خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

پاک‌سازی کانال‌ها

پاک‌سازی کانال‌ها
بسیاری تغییرات فناوری در 100 سال گذشته نسبت به سده قبل از آن رخ داده است. اتومبیل‌های مدرن، هواپیما، ارتباطات، صنعت، نیروگاه‌ها و تهویه مطبوع، امروزه بیشتر زندگی نوع بشر را دستخوش تغییر قرار داده است. اما تمام این پیشرفت‌ها باعث آلودگی منابع طبیعی ما شده است؛ مخصوصاً هوای اطراف ما. همان‌طور که هوای بیرون در بیشتر شهرهای اصلی ما با مداخله دولت در کیفیت سوخت مصرفی اتومبیل‌ها و دود خروجی آنها، به‌علاوه خروج صنایع از محدوده‌های شهری به سمت تمیزی می‌رود، هوای داخل در هتل‌ها، دفاتر، بیمارستان‌ها، سالن‌های تئاتر و تفرجگاه‌های خریدمان را نیز باید توسط تعمیرکاران ساختمان تمیز نگه داریم.

IAQ طی اوایل دهه 90 تبدیل به یکی از نشریات پیشرو در زمینه محیط‌زیست گردید. در کشورهای دیگر همچون هند سال‌ها بعد ورود کرد و امروزه در اکثر شهرها نسبتاً معمول است که افراد از برونشیت‌های آلرژیکی (آسم)، ورم‌های مخاطی بینی آلرژیکی (خفگی بینی) و سایر مشکلات تنفسی به‌علت آلودگی هوای بیرون و هوای داخل منازل مفروش و دفاتر همراه با تهویه مطبوع مرکزی که هیچکدام به تنهایی قابل کنترل نیستند، رنج می‌برند. مقالات روزنامه‌ها و گزارشات پزشکان دولتی به‌علاوه بیمارستان‌های خصوصی درباره افزایش شیوع آلرژی‌های ناشی از آلودگی به کرات مشاهده می‌شود.

مطالعات وسیع نشان داده است که 70 درصد یا و حتی بیشتر،.از مشکلات IAQ مربوط به سامانه HVAC است و بیشترین  دلیل آن به‌خاطر محافظت و تعمیرات ناکافی این سامانه است. کانال‌‌های هوا، که ریه‌های ساختمان هستند می‌تواند مرکز جمع شدن آلودگی‌ها، گرد و غبار، سیاهی سیگار، دود، حشرات و آلودگی‌های هوازی ساختمان باشد. کانال‌‌های آلوده هوا می‌توانند محل پرورش‌ قارچ، کپک، گرده، مجموعه باکتری و سایر میکرو ارگانیسم‌های تهدیدکننده سلامتی باشند. هوای ساکن در چنین ساختمان‌هایی که دائماً تنفس می‌شوند، در معرض تمام آلودگی‌های داخل کانال بوده و همچنین موجب رشد قارچ‌ها و کپک‌های درون پیچه‌ها و درون چاهک‌های هواسازها می‌باشد.