خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

قیمت لوله خرطومی مکنده نجاریقیمت لوله خرطومی مکنده نجاری
برای آگاهی از قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری در ابتدا نیاز است تا شناخت کاملی از نوع و کاربرد این نوع از لوله خرطومی بدست آوریم.
در واقع لوله خرطومی مکنده نجاری و در برخی موارد لوله خرطومی مکنده کاه بیشتر برای مکش ذرات ریز چوب پس از عملیات برش و سی ان سی کار با چوب، به کار گرفته می شود. و در مقابل تمامی این ذرات حاصل از عملیات چوبی می بایست به طریقی به خارج از محیط کار منتقل گردد.

گذشته از قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری آن چه حائز اهمیت می باشد، انتقال کلیه ذرات و اضافات به محیط خارج می باشد. زیرا در صورت نبود تهویه مناسب و یا اختلال در سیستم مکش، این موضوع می تواند موجب بیماری تنفسی و آسیب رساندن به سلامت و سیستم ایمنی افراد می گردد.
لوله خرطومی مکنده نجاری از جنس نوار پی وی سی (PVC ) می باشد که با یک مفتول فولاد فنری تقویت شده است. به این معنا که مقاومت و استحکام آن تا حد زیادی افزایش یافته است. شاید اختلاف قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری نسبت به سایر محصولات مشابه نیز همین اختلاف در جنس و کیفیت بالای مواد اولیه سازنده آن می باشد.

لازم است بدانیم که این مفتول فنری به صورت مارپیچ در لابه لای نوار پی وی سی قرار داده می شود و به این ترتیب حالت انعطاف پذیر و ارتجاعی به لوله خرطومی مکنده نجاری می بخشد. که همین موضوع می تواند باعث شود تا در موقعیت ها و مکان هایی که استفاده از لوله ها و کانال های دیگر بسیار دشوار می نماید، این لوله خرطومی هوا بهترین گزینه به شمار رود.
همانطور که می دانیم قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری با توجه به سایز تغییر می یابد. این نوع از لوله خرطومی مکنده چوب در قطر های 3، 4، 5، 6، 8، 9، 10، 11، 12، 14، 15، 17، 20، 22.5، 25، 30، 35، 40، 45، 50، 55، 60، 65، 70، 75، 75، 80 و 90 سانتی متر ساخته می شود.

با افزایش سایز قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال قیمت لوله خرطومی 4 اینچ از قیمت لوله خرطومی 6 اینچ کمتر می باشد. و این تفاوت در وهله اول به دلیل تغییر در میزان متریالی می باد که برای ساخت لوله خرطومی مکنده نجاری از آن استفاده می شود.
به طور مثال برای تولید لوله خرطومی سایز 30 به متریال و زمان کمتری نسبت به ساخت و تولید قطر دو برابر یعنی لوله خرطومی قطر 60 نیاز می باشد. و به دنبال آن لوله خرطومی مکنده نجاری سایز 60 نیز بالاتر خواهد بود.

بنابراین در مجموع می توان این گونه بیان داشت که هزینه های تولید، انبار داری و ... مربوط به لوله خرطومی هواکش سایز بزرگ بیشتر از سایز های کوچکتر آن می باشد.
این تفاوت در قیمت به دلیل اختلاف سایز در میان سایر مدل های کانال فلکسیبل و انواع لوله ها مانند لوله اسپیرال، کانال هوا مربوط به داکت اسپلیت و... نیز به چشم می خورد. به عنوان مثال قیمت لوله خرطومی بخاری و یا قیمت لوله خرطومی کولر که هر کدام در سایز های متنوع و البته در قیمت های متفاوت بسته به کیفیت جنس تولید و به بازار عرضه می گردند.
اما در میان تمام مدل های داکت فلکسیبل، لوله خرطومی مکنده نجاری PVC دارای بیشترین تنوع در سایز می باشد.  بنابراین مشتریان عزیز برای انتخاب، گزینه های بیشتری را در پیش رو دارند. که این موضوع سبب می گردد با خیالی آسوده از قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری و تنها با در نظر گرفتن نیاز خود و شرایط پروژه به انتخاب و خرید بهترین و مناسب ترین محصول اقدام نمایند.

طول هر شاخه لوله خرطومی مکنده نجاری به طور استاندارد 6 متر می باشد. اما این امکان نیز وجود دارد که طول های بلند تر بنا به درخواست مشتری به صورت سفارشی در کارخانه تولید شود. اما این افزایش یا کاهش طول هر شاخه و ساخت سفارشی محصول می تواند قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری را نیز دستخوش تغییر نماید. بنابراین توجه به این نکته می تواند ما را در تعدیل هزینه های مربوط به یک پروژه کمک کند.یکی از ویژگی هایی که لوله خرطومی مکنده نجاری PVC را از سایر محصولات و کانال های فلکسیبل متمایز می نماید. مقاومت دمایی بسیار بالای این محصول می باشد. در این میان محصولاتی هستند که با عایق کاری با عایق های باکیفیتی چون عایق الاستومری به سطح بالایی از مقاومت در درجه حرارت های بالا می رسند. اما در بسیاری موارد نمی توان از یک کانال فلکسیبل عایق دار استفاده نمود.
در درجه اول بحث قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری می باشد که عایق دار کردن آن موجب افزایش چند برابری هزینه ها می گردد؛ و از سوی دیگر هر پروژه و هر تجهیزات و دستگاهی شرایط لازم برای عایق بندی شدن را ندارد.

لوله خرطومی مکنده نجاری PVC می تواند از دمای 20 درجه زیر صفر تا حدود 80 درجه بالای صفر و در برخی موارد تا حدود 100 درجه بالای صفر را نیز تحمل نماید؛ بدون آن که خللی در عملکرد و کارایی آن به وجود بیاید. این مزیت باعث بالا بودن قیمت  لوله خرطومی مکنده نجاری نسبت به سایر لوله های خرطومی هوا می شود.
بنابراین می توان این طور بیان داشت که با استفاده از لوله خرطومی مکنده نجاری برای مکش ذرات و اتصال آن به هواکش های بزرگ صنعتی، حتی در صورت کار مداوم می توان مقاومت دمایی بالایی را انتظار داشت. و این مزیت بدون عایق دار نمودن تجهیزات و یا لوله ها میسر می گردد.

اما در برخی موارد نیاز است تا برای محافظت از کانال ها، تجهیزات و ... از دمای زیاد و یا به طور عکس برای جلوگیری از اتلاف و هدر رفت انرژی، آن ها را عایق کاری نمود.
به عنوان مثال بسیار به چشم می خورد که کانال اسپیرال گالوانیزه و اتصالات کانال اسپیرال را نظیر دریچه گرد و یا دریچه چهارگوش را در هنگام نصب کانال اسپیرال و یا پیش از کانال کشی، عایق کاری می نمایند. اما در اینجا برای تعدیل نمودن قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری نیازی بهه عایق کاری و ... نمی باشد.
یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری می تواند خاصیت کشسانی یا ارتجاعی بسیار بالای این لوله خرطومی پرکاربرد باشد.
این خاصیت که کیفیت عملکرد لوله به آن بستگی دارد؛ می تواند تا حد زیادی بر روی قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری موثر بوده و باعث افزایش و یا کاهش لوله خرطومی مکنده نجاری شود.

زیرا همین خاصیت انعطاف پذیر بودن لوله خرطومی مکنده نجاری است که موجب می شود فضای بسیار کمی را اشغال کند و یا در برخی مکان ها از میان تجهیزات و دستگاه ها به راحتی عبور داده شود. به عبارت دیگر نصب این نوع از کانال هوا بسیار ساده و در بسیاری مواقع بدون نیاز به یک نیروی متخصص به راحتی انجام می پذیرد.
همین سهولت در نصب، جابه جایی و یا انبار کردن این محصول می تواند تا حدودی زیادی به تعدیل کردن هزینه های مربوط به قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری و سایر هزینه های مربوط به نصب و ... آن کمک کند.

عای رغم قیمت لوله خرطومی مکنده یک ویژگی بسیار خاص در رابطه با این محصول، صیقلی بودن سطح داخلی آن می باشد. که موجب می گردد هیچ گونه آلودگی و باکتری در آن جمع نشود و تمیز نگه داشتن آن نسبت به سایر نمونه های مشابه بسیار ساده تر می باشد.
آنچه در رابطه به قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری بسیار تعیین کننده می باشد، جنس اصلی ماده تشکیل دهنده آن و بعد از آن سایز لوله می باشد.
در رابطه با سایز لوله خرطومی مکنده نجاری به تفصیل صحت کردیم. اما در رابطه با جنس آن می توان به دو نمونه از پرکاربردترین موارد یعنب نوار PVC پی وی سی و PU پی یو اشاره کرد.
قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری از جنس پی یو تا حدودی بیشتر از قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری از جنس پی وی سی می باشد.

این افزایش قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری PU بیشتر به دلیل متریال اولیه آن از جنس پلی اورتان تقویت شده  می باشد که با یک رشته فنر فولادی پیچانده شده است.
بدنه لوله خرطومی مکنده نجاری پی یو بسیار مقاوم تر از لوله خرطومی مکنده نجاری پی وی سی می باشد که دلیل محکمی برای اختلاف لوله خرطومی مکنده نجاری پی یو نسبت به قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری PVC است.

امروزه در کارخانه های تولید کننده لوله خرطومی مکنده نجاری در شهر های مختلف اعم از شیراز ، اصفهان ، تبریز ، مشهد و اهواز از هر دو نمونه PU  ( پی یو ) و PVC ( پی وی سی ) تولید و عرضه می گردد. در تهران نیز شرکت پیشگام سپهر این محصول را تحت عنوان لوله خرطومی مکنده پیشگام سپهر ( Pishgam Sepehr Suction Flexible Hose )، با بهترین سطح از خدمات و کیفیت آماده ثبت سفارش از مشتریان عزیز می باشد. برای این منظور می توانید با تلفن این شرکت تماس حاصل فرمایید و یا بصورت خرید آنلاین و یا خرید اینترنتی اقدام به ثبت سفارش نمایید.


تگ ها : قیمت لوله خرطومی مکنده نجاری | تولید کننده انواع لوله خرطومی - پیشگام سپهر