خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی مکنده - لوله هوا - لوله خرطومی پی وی سی


لوله خرطومی مکنده
لوله خرطومی مکنده پی وی سی شامل یک مفتول فولادی و یک رشته نوار پی وی سی می باشد. مفتول فولادی بین نوارهای پی وی سی  قرار می گیرد.لوله خرطومی مکنده در سایزهای مختلفی قابل تولید می باشد. این لوله در طول 6 متری تولید می گردد و در رنگ های مشکی و به صورت بی رنگ نیز تولید می گردد. این محصول در بازه دمایی 20- الی 80+ درجه سانتیگراد مقاوم می باشد. 
از لوله خرطومی مکنده پی وی سی در کارخانه های صنعتی و صنایع نجاری برای مکش ذرات و مواد پودری استفاده می گردد.
این محصول دارای یک خاصیت بسیار مهمی است که آن را از سایر انواع لوله های خرطومی موجود متمایز می ساز و آن هم خاصیت مکش این لوله است به گونه ای که دارای قدرت مکش و جذب بسیار بالا بوده و قادر است هوا، ذرات و مایعات را با قدرت بسیار بالا جذب نموده و سپس به محلی دیگر منتقل نماید. از این نوع لوله خرطومی در فضاهایی نظیر کارخانه ها که قصد مکش و انتقال ذرات ریز، گرد و خاک و هوای آلوده را در کارخانه ها و کارگاه ها مکیده و به فضایی خارج از فضای کارخانه منتقل می نماید.
از لوله خرطومی مکنده در جاروبرقی های صنعتی هم استفاده می شود و حتی جاروبرقی های خانگی هم از همین لوله در ابعاد و سایز کوچکتر استفاده می شود.
تنوع سایزی آن بسیار بالا است و از سایزهای بزرگ تا سایزهای کوچک قابل تولید می باشد. به همین علت تنوع کاربری و فضایی استفاده از این لوله خرطومی بسیار بالا و متنوع می باشد.
سطح خارجی این لوله خرطومی درست همانند سطح داخلی آن عاری از هرگونه شکاف و سوراخی است به همین علت هیچ ماده مزاحم و آسیب رسانی به سادگی به داخل لوله خرطومی وارد نشده و در نتیجه موجب آسیب رساندن به آن نمی شود. اما جدای از تمامی این مسائل، لوله خرطومی مکنده یک لوله بسیار مقاوم و مستحکم است که در برابر بسیاری از عوامل نظیر شرایط جوی و آب و هوایی گوناگون، حرارت بالا، تابش مستقیم نور خورشید و در کنار عوامل طبیعی، در برابر عوامل شیمیایی نظیر گازهای سمی و شیمیایی، بنزین، نفت و ... از خود مقاومت نشان داده و دچارهیچ آسیب و صدمه ای نمی شود. بنابراین با خاطری آسوده می توان از این لوله خرطومی در شرایط و موقعیت های مختلفی استفاده نمود.
به طور کلی لوله خرطومی مکنده یک لوله خرطومی بسیار کاربردی و مقرون به صرفه به شمار می رود که به علت ویژگی های بسیار کاربردی  و برتری های فراوانی که نسبت به سایر انواع لوله های موجود در بازار دارد، می توان گفت که یک جایگزین بسیار مناسب برای این دسته از لوله های خرطومی که مشکلات بسیاری را به همراه دارند به شمار می رود و با خاطری آسوده و اطمینان از کیفیت، دوام و پایداری این لوله خرطومی می توان از آن در پروژه های مختلف با شرایط و کاربری های مختلف استفاده نمود.مزایای لوله خرطومی مکنده شامل موارد زیر می باشد:
- دارای انعطاف پذیری بسیار بالا می باشد( به همین دلیل فضای بسیار کم و ناچیزی را اشغال می نماید، قابلیت تبدیل به اشکال و فرم های گوناگون را دارا می باشد، انبار کردن آن بسیار آسان می باشد، حمل و نقل را بسیار راحت و آسان می کند و سرعت انجام کار را نیز بسیار بالا می برد.)
- دارای وزن سبکی می باشد.( به همین دلیل امکان نصب بسیار آسان می باشد)
- سطح داخلی لوله خرطومی بسیار صاف می باشد.( به همین دلیل سطح داخلی آن بسیار پاک و تمیز می ماند و گرد و غبار به داخل آن نفوذ نمی کند)
- لوله خرطومی مکنده در  برابر بنزین و روغن مقاوم می باشد.
- در برابر مواد شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.(بنابراین باعث می شود که عمر لوله خرطومی بسیار بالا برود)
- در برابر برخی اسیدها و همچنین رطوبت مقاوم می باشد.
- در برابر سایش و آسیب های جانبی از خود مقاومت نشان می دهد. ( بنابراین دیرتر مستهلک می گردد و عمر بالایی دارد در نتیجه بسیار مقرون به صرفه می باشد)
- در برابر نور خورشید از مقاومت مناسبی برخوردار می باشد.( به همین دلیل دارای طول عمر بالایی می باشد)
- داراری تراکم پذیری بالایی می باشد.
- دارای کمترین شعاع خمش می باشد.
- هیچ گونه پیچ و تابی در آن وجود ندارد.

قیمت لوله خرطومی مکنده
هزینه هایی که در جهت تولید و اجرای لوله خرطومی مکنده مصرف می شود، هزینه های بالایی نبوده و با تامین بودجه بسیار مناسب و معقول می توان تعداد بسیار زیادی از این لوله خرطومی را تولید نمود. بنابراین می توان اذعان داشت که این لوله خرطومی یک نوع لوله خرطومی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. از طرف به هیچ عنوان موجب هدر رفت انرژی نمی گردد بلکه به دلیل آنکه سطح داخلی آن کاملا عاری از هرگونه درز و شکاف و سوراخ است، مواد، ذرات، مایعات و گازها به هنگام عبور از داخل لوله خرطومی از هیچ فضایی خارج نشده و به اصطلاح نشت نکرده درنتیجه به سرعت و به صورت روان و راحت از مبدا تا مقصد بدون هیچ اتلاقی عبور می کند و به محل مورد نظر شما می رسد.
سرعت تولید و اجرای لوله خرطومی مکنده بسیار بالا است. به طوری که در طی زمان بسیار کوتاه می توان تعداد بسیار زیادی از این لوله خرطومی را تولید و سپس مورد استفاده قرار داد. بنابراین تا مقدار بسیار زیادی در زمان و وقت صرفه جویی می نماید.
علاوه بر این مزایا، هزینه تمام شده لوله خرطومی مکنده پی وی سی بسیار مقرون به صرفه است و نصب و اجرای آن نیز بسیار آسان می باشد.کاربرد لوله خرطومی مکنده
لوله خرطومی مکنده از پر کاربرد ترین انواع لوله های خرطومی موجود به حساب می آید. این لوله خرطومی دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی است و به سادگی به هر شکل و حالتی تبدیل می شود. از این خاصیت در بسیاری از فضاها و کاربری های مختلف و متنوع قابل استفاده می باشد به گونه ای که در فضاهایی که امکان عبور بسیاری از کانال های هوا فراهم نیست، این لوله خرطومی به آسانی از آن فضاها عبور کرده و در آن جای می گیرد. این امر در حالی است که سایرا نواع کانال ها و لوله های هوا خصوصا آن دسته از کانال هایی که صلب بوده و از هیچ گونه انعطاف پذیری برخوردار نیستد، این امکان را نخواهند داشت.
از دیگر موارد استفاده لوله خرطومی مکنده پی وی سی استفاده از آن به عنوان رابطی منعطف جهت منتقل کردن هوا، انواع ذرات و پودرها می باشد همچنین در فضاهایی مانند کارخانه های سنگ و سرامیک، مکنده نجاری، کارخانه های چوب، جاروبرقی های صنعتی، کارخانه های نساجی، کارخانه های صنعتی، معادن، آزمایشگاه ها، ساختمان ها ،اتاق های تمیز و... قابل استفاده می باشد.
در جاروبرقی های صنعتی، لوله خرطومی مکنده پی وی سی یکی از مهمترین اجزای آن محسوب می گردد که در همه زمینه های جاروبرقی های نیمه صنعتی و صنعتی نقشی مهم و اساسی را ایفا می نماید.
نحوه کار این لوله خرطومی پی وی سی به این صورت است که در دستگاه های مکنده، فشار هوا موجب ایجاد خلا می گردد که این خلا موجب مکش مود به درون لوله خرطومی مکنده می گردد. مکنده های صنعتی در انواع مختلفی از لوله خرطومی تولید می گردد. که این انواع بر اساس نوع کاربری و نوع موادی که که باید جمع آوری شود به دسته بندی های مختلفی تقسیم می گردند و برای صنایع مختلفی استفاده می گردند. لوله خرطومی مکنده پی وی سی به علت ساختاری که در مواد آن قرار دارد، سبک و انعطاف پذیر می باشد.
اغلب لوله های خرطومی مکنده به دلیل ساختاری که دارند، قابلیت مکش هم مواد جامد و هم مواد مایع را دار می باشند. به همین علت قابل استفاده برای صنایع مختلفی می باشند.
هرچقدر طول لوله خرطومی مکنده بیشتر باشد و یا اگر هرچقدر موانعی که بر سر راه مکش لوله قرار میگیرند سنگینتر باشد، اختلاف فشار هوا نیز باید بیشتر باشد تا هوا راحت تر در طی این مسیر عبور کند.
در انتخاب قطر این محصول نیز باید با یک کارشناس خبره این صنعت مشورت نمود تا اتلاف انرژی و توان صنعتی با کمک محاسبات دقیق و مناسب به حداقل ممکن خود رساند. ------------------------------------------------------------------------
اسامی دیگر لوله خرطومی مکنده شامل اسامی زیر می باشد:
لوله خرطومی مکنده نجاری، لوله خرطومی PVC هوا, داکت فلکسیبل پی وی سی, لوله خرطومی پی وی سی, کانال خرطومی هوا, داکت فلکسی پی وی سی, داکت فلکسی pvc,  کانال هوا, کانال خرطومی پی وی سی, فلکسیبل داکت, کانال فلکسیبل, لوله خرطومی pvc, کانال خرطومی انتقال هوا, داکت پی وی سی, کانال خرطومی پی وی سی,  داکت فلکسیبل پی وی سی، فلکسیبل هوا, فلکسیبل داکت پی وی سی, لوله خرطومی هوا, فلکسی پی وی سی, لوله خرطومی هواکشی, لوله مکنده پی وی سی, لوله انعطاف پذیر هوا, خرطومیp.v.c, لوله خرطومی, کانال خرطومی, داکت فلکسیبل هوا, فلکسیبل داکت
تگ ها : لوله خرطومی مکنده، لوله هوا، لوله خرطومی پی وی سی