خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

خرید اینترنتی لوله خرطومی فلکسیبلخرید اینترنتی لوله خرطومی فلکسیبل
لوله خرطومی فلکسیبل نوعی از انواع کانال های انتقال هوا است که در سایزهای مختلف تولید می شود. در واقع اصلی ترین کاربری  لوله خرطومی فلکسیبل، انتقال هوا در انواع سیستم های تهویه مطبوع است اما جهت کاربری های متنوع تری هم قابل استفاده بوده و در گسترده متنوعی از کاربری ها قابل استفاده است.
لوله خرطومی فلکسیبل دارای خاصیت فلکسیبلیتی بالا یا همان انعطاف پذیری است. انعطاف پذیری برای کانال های هوا یک حسن بسیار مهم محسوب می شود و دلیل این موضوع را در شکل پذیری و حالت پذیری بالای آن ها می توان یافت.

برای مثال هنگامی که شما از کانال فلکسیبل استفاده می کنید، این لوله خرطومی هوا به راحتی و تنها به کمک نیروی دست، به هر شکل و حالتی در می آید و این خصوصیت تنها مختص کانال های فلکسیبل است. در نظر بگیرید فضایی را که قرار است در آن از کانال های انتقال هوا استفاده شود. فضایی است که محدودیت هایی دارد و امکان عبور کانال های هوا از آن با دشواری هایی همراه است. در این شرایط استفاده از لوله خرطومی فلکسیبل کاملا به کار می آید. زیرا به راحتی قادر خواهید بود توسط خاصیت انعطاف پذیری، آن را در فضای مدنظر خود جای دهید.
حالا در این شرایط تصور کنید در این فضا از کانال صلب و غیرمنعطف استفاده کرده بودید، هرگز قادر به استفاده از آن در این شرایط صعب‌ العبور نخواهید بود.

مسئله دیگری که در نتیجه خاصیت انعطاف پذیری لوله خرطومی فلکسیبل رخ می دهد این موضوع است که می توان این لوله خرطومی پی وی سی را فشرده و جمع کرده و در یک فضا جای داد و از این رو تعداد بسیار بیشتری از این کانال را قادر خواهید بود در فضای خود جای دهید. این ویژگی هم در فضای انبار کانال ها و هم به هنگام حمل و نقل کاربرد دارد که می توانید تعداد بسیار بیشتری از این لوله خرطومی را در فضای مد نظر خود جای دهید. این در حالی است که کانال های صلب مثل کانال های اسپیرال فضای زیادی را اشغال کرده و تعداد کمتری را می توان در یک فضای مشخص جای داد.

قیمت لوله خرطومی فلکسیبل بالا نیست و در واقع برای افرادی که قصد دارد برای پروژه خود هزینه کمی را صرف کنند یا در هزینه های خود صرفه جویی کنند خرید اینترنتی لوله خرطومی فلکسیبل پیشنهاد می شود. می توان با صرف هزینه اندک این لوله خرطومی را تولید و سپس در پروژه مورد استفاده قرار داد. در کل اجرای پروژه هم نیاز به صرف هزینه های بالا نخواهد بود.
وزن لوله خرطومی فلکسیبل بسیار سبک است. از آن جایی که موادی که در تولید این لوله خرطومی استفاده می شود موادی کم وزن است، بنابراین موجب می شود که وزن کلی کانال بالا نبوده و در نهایت وزن سبکی را داشته باشد. این لوله خرطومی را از جنس های مختلفی نظیر آلومینیوم، پی وی سی، پلاستیک، برزنت و... به همراه یک مفتول فلزی سبک که این ورقه ها را هم می پیچید استفاده می شود و به همین علت در نهایت این لوله خرطومی سبک و کم وزن می شود.از جهتی این لوله خرطومی ساختار بسیار ساده ای دارد زیرا همان طور که گفته شد، مواد و متریالی که در تولید آن استفاده می شود، مواد و متریال ساده ای است که در نهایت موجب می شود که این لوله خرطومی ساختاری پیچیده نداشته باشد. به همین خاطر هنگامی که در یک پروژه تهویه یا انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد، نصب و اجرای آن بسیار آسان است و نیاز به نیروی متخصص و حرفه ای جهت راه اندازی آن در پروژه وجود نخواهد داشت. از این رو علاوه بر آن که سرعت اجرای پروژه بسیار بالا خواهد بود، هزینه های ناشی از استخدام نیروی متخصص هم تا میزان بسیار زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.
سرعت تولید و اجرای لوله خرطومی فلکسیبل بسیار بالا است و علت این موضوع هم همان طور که پیش تر اشاره شد، سادگی ساختار و وزن سبک لوله خرطومی است که باعث می شود بتوان در طی زمان بسیار کوتاهی هم این لوله خرطومی را تولید کرد و هم در فضا مورد استفاده قرار داد. بنابراین در زمان تا میزان بسیار بالایی صرفه جویی می شود.

لوله خرطومی فلکسیبل کاملا مقاوم و مستحکم است. به این معنا که در برابر عوامل بسیار متعددی از خود مقاومت نشان داده و دچار آسیب و مشکلی نمی شود. در برابر عواملی مانند پیچ و تاب برداشتن، فشار، کشش، پوسیدگی، فرسایش، سایش و... همگی این عوامل هیچ گونه تاثیری در کانال نداشته و آسیبی را به آن وارد نمی کنند. از طرفی در برابر عواملی مانند نفوذ و ورود حشرات موذی و آسیب رسان، باران، آب، رطوبت، برف، تگرگ، سرما، گرما، بادهای شریط، تابش مستقیم نور خورشید، شرایط اقلیمی و آب و هوایی مختلف و... همگی هیچ گونه آسیبی را به لوله خرطومی فلکسیبل وارد نخواهند کرد. علت این مسئله ساختار این لوله خرطومی است که بسیار مقاوم و مستحکم در برابر عوامل متعدد ساخته می شود. همین موضوع موجب افزایش چشمگیر طول عمر لوله خرطومی شده است. بنابراین می توان در فضای آزاد و در معرض عوامل طبیعی این لوله خرطومی را قرار داد بدون آنکه نگرانی درباره آسیب دیدن آن وجود داشته باشد.

مورد دیگری که درباره مقاومت و استحکام این لوله خرطومی باید گفت این مورد است که در سطح رویی آن هیچ گونه خلل و فرجی وجود ندارد. به همین علت اگر حتی هر ماده آسیب رسانی هم قصد ورود به داخل لوله خرطومی را داشته باشد، این امکان برایش فراهم نخواهد بود.
لوله خرطومی فلکسیبل به گونه ای تولید می شود که به ویژگی هایی تجهیز شده و حتی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی مثل نفت، بنزین، گازوئیل و... هم کاملا مقاوم است. از همین جهت با خاطری آسوده می توان از لوله خرطومی فلکسیبل برای انتقال مواد شیمیایی در صنایع و فضاهای مختلف استفاده کرد. 
از لوله خرطومی فلکسیبل در کاربری های مختلفی از جمله انتقال هوا در سیستم های تهویه مطبوع، انتقال ذرات ریز و معلق مثل جاروبرقی های صنعتی، کارخانه کاشی و سرامیک کارخانه چوب و... انتقال مواد شیمیایی در صنایع مختلف، انتقال آب در اراضی کشاورزی و باغات و... استفاده کرد. از این رو هیچ گونه محدودیتی در سایز این لوله خرطومی و همچنین متریال به کار رفته در تولید آن وجود نداشته و تقریبا در هر سایز و با هر متریالی برای هر نوع کاربری می توان آن را تولید کرد.

همین مسئله موجب استفاده گسترده از آن و بالا رفتن تقاضا جهت استفاده از آن در کاربری های مختلفی شده است.
لوله خرطومی فلکسیبل هنگامی که در یک سیستم مورد استفاده قرار می گیرد، ممکن است خود به تنها استفاده شود یا به کمک لوازم جانبی و قطعات کمکی دیگری استفاده شود. قطعات به صورت پیش فرض از قبل تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند اما در صورت نیاز، قطعاتی هم به صورت سفارشی و برای نیاز مشتری تولید شده و در پروژه مورد استفاده قرار می گیرند.
همه قطعات با کیفیت بسیار بالا و متناسب با لوله خرطومی تولید می شوند و هر یک وظیفه ای را در یک سیستم به عهده می گیرند تا کمک به پیشرفت سیستم و بالا رفتن کارایی سیستم کرده باشند. این قطعات شامل ساپورت ها، رابط ها، بست ها، زانویی ها، تبدیل ها، دمپر، دریچه ها و... است.

تگ ها : لوله خرطومی فلکسیبل, خرید اینترنتی لوله خرطومی فلکسیبل