بنزین و روغن مقاوم می باشد.
- در برابر مواد شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.(بنابراین باعث می شود که عمر لوله خرطومی بسیار بالا برود)
- در برابر برخی اسیدها و همچنین رطوبت مقاوم می باشد.
- در برابر سایش و آسیب های جانبی از خود مقاومت نشان می دهد. ( بنابراین دیرتر مستهلک می گردد و عمر بالایی دارد در نتیجه بسیار مقرون به صرفه می باشد)
- در برابر نور خورشید از مقاومت مناسبی برخوردار می باشد.( به همین دلیل دارای طول عمر بالایی می باشد)
- داراری تراکم پذیری بالایی می باشد.
- دارای کمترین شعاع خمش می باشد.
- هیچ گونه پیچ و تابی در لوله خرطومی مکنده وجود ندارد.
علاوه بر این مزایا، هزینه تمام شده لوله خرطومی مکنده پی وی سی بسیار مقرون به صرفه است و نصب و اجرای آن نیز بسیار آسان می باشد.
از دیگر موارد استفاده لوله خرطومی مکنده پی وی سی استفاده از آن به عنوان رابطی منعطف جهت منتقل کردن هوا، انواع ذرات و پودرها می باشد همچنین در فضاهایی مانند کارخانه های سنگ و سرامیک، مکنده نجاری، کارخانه های چوب، جاروبرقی های صنعتی، کارخانه های نساجی، کارخانه های صنعتی، معادن، آزمایشگاه ها، ساختمان ها ،اتاق های تمیز و... قابل استفاده می باشد.
در جاروبرقی های صنعتی، لوله خرطومی مکنده پی وی سی یکی از مهمترین اجزای آن محسوب می گردد که در همه زمینه های جاروبرقی های نیمه صنعتی و صنعتی نقشی مهم و اساسی را ایفا می نماید.
نحوه کار این لوله خرطومی مکنده به این صورت است که در دستگاه های مکنده، فشار هوا موجب ایجاد خلا می گردد که این خلا موجب مکش مود به درون لوله خرطومی مکنده می گردد. مکنده های صنعتی در انواع مختلفی از لوله خرطومی مکنده تولید می گردد. که این انواع بر اساس نوع کاربری و نوع موادی که که باید جمع آوری شود به دسته بندی های مختلفی تقسیم می گردند و برای صنایع مختلفی استفاده می گردند. لوله خرطومی مکنده پی وی سی به علت ساختاری که در مواد آن قرار دارد، سبک و انعطاف پذیر می باشد.
اغلب لوله های خرطومی مکنده به دلیل ساختاری که دارند، قابلیت مکش هم مواد جامد و هم مواد مایع را دار می باشند. به همین علت قابل استفاده برای صنایع مختلفی می باشند.
هرچقدر طول لوله خرطومی مکنده بیشتر باشد و یا اگر هرچقدر موانعی که بر سر راه مکش لوله خرطومی مکنده قرار میگیرند سنگینتر باشد، اختلاف فشار هوا نیز باید بیشتر باشد تا هوا راحت تر در طی این مسیر عبور کند.
در انتخاب قطر لوله خرطومی مکنده نیز باید با یک کارشناس خبره این صنعت مشورت نمود تا اتلاف انرژی و توان لوله خرطومی مکنده صنعتی با کمک محاسبات دقیق و مناسب به حداقل ممکن خود رساند. لوله خرطومی مکنده بنابر نوع استفاده 

تولید شرکت پیشگام سپهر برساد
مطالب مرتبط

اسامی دیگر لوله خرطومی مکنده شامل اسامی زیر می باشد:

لوله خرطومی مکنده نجاری، لوله خرطومی PVC هوا, داکت فلکسیبل پی وی سی, لوله خرطومی پی وی سی, کانال خرطومی هوا, داکت فلکسی پی وی سی, داکت فلکسی pvc,  کانال هوا, کانال خرطومی پی وی سی, فلکسیبل داکت, کانال فلکسیبل, لوله خرطومی pvc, کانال خرطومی انتقال هوا, داکت پی وی سی, کانال خرطومی پی وی سی,  داکت فلکسیبل پی وی سی، فلکسیبل هوا, فلکسیبل داکت پی وی سی, لوله خرطومی هوا, لوله خرطومی مکنده, , فلکسی پی وی سی, لوله خرطومی هواکشی, لوله مکنده پی وی سی, لوله انعطاف پذیر هوا, خرطومیp.v.c, لوله خرطومی, کانال خرطومی, داکت فلکسیبل هوا, فلکسیبل داکت

تگ ها : لوله خرطومی مکنده، لوله هوا، لوله خرطومی پی وی سی