خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

قیمت لوله خرطومی هواقیمت لوله خرطومی هوا

کانال هوا با توجه به کاربرد و شکل ظاهری و جنس به مدل های متعددی تقسیم می گردد. بنابراین می توان اذعان داشت که قیمت لوله خرطومی هوا بسته به نوع آن متفاوت می باشد.
داکت هوا از جنس های گوناگونی همچون ورق های فلزی، پارچه با الیاف خاص، پلاستیک و یا حتی ورق های از پیش عایق شده ( به عنوان مثال کانال فلکسیبل عایق دار و عایق بندی شده با عایق الاستومری )؛ ساخته و تولید می گردد. البته قیمت لوله خرطومی عایق دار بسیار متفاوت از لوله خرطومی ساده می باشد. و باید توجه داشت که تعیین جنس کانال هوا با توجه به شرایط و مقتضیات پروژه و با نظر کارشناسان و متخصصان در این زمینه صورت می گیرد.
باید توجه داشت که برای مناسب ترین قیمت لوله خرطومی پی وی سی می بایست از شرکت هایی با سابقه فعالیت بالا و ارائه خدمات در بهترین سطح کیفیت؛ اطلاعاتی در این زمینه کسب نمود.
در مقایسه با داکت اسپلیت و انواع داکت فلکسیبل با انواع لوله اسپیرال باید بیان داشت که قیمت کانال اسپیرال گالوانیزه و اتصالات کانال اسپیرال به نسبت بیشتر می باشد.
به طور کلی می توان بیان داشت که قیمت لوله خرطومی هوا با توجه به جنس متریال مصرفی، میزان مواد اولیه و متراژ ورق های مورد استفاده در ساخت کانال هوا، شکل ظاهری، دستمزد، طراحی، اجرت ساخت و نصب لوله خرطومی هوا و قیمت قطعات جانبی مانند دریچه چهارگوش و دریچه گرد ؛ کاملا متفاوت می باشد. البته باید توجه داشت که در مرحله اول باید طراحی کانال کشی صورت گیرد و در مرحله بعد می توان قیمت لوله خرطومی هوا را به مشتری اعلام داشت.
به این صورت که ابتدا مراحل مربوط به طراحی مسیر کانال کشی انجام گیرد، سپس با تعیین جنس و شکل و نوع کانال، قیمت مربوط به پروژه محاسبه و ارائه می گردد. البته این نکته قابل ذکر است که قیمت ارائه شده در واقع تخمینی می باشد و قطعی نمی باشد. زیرا این امکان وجود دارد که تغییراتی در حین کار انجام بگیرد یا متراژ و جنس و نوع کانال نیاز به تغییر داشته باشد و این موضوع می تواند بر روی قیمت لوله خرطومی تاثیر گذار باشد.
لوله های خرطومی ساخته شده از یک لایه فویل آلومینیوم که به صورت لمینت شده می باشد، از نمونه های بسیار ارزان و مقرون به صرفه در بازار می باشند. این نوع از کانال ها در دو نوع کمبی و آلومینیومی تولید و به بازار عرضه می گردند. البته قیمت لوله خرطومی هوا آلومینیومی از نمونه کمبی مقرون به صرفه تر می باشد.
 اما می بایست توجه داشت که برای هر مصرفی نوع خاصی از لوله های خرطومی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در بسیاری از موارد نمی توان کانال فلکسیبل کمبی را به جای کانال آلومینیومی استفاده نمود. بنابراین نباید ارزان تر بودن قیمت لوله خرطومی هوا از نوع خاصی منحصرا معیار و ملاکی برای استفاده از آن نوع از کانال هوا قرار بگیرد.
کانال های خرطومی در انواع دیگری نیز وجود دارند که از جنس پارچه با الیاف خاصی ساخته می شوند. این نوع از کانال های هوا عمدتا از جنس برزنت می باشند که شکل پذیری و انعطاف بسیار خوبی را دارا هستند. و همین مزیت باعث می گردد تا قیمت لوله خرطومی از این نوع تا حدودی بیشتر از کانال های فلکسیبل آلومینیومی و یا کمبی باشد.
لوله های خرطومی همچنین نقش بسیار مهمی را در صنعت سیستم تهویه مطبوع ایفا می نمایند. از این نوع از کانال های می توان علاوه بر انتقال هوا برای جابه جایی مواد ریز جامد مانند مواد پودری و ذرات حاصل از فعالیت در کارخانجات چوب بری و سنگ بری و ...؛ با سطح متفاوتی از قیمت لوله خرطومی هوا استفاده نمود. زیرا در بسیاری از کارگاه های نجاری و کارخانجات و یا حتی واحد های تولیدی، نیاز به انتقال آلاینده ها و ذرات به محیط خارج از فضای داخلی کارگاه می باشد. که برای آن از نوع خاصی از کانال ها استفاده می گردد که با توجه به کاربرد آن قیمت لوله خرطومی هوا تعیین می گردد.
در بسیاری موارد دیگر، نیاز است تا از نوع خاصی از لوله های خرطومی استفاده گردد تا نسبت به آلاینده های شیمیایی، مواد خورنده و اسیدی کمترین واکنش را نشان دهد. کارخانجات پتروشیمی و نفتی، آزمایشگاه های صنعتی و بیمارستانی و ... از جمله مواردی می باشند که به این نوع خاص از کانال های فلکسیبل نیاز دارند. قیمت لوله خرطومی هوا که از جنس خاص و مربوط به این کار و هدف استفاده می گردد، متفاوت خواهد بود.
از لوله های خرطومی در تهویه معادن، اتاق های تمیز، بیمارستان ها، هتل ها، مکان های عمومی مانند سالن های نمایش، ورزشگاه ها، سالن های غذاخوری و رستوران ها، مجتمع های تجاری و فروشگاه ها، انبارها و سیلوها، گلخانه ها و حتی سالن های فرودگاهی استفاده های بسیار متعددی می گردد که هرکدام با توجه به نوع کاربرد، مدل خاصی با میزان متفاوت از قیمت لوله فلکسیبل هوا را طلب می کند که کاربری آن می تواند قیمت لوله خرطومی هوا را تعیین نماید.
از کانال خرطومی به عنوان کانال کولر و یا کانال بخاری و یا حتی هود خانگی و صنعتی استفاده می شود. با توجه به یکسان بودن جنس کانال، قیمت لوله خرطومی کولر و یا قیمت لوله خرطومی بخاری بر اساس سایز آن ها تعیین می گردد. اما قیمت لوله خرطومی هود با توجه به مصارف خانگی و یا صنعتی می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال قیمت لوله خرطومی آلومینیومی آکاردئونی و یا سایر انواع قیمت لوله خرطومی مکنده که به دستگاه های مکنده با توان بالا در کارخانه ها و واحد های تولیدی نصب می گردد؛ در دسته لوله خرطومی هواکش سایز بزرگ قرار می گیرند. و این سبب می گردد. بنابراین قیمت لوله خرطومی هواکش صنعتی نسبت به لوله های هود خانگی بسیار متفاوت می باشد.
از دیگر فاکتور های تعیین کننده در قیمت لوله خرطومی هوا سایز و قطر دهانه کانال می باشد. به عبارت دیگر قیمت لوله خرطومی هوا با سایز و ابعاد دهانه بزرگتر بیشتر از قیمت لوله خرطومی هوا در سایز های کوچک تر می باشد.
البته هر نوع از لوله های خرطومی در سایز های متنوع برای کاربرد خاصی مناسب می باشد. به عنوان مثال در بسیاری ا کارخانجات و یا کارگاه های تولیدی از دستگاه های مکنده با قدرت بسیار بالایی استفاده می گردد. برای انتقال ذرات جامد و مواد پودری از نوع خاصی از لوله خرطومی استفاده می گردد که به اسین دستگاه مکنده متصل می گردد. سایز لوله خرطومی مصرفی در این مورد با توجه به سایز دهانه مکنده و هم چنین توان آن تعیین می گردد. و سایز آن بر روی قیمت لوله خرطومی هوا نیز موثر می باشد.
از سوی دیگر باید توجه داشت که طول لوله خرطومی نیز متناسب با سایز دهانه آن مشخص می شود. لازم است تا علاوه بر توجه به قیمت لوله خرطومی هوا ، برای کاهش سر و صدای تولید شده در هنگام عبور هوا و یا انتقال مواد از داخل کانال فلکسیبل، به طول آن نیز در کنار سایز و ابعاد توجه شود. به عبارت دیگر برای کاهش صدای تولید شده می بایست برای لوله های خرطومی با سایز بزرگتر، طول لوله ها را کمتر در نظر گرفت. در مقابل اگر قطر سطح مقطع کانال بسیار کوچک بود لازم است تا طول آن تا حدی مطلوب و مناسبی بلند تر در نظر گرفته شود تا صدای تولید شده را تا میزان قابل قبولی کاهش دهد. در اینجا هم سایز و هم طول هر شاخه می تواند بر روی قیمت لوله خرطومی هوا تاثیر گذار باشد.
تکنولوژی ساخت انواع متفاوتی از کانال های خرطومی نیز عامل دیگری می باشد که بر قیمت لوله خرطومی هوا موثر می باشد. شیوه ساخت این نوع از کانال ها به گونه ای می باشد که در کوتاهترین زمان ممکن با بروزترین ماشین آلات و دستگاه ها ساخته می شود. به همین دلیل می توان در اسرع وقت سفارشات مشتریان تولید و تحویل گردد.
همانطور که پیش تر به آن نیز اشاره نمودیم، بسیاری از انواع کانال های خرطومی را می توان عایق بندی نمود. که این مورد می تواند قیمت لوله خرطومی هوا را تا میزان قابل توجه افزایش دهد. اما در طولانی مدت منجر به کاهش اتلاف انرژی می گردد.
با توجه به شرایط پروژه و نوع کاربرد کانال هوا می توان از نمونه های از پیش عایق شده استفاده نمود. به این صورت که با انواع متفاوتی از عایق، کانال های خرطومی در کارخانه عایق بندی می شوند( در اکثر موارد به صورت عمده از عایق الاستومری استفاده می شود).
قیمت لوله خرطومی هوا در شهر های مختلف مانند تهران ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، تبریز و اهواز که از جمله مهم ترین شهر های صنعتی کشور به شمار می آیند، متفاوت از سایر شهر ها می باشد. در این بین قیمت لوله خرطومی هوا پیشگام سپهر ( Pishgam Sepehr Flexible Air Duct Price )؛ از نمونه های مقرون به صرفه با بالاترین سطح از کیفیت و خدمات با ارائه لیست قیمت مناسب می باشد. که امکان سفارش و خرید اینترنتی و خرید آنلاین این نوع از لوله های خرطومی نیز فراهم می باشد.
تگ ها : قیمت لوله خرطومی هوا | تولیدکننده با کیفیت ترین لول های خرطومی هوا - پیشگام سپهر