خرید لوله خرطومی و خرید کانال فلکسیبل

لوله خرطومی عایق دار ماینر

لوله خرطومی عایق دار ماینر نوعی از کانال هوای منعطف است که به راحتی می توان از آن در شرایط و موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار داد. علت این امر این مورد است که از انعطاف پذیری بسیار بالایی بهره مند بوده و به سادگی با حرکت ساده دست به حالت ها و مدل های مختلفی در می آید. به همین علت حتی در شرایطی که ممکن است جهت قرار دادن لوله هوا دشوار و صعب العبور باشد، به راحتی این لوله خرطومی خم و شکل پذیر شده و در فضای مورد نظر قرار می گیرد.
این لوله خرطومی در سایزهای متنوعی قابل تولید است. از سایزهای بسیار بالا گرفته برای فضاهای بزرگ گرفته تا سایزهای کوچکتر برای فضاهای کوچک با متراژهای پایین. بنابراین این تنوع سایزی موجب شده است که بتوان در تنوع گسترده ای از فضاهای مختلف مورد استفاده قرار داد.
تنوعی طولی لوله خرطومی عایق دار ماینر بالا است و می توان ر متراژ های گوناگونی آن را تولید نمود و همچنین این لوله خرطومی هوا به سادگی قابل برش است و می توان آن را با کاتر به طول مورد نظر تبدیل نمود و به کمک رابط ها این تکه های لوله خرطومی به یکدیگر قابل اتصال هستند.
لوله خرطومی عایق دار ماینر را می توان هم به تنهایی و هم به کمک متعلقات و لوازم جانبی مختلفی مورد استفاده قرار داد که این مسئله کاملا مرتبط با کاربری لوله و نوع پروژه است.
قطعاتی که در کنار لوله خرطومی عایق دار ماینر در یک پروژه قابل استفاده هستن، علاوه بر رابط که در مورد آن توضیح داده شد قطعات دیگری هم هستند. تبدیل ها که درواقع اتصال دهنده سایزهای مختلفی از لوله خرطومی عایق دار ماینر هستند، زانویی ها که لوله های خرطومی را با زوایای مختلف به یکدیگر متصل می کنند، کلاهک ها، دریچه ها که درواقع پخش کننده و توزیع کننده نهایی هوا در فضا هستند، دمپرها که تنظیم کننده دریچه ها هستند و به صورت برقی و دستی موجود هستند. ساپورت ها به صورت دیواری و سقفی ابتدا و انتهای لوله خرطومی را به دیوار و یا سقف متصل می کند.
سایر انواع دیگری از قطعات هم هستند که وابسته به نیاز پروژه و به سفارش مشتری به صورت اختصاصی و سفارشی قابل تولید هستند. ضخامت ورق، جنس، سایز و تعداد هریک از این قطعات کاملا انتخابی بوده و می توان بر حسب نیاز انتخاب نمود.
لوله خرطومی عایق دار ماینر همان طور که از نام آن پیداست، در ساختارش از عایق استفاده شده است و این مسئله یکی از مهمترین ویژگی های ساختاری این لوله خرطومی است چرا که وجود عایق موجب محافظت از لوله خرطومی در برابر عوامل گوناگونی نظیر آب، باران، رطوبت، حرارت و گرما، سرمای شدید، نور خورشید و شرایط گوناگون نامساعد آب و هوایی می گردد.
وجود عایق و همچنین ساختار بسیار مقاوم لوله خرطومی عایق دار ماینر موجب شده است تا در برابر عوامل غیر طبیعی هم از خود مقاومت بسیار بالایی نشان دهد. این عوامل غیر طبیعی شامل مواد شیمیایی، سمی، نفتی، گازی، اسیدی و... است و از آنجایی که این دسته از مواد شیمیایی بسیار مخرب و آسیب رسان هستند، به همین علت خصوصیات و خواص ویژه ای به لوله خرطومی اضافه می شود تا کاملا در برابر این مواد شیمیایی آسیب رسان مقاوم و آسیب ناپذیر باشد.
این عایق همچنین به عنوان عایق صوتی هم مورد استفاده قرار می گیرد و در نتیجه از انتقال صوت جلوگیری می کند.
لوله خرطومی عایق دار ماینر دارای ساختار بسیار مستحکم و مقاومی هم است. بدین صورت که به دلیل ساختار مقاوم در برابر هرگونه فشار وارده، ضربه، فشردگی، کشش، پارگی، خراش، سایش و... هم مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده و دچار هیچ گونه صدمه و آسیبی نخواهد شد.
یک مسئله دیگری که در مقاومت این لوله خرطومی بسیار تاثیرگذار است، این مورد است که سطح لایه خارجی لوله خرطومی عایق دار ماینر به گونه ای ساخته و طراحی شده است که هیچ سوراخ و شکافی بر روی آن مشاهده نمی شود و بدین ترتیب هیچ ماده خارجی که اختمال آسیب رساندن به لوله خرطومی را داشته باشد، وارد این کانال نخواهد شد و بدین ترتیب از این جنبه هم سلامت و کیفیت کانال حفظ خواهد شد. بنابراین بنا بر دلایل ذکر شده، لوله خرطومی عایق دار ماینر از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است که درواقع نشان از کیفیت بسیار بالای این لوله خرطومی است. بنابراین می توان از این لوله خرطومی در پروژه هایی که نیاز است تا برای مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد کاملا مناسب است و از آنجایی که در هر پروژه کیفیت ساختاری هر وسیله ای که مورد استفاده قرار می گیرد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار استِ، به همین علت استفاده از این کانال هوای با کیفیت در پروژه های مختلف گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود.

لوله خرطومی عایق دار ماینر دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای است. قیمت مناسب از دیگر گزینه هایی است که به هنگام اجرای هر پروژه ای بسیار مورد توجه قرار می گیرد. چرا که همواره تلاش بر آن است که هزینه ها تا حد ممکن کاهش یابد.
درواقع ساخت و اجرای لوله خرطومی عایق دار ماینر هزینه های بسیار مناسب و پایینی را دربر می گیرد. به همین علت این ویژگی مثبت یکی دیگر از مواردی است که موجب استفاده گسترده از آن در بسیاری از پروژه ها می شود.
لوله خرطومی عایق دار ماینر با وجود ساختار مستحکم و عایق، بسیار سبک است و ازوزن مناسب و پایینی برخوردار است. همین مسئله موجب شده است که حمل و نقل آن و سپس اجرای آن در محل پروژه، به سرعت و سادگی انجام شود و نیاز به نیروی انسانی با تعداد بالا جهت حمل و اجرا در پروژه نباشد. بدین ترتیب هم در زمان صرفه جویی کرده، هم در هزینه ها و هم در استفاده از نیروی انسانی. به همین علت می توان لوله خرطومی عایق دار ماینر را یک لوله کاملا مقرون به صرفه معرفی نمود.
علاوه بر وزن سبک، ساختار لوله خرطومی عایق دار ماینر هم بسیار ساده و عاری از هرگونه پیچیدگی است. این ویژگی هم از دیگر خصوصیاتی است که موجب استفاده راحت تر و سریع تر از آن در پروژه های مختلف شده است.
سطح داخلی لوله خرطومی عایق دار ماینر درست همانند سطح خارجی آن، بون هرگونه خلل و شکاف بوده و به همین علت مواد و مایعاتی که از داخل لوله خرطومی عبور می نمایند، به سرعت و به صورت تمام و کمال به مقصد خود خواهند رسید. به همین علت از سوراخ ها و شکاف های احتمالی در اواسط مسیر خارج نشده و درواقع موجب هدر رفت انرژی نخواهد شد. بدین ترتیب در مصرف انرژی هم صرفه جویی خواهد کرد. همچنین سطح داخلی لوله خرطومی عایق دار ماینر عاری از هرگونه پستی بلندی و سطوح دارای پستی و بلندی است. به همین خاطر موادری که داخل لوله عبور می کنند، به هیچ مانعی برخورد نکرده و در میانه راه خود به فضایی گیر نخواهد کرد. به همین علت مواد به سرعت و به صورت کامل به مقصد خود می رسد و بدین ترتیب هم در مصرف انرژی و زمان صرفه جویی می گردد.
لوله خرطومی عایق دار ماینر نسبت به بسیاری از کانال ها و لوله های موجود در بازار صنعتی امروزی دارای مزایای و برتری هایی است که همین مسئله موجب استفاده گسترده از آن در بسیاری از پروژه ها و فضاها شده است. به این علت که بسیاری از دیگر انواع کانال ها مشکلاتی را پدید می آورند. برای مثال اکثرا کیفیت بسیار پایینی دارند و همین موجب شده است که در طول استفاده مشکلاتی را پددید می آورند که نیازمند تعویض قطعات و یا تعمیراتی از لوله و کانال خواهد شد و بدین ترتیب هزینه های بسیار بالایی را شامل خواهد شد چرا که نیازمند صرف هزینه های بالایی جهت تعمیرات و تعویض قطعات می باشد. 
مسئله دیگری که درواقع بسیار اهمیت دارد این مورد است که تقریبا تعداد بسیار بالایی از انواع کانال های دیگری که در بازار تهویه موجود هستند، دارای اتعطاف پذیری نبوده و دارای ساختاری صلب و محکم هستند. به همین علت نمی توان از آنها در بسیاری از فضاها و شرایط استفاده نمود. همچنین اکثرا عایق پذیر نیستند و این مسئله موجب آسیب رسیدن بسیار به لوله می شود چرا که به راحتی در برابر بسیاری از عوامل طبیعی و شیمیایی از خود مقاومت نشده و به سادگی دچار آسیب و صدمه خواهد شد. همچنین اکثرا ساختار مقاومی نداشته و در برابر انواع عوامل و آسیب های وارده، از خود مقاومت بالا نشان نمی دهد.
وزن بالا، ساختار پیچیده و هزینه های بالا ازدیگر خصوصیات منفی و معایبی هستند که برای دیگر کانال ها و لوله ها وجود دارد و همین امر موجب شده است که رفته رفته لوله خرطومی عایق دار ماینر قابلیت جایزینی کامل برای سایر کانال های موجود است. به گونه ای که دیگر استفاده از این دسته از کانال ها به حداقل خود رسیده و موجب استفاده گسترده و عمده از لوله خرطومی عایق دار ماینر شده است. به همین علت بسیاری از افراد مشتاقانه خواستار استفاده از این لوله هستند.تگ ها : لوله خرطومي عايق دار ماينر, لوله عايقدار ماينر